Skocz do zawartości
heryf

Moje Pierwsze Wc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2201

Weże przezroczyste? Ile jest tych katod? Przystaw je bliżej weży i daj foto.

 

kamilcom tylko jakoś w butelce się świeci ok. Ale można napisać o zwrot kasy i kupić barwnik np coolteca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Baardzo dziwne, ja bym dał na reklamacje i wymiane na to http://www.cooling.pl/cooltek-barwnik-uv-c...odukt,1463.html

 

Dostalem gratis z rezem i miałem go już resztki dosłownie kropelki a świeci widać w moim temacie w WC.. heryf bierz czerwony będziemy mieli chociaż inne te układy a nie same tylko niebieskie i czarne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ja miałem dość intesywne petrygo niebieskie po dolaniu paru kropel coolteca zrobiło się fioletowo a potem dolałem reszte i bylo już tak jak jest czyli delikatna czerwień.. W uv podchodzi pod pomarańcz. Ten barwnik pierwszy był czerwony myśle że teraz po dolaniu tego coolteca będzie lepiej i śmiało mozna go dolać ;]

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz trwałą pompkę to nie kupuj wirnikowej akwariowej, tylko coś w stylu lainga. Minus to oczywiście cena, można rozglądać się w dziale sprzedam, ewentualnie allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, nastapil dzien w ktorym padla pompka, chcialem kupic cos odrazu z jakims malym rezikiem i natrafilem na cos takiego Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości Alphacool AGB-Eheim 600 Station II 12V co o tym myslicie?

 

W tej cenie można mieć Lainga używkę z jakimś lepszym topem.

A to już klasa sama w sobie. Poszukaj na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...