Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

@B4zyl

Tobie wychodzi tylko do Windowsa, ja mam już co chwila BSODy, z OC czy bez, jest to samo, w różnych momentach. Przed i po patchu. Windy nie mam zamiaru reinstalować dla jednej beznadziejnie zoptymalizowanej gry <_<

u mnie tez tylko po zainstalowaniu patcha i tylko na multi. na singlu moge grac parenascie godzin - na multi od 1 - 10 minut i bsody. bez patcha bylo wszystko w porzadku. paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa nie jest podkręcana komp jest bez OC

No to prawda grafa nei byla podkrecana.

Przeinstalowalem gre i ja uruchmoilem na nowych sterownikach (8.12)

i jak wyjechalem zamochodem z parkingu to zaczely znikac tekstury - bez instalowania patcha. Potem zainstalowalem patcha i wrocilo do tego co bylo. To jest jakies nienormlane.... Dzialac jakos musi, bo w koncu ktorys z gosci mial taka sama karte graficzna i normalnei mu smigalo :/

ktos ma jeszcze jakies pomysly co z tym zrobic??...

A wlasnie, przy benchmarku zawsze w ty msamym momencie zacina sie na kilka sekund, czym to jest choroba spowodowane?

Edytowane przez hendrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuciłem chwilowo do pieca 2x512 i teraz jest 3GB, wcześniej pisano, że gra zżera ~~2.5Gb

 

a mi nie bierze więcej niż 1.8Gb(z systemem) na 2GB i 3GB tak samo niezależnie od ustawień (1680x1050) med/highness i reszta rożnie,ale nawet max co da się wycisnąć z 512MB Vramu

 

i tu pytanie czy gra bierze więcej dopiero na high texturach czy jak?

myślałem nad upgrade na 2x2GB ale w póki co nie widzę sensu

Edytowane przez cwaniak666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nie po fladze 0 alt+ctrl+del 960 mb ? :kijem: ustawienia to samochody na maxa . rozdzialka natywna w pc 1 czyli 1680x1050 i medium textury resta def - a jak chodzi coz jak desz cacznei padac to czuc te zwolnienia obecnie zastanawiam sie czy dodatkowe 2 gb of ram cos zmieni

BTW wyjscie do baru w GTA - jazde mialem :D

Ok co wymaga dpracowania 6 gwiazdek poscigu i nie jest tak zle troche jest to za latwo , trudno zginac :) moze jakis patch to poprawi ;p

- szkoda ze gliny nie lapia za czerwone swiatlo albo za uciekniecie z miejsca wypadku

ale ogolnie fajne sie gra

Soundtrack - hmmm niby radio Vladyvostok ma fajnych pare utworow a takze SJ - ale tak nie wiem czy to ktorys z userow czy w jakims magazynie przeczytalem ze soundtrack jest " malowyrazisty" ale nie wiem w sumie jest pare utworow jest przy ktorych fajnie sie " wozi po miescie "

Ogolnie dla gra jest warta kasy i pomimo paru bugow sprawia wiele funu - chocby exploracja miasta dzielinice brooklynu : D so niezle odworowane :xD sa smaczki Ai wymija samochody , ludki sie napadaja nwzajem - sma na "wlasne oczy " widzialem jak koles napadl kobiete - zabilem skubanca :) - Pani wyszla bez szwanku XDXDXDXD :))))

Tak juz wczesniej mowilem GTA zawsze mi podobalo i ta czesc tego nie zmienila

acha PS - brakuje mi niszczenia samochodow Avem czyli tak jak w SA - mozna bylo wskoczyc na mache i napazac z kopa :) ale to takie male niedognosci

Co do multi to "JESZCZE" nie probowalem moze za pare minut cos spobuje

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez tylko po zainstalowaniu patcha i tylko na multi. na singlu moge grac parenascie godzin - na multi od 1 - 10 minut i bsody. bez patcha bylo wszystko w porzadku. paranoja

Ja niestety nie mam tej możliwości wyboru gry bez patcha :/ Swoją drogą przed patchem tekstury na medium, gra chodziła płynnie na ok 30 fpsów, po patchu nie mogę ustawić nic innego jak high, bo fps spada do 15-20 a sama gra zacina co paredziesiąt metrów :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuciłem chwilowo do pieca 2x512 i teraz jest 3GB, wcześniej pisano, że gra zżera ~~2.5Gb

