Skocz do zawartości
loon

Tradycyjnie: Nowy Zestaw :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno prosilem o ocene ale pojawily sie nowe plytki p35 wiec ponawiam.

Prosze nie patrzec na grafe bo jest na przeczekanie do pojawienia sie nowosci pod dx10 - zreszta i tak prawie nie gram na kompie.

Procek tez narazie taki jaki kazdy widzi :) i bedzie krecony do 266 gora 300 jak sie da.

 

Asus P5K Deluxe / WIFI-AP Intel P35

 

Intel Core2 Duo E4400 2,0GHz (S775) BOX

 

PDP Patriot Dual 2x 1GB DDR2 800 MHz CL5

 

GeForce 8600 GT Galaxy 256MB HDTV & DVI (PCI-E)

 

WD Caviar SE-16 320 GB 16MB cache SATA-II

 

CoolerMaster Cavalier 3 Black

 

Corsair CMPSU-520HXEU - 520W

 

19" Samsung SyncMaster 931BW

 

Microsoft Wireless Optical Desktop 700

 

Creative I-Trigue 3330 2.1 retail

 

Microsoft Windows VISTA Home Premium PL OEM 32Bit 1-pack DVD

 

 

Pozdro i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry zestaw. mozesz zaoszczedzic na ramach biorac 667mhz i dolozyc do proca. karta graficzna to wedlug uznania. nikomu sie juz chyba nie chce klucic, ale galaxy geforce 7900gs super ma lepsze wyniki w dx9 niz ten 8600gt, a i tak nie wiadomo jak sie on sprawdzi w dx10 (8600gt)

moznaby sie takze zastanowic nad inna plyta glowna. gigabyte ga-p35c-ds3r ma obsluge ddr2 i drr3. mysle ze jest to ciekawa propozycja.

 

elo

Edytowane przez junioor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Co do grafy wybralem najtansza a na gwiazdke sobie sprawie cos porzadnego. Moze do tego czasu bedzie wysyp geforcow 8 i 9 ?? :)

 

Co do ramu to mysle ze przy plytach p35 to 800 jest minimum bo jezeli wrzucimy procka na fsb 333 i zaczniemy krecic to pamiec nie wyrobi jezeli bylaby 667 - ale to moje skromne zdanie.

 

A plyta hmm zaczalem od asusa przez rozne inne i na nim zakoncze konfig kompa. Mysle ze asusy sa jednak najlepsze - nie patrze pod katem oc.

A ich niby duza awaryjnosc wynika tyko z duzego udzialu w rynku. Ale o tym tez juz bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takimi funduszami ja bym nie bral 8600gt po co teraz to kupowac a potem wymieniac duzo stracisz bierz 7900gs za 400zl i to potem wymien

zasilacz bardzo fajny ale nie za drogi?

praktycznie kazda pamiec 667 smiga na 800 (ktos kto przerzucil kilkadziesiat GB 667 o tym pisal)

z mobasow ja bym bral gigabyte nie wiem czemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

7900GS bo jest bardzo dobry w Dx9... 8600 nigdy nie będzie dobry w DX10... chyba, że na low ale i na low trudno pograć w grę na DX10 aka Lost Planet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale chyba lepiej mieć DX10 niż DX9, nawet jeśli się okaże, że karta nie jest jakimś demonem wydajności w DX10? Za te same pieniądze? Przecież 8600GTS ma w DX9 taką wydajność jak 7900GS, a 8600GE od Galaxy kosztujące tylko co 8600GT ma właśnie taką wydajność, jak 8600GTS. Więć możę mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego tak zaj...ście się w każdych tematach wszyscy upierają za serią 7xxx? Jakieś kompleksy mają, związane z tym, że takowe karty posiadają, czy co? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Boże, ale chyba lepiej mieć DX10 niż DX9, nawet jeśli się okaże, że karta nie jest jakimś demonem wydajności w DX10? Za te same pieniądze? Przecież 8600GTS ma w DX9 taką wydajność jak 7900GS, a 8600GE od Galaxy kosztujące tylko co 8600GT ma właśnie taką wydajność, jak 8600GTS. Więć możę mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego tak zaj...ście się w każdych tematach wszyscy upierają za serią 7xxx? Jakieś kompleksy mają, związane z tym, że takowe karty posiadają, czy co? :?

testowałem 8600GT i 7900GS i w DX9 8600GT dostaje po D ( tylko w TDU radził sobie lepiej) a w DX10 sobie nie pograłem bo Lost Planet był pokazem slajdów chcesz DX10 kupuj! Wydajnością w DX9 8600GT poszczycić się nie może ale DX10 i AA+HDR to dla niego plus ale w wielu grach i tak się nie da ich użyć bo mocy nie starcza.