 

a mi nie bierze więcej niż 1.8Gb(z systemem) na 2GB i 3GB tak samo niezależnie od ustawień (1680x1050) med/highness i reszta rożnie,ale nawet max co da się wycisnąć z 512MB Vramu

 

i tu pytanie czy gra bierze więcej dopiero na high texturach czy jak?

myślałem nad upgrade na 2x2GB ale w póki co nie widzę sensu

Sam miałem 2GB, dokupiłem kolejne 2GB i różnica w grze w benchmarku - 0,5FPS na korzyść 4GB... Gra zżera ok. 1,7GB (wcześniej tyle samo). Jedyna różnica to to, że wcześniej gdy pograłem chwile, wyszedłem do Windowsa, Vista zużywała niecałe 400MB pamięci, przez kilka minut muliło po grze, aż doszło do swojego 'normalnego stanu' - 800MB. Teraz po wyłączeniu GTA nic nie muli w windowsie i po wyłączeniu gry Vista zajmuje tyle ile zajmowała przed właczeniem gry ;) 2GB ty wystarczająco dla tej gry, 3GB aby 'mieć ten komfort' i nie czyć że ramu brakuje :)

 

PS

Też gram na 1680x1050

Edytowane przez XvAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundtrack - hmmm niby radio Vladyvostok ma fajnych pare utworow a takze SJ - ale tak nie wiem czy to ktorys z userow czy w jakims magazynie przeczytalem ze soundtrack jest " malowyrazisty" ale nie wiem w sumie jest pare utworow jest przy ktorych fajnie sie " wozi po miescie "

Ale killera V-Rock albo KDST nie ma :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepis na redukcje BLOOMa a tym samym zyskaniu kilku fps (podobno)

 

Note: Some of the methods below involve editing GTA 4 configuration files. If you enter wrong values or edit the wrong file, it could fcuk up the game completely - you will need to resintall. Proceed at your own risk.

 

How to unlock configuration files to manually edit GTA 4 settings

Unlike most other games, you can’t edit GTA 4 configuration settings by simply opening them up and editing them using a text editor. The game’s xlive (Windows Live) protection uses some kind of a hash check to detect modified files. If it detects edited files, the game will shut down at startup. Luckily the xlive protection, like all other protections out there, can be hoodwinked. Follow the steps below to unlock your GTA 4 configuration files for manual editing.

If you have already tried modifying any GTA 4 configuration files (located in \Grand Theft Auto IV\common\data\ folder), you need to restore the original files. Reinstall if you have to.

Download gtaiv.-magic.zip file from this link.(Link obtained from this thread – credit to original creator).

Extract this zip file – there will be two files inside – magic.bat file and filelist.pak file.

Copy the magic.bat file to your GTA 4 installation directory. i.e- X:\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\

Run magic.bat. This will create backups of your GTA 4 config files and prepare them for modding. You may need to right click magic.bat and ‘Run as Administrator’ on Windows Vista.

Navigate to folder X:\….\Grand Theft Auto IV\pc\data\. Locate the filelist.pak file.

Create a backup of filelist.pak. Then replace it with the filelist.pak file you extracted in step 3 above.

 

You will now be able to edit the configuration files. GTA 4 configuration files are located in the X:\…\Grand Theft Auto IV\common\data\ folder. Just open the .DAT files in this directory with a text editor and you are good to go. If you are looking to tweak graphics settings, edit visualsettings.dat file.

 

How to turn off/reduce Bloom effect in GTA 4?

 

If you were not aware, GTA 4 has the bloom effect enabled by default. Worst part is that there is no option to turn it off. If you have low end video hardware, having bloom enabled can cost you some FPS. Although Bloom can never really be turned off in GTA 4, it can be turned down by editing the config files. To turn Bloom down, follow the steps below:

You need to prepare your configuration files for modding by following steps 1-7 in ‘How to unlock configuration files to manually edit GTA 4 settings’ topic above. If you have not done this already, do it now.

Navigate to X:\…\Grand Theft Auto IV\common\data\ folder. Locate the visualsettings.dat file. Check if the file is marked read only. If it is, remove the read only attribute.