 

 

Co do kompleksów to nie ja mam 6600GT i wypowiadam się o lepszych kartach... mam 8800GTS'a ( tak tak my dick gets bigger :lol:) i od 6600GT przeleciało mi przez łapy już kilkanaście modeli kart więc nie pisz pierd** o kartach których na oczy nie widziałeś

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale chyba lepiej mieć DX10 niż DX9, nawet jeśli się okaże, że karta nie jest jakimś demonem wydajności w DX10? Za te same pieniądze? Przecież 8600GTS ma w DX9 taką wydajność jak 7900GS, a 8600GE od Galaxy kosztujące tylko co 8600GT ma właśnie taką wydajność, jak 8600GTS. Więć możę mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego tak zaj...ście się w każdych tematach wszyscy upierają za serią 7xxx? Jakieś kompleksy mają, związane z tym, że takowe karty posiadają, czy co? :?

Gdzie czytałeś że 8600GT/GE maja wydajność 7900GS?? GTS jest nawet słabsza.

No wiesz jeśli chcesz płacic za pozornie lepszą z DX10 i słabszą w DX9 to Twoja sprawa. Galaxy 7900GS kosztuje 392 zł. No ale Twoja sprawa jeśli chcesz dopłacać do czegoś z DX10 chociaż te gry będą niegrywalne na 8600 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty w czytaniu ze zrozumieniem?

Gdzie czytałeś że 8600GT/GE maja wydajność 7900GS??

Gdzie napisałem, że 8600 GT ma wydajność 7900GS? Pisałem o 8600GE.

 

Według mnie warto jakoś jest dopłacić te 100 - 150zł do DX10. To nie jest żaden majątek, a może przynieść duże korzyści. Ale jak chcecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo korzysci na wyrost... po tym jak chodzi CoJ/CoH/Lost Planet w DX 10 na topowych grafach to zal mi sie robi

 

nie mowiac o spadkach fps (licznych) na oficjalnej prezentacji Crisis'a

 

DX 10 to nie ta generacja graf

 

 

no i nie wiem jak 8600GE moze miec wydajnosc 79GS'a jak firmowo podkrecone 8600GTS (np. Asus) sa slabsze od 79GS 600/1600

 

 

a jak juz ktos upiera sie przy DX 10 i liczy na uber wydajnosc to niech kupi najtanszego 8600GT (Palita za 395 zl)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez – GF 8600, a nawet 8800 nie potrafi zapewnić płynności w „gołym” 800 x 600 przy pełnych detalach, a co dopiero z AA.

Rainbow Six: Vegas – na GF’ie 8600 GT na dobrą sprawę możemy zagrać najwyżej w 640 x 480, przy pełnych detalach...

Test Drive: Unlimited – Na upartego można zagrać w 1024 x 768 z AAx4 na GF’ie 8600 GT. GF 7900 GS wypada wyjątkowo kiepsko w tej grze.

TES IV: Oblivion – gra w 1024 x 768 AAx4 na GF’ie 8600 GT nie należy do komfortowych.

komentarz proszę...

 

ps. Wie ktoś kiedy maja zdrożeć ddr2?

 

a co myślicie o radeon x1950pro?

 

http://www.pcprojekt.pl/?/p__katalog_produ...256_bit_PCI_E_/

 

zerknijcie na testy ostatni pasek żółty:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2954-13

 

mam pytanko:

Abit KN9 - "obsługa pamięci dual channel DDR2 800" ta płyta jest do 800, jaka płyte wziąć obsługującą 1000mhz gdyż chce kupić kostki 1000mhz albo podkręcić 800mhz do 1000

Edytowane przez Angels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...