Open visualsettings.dat with a text editor. Search for the following lines:

misc.BloomIntensityClamp.HD 10

misc.BloomIntensityClamp.SD 10.00

Now carefully change these two lines to the ones given below: misc.BloomIntensityClamp.HD 0

misc.BloomIntensityClamp.SD 0.00

Save the file.

 

I cannot guarantee that you will always gain performance using the above method. On some video cards you will see a 5-10 FPS increase while on other cards there will be no noticeable performance increase at all.

 

P.S.- If GTA 4 crashes before intro screen when you launch the game after modding a file, something went wrong during the modding process. You may need to resintall.

 

Radze robic kopie plikow ktore modyfikujemy bo latwo cos schrzanic.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM

komp X2 5000+ , GF 7950GT 512MB , 2GB RAM CL4 , Win XP

Po zainstalowaniu patcha i sterowników (180.84 Beta 3) gra odpala, jest płynniej

ale nie mam tekstur radaru, broni, nie widzę telefonu i menu jak naduszę ESC

Wie ktoś jak ten problem rozwiązać ? ? ?

 

Hendrx,

Próbowałeś " odkręcić " kartę graficzną ? Nie którym pomogło.

Grafa nie jest podkręcana komp jest bez OC

 

 

!!!!!!!! Ma ktoś jakiś MYK na te tekstury w menu ? ?? ?

 

bo nawet normalnie sejva ani mapy nie mogę obejrzeć bo jej nie widzę i z telefonu nie mogę korzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd niektórzy mają jakieś problemy z tą grą, albo mają wersje pirackie albo syf w systemie lub przesadzone OC. Ja gram już dobre ok 15 godzin, mój brat to samo i jeszcze nie było żadnego problemu z tą grą, fakt optymalizacja skopana ale grać się da, lecz nie miałem i nie mam żadnych problemów z grą, nic się nie wiesza, nie wywala, tekstury ok, wszystko w jak najlepszym porządku, po zainstalowaniu patcha przybyło kilka fpsów więcej nic się nie wywala jak niektórym. Także nie można wszystkiego zaraz zwalać na grę, jeśli innym chodzi bez problemu a drugim się chrzani to nie stawiałbym na problemy z grą tylko sprzętem.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maruh

 

Ogromna Wiekszosc tych problemow to sprawa piratow z karaibow ;)

Ja mam juz na koncie 34h grania , ani jdnego zwisu/wyjscia do windy itp

tylko na drugiej wyspie cos czasami sie zbyt pozno doczyta :/

 

Bez dwoch zdan gra rewelacja , oczywiscie moglo byc lepiej

ale takie czasy , ze kazda gra musi miec pare niedorobien .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Wrzuccie w spojlerach.

 

1. Da sie jakos zarabiac kase grajac w kasynie itp. ? Cos ala obstawianie gonitw koni w SA

2. Mam misje z napadem banku (cool, normalnie jak akcja z Goraczki :D ), ale dochodze do metra i mnie ubijaja. Daleko do jej konca ? I ile kasy dostane za nia ?

 

To w sumie trzy pytania. Dobranoc, do roboty rano msuze wstac, ehhh :) Giera wciaga jak wir. Siadam i 7-8h sruu... jak z procy strzelil :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga aż miło nic się nie wiesza, jedyny problem wystąpił po zainstalowaniu patcha i to tylko z dźwiękiem. Ludzie kupcie sobie oryginały gra będzie Wam chodziła lepiej niż na piratach...

 

Statistics

Average FPS: 62.40

Duration: 37.05 sec

CPU Usage: 83%

System memory usage: 59%

Video memory usage: 97%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1920 x 1080 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: High

View Distance: 38

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 280

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: SB X-Fi Audio [EC00]

Procesor Intel Pentium III Xeon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga aż miło nic się nie wiesza

Hah, jak by ludzie też mieli taki sprzęt jak Ty to też by nie narzekali :D

 

 

Ogólnie to mam drugiego lapka (HP 1040) gdzie jest procek z 6MB cache (2,6GHz) i 9600 512MB DDR3..

 

gra działa na 1280x800 przy medium, high, 15 - na destiny reszta max.

 

Działa... płynnie działa.. da sie grać ... :)

Edytowane przez misieek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maruh

 

Ogromna Wiekszosc tych problemow to sprawa piratow z karaibow ;)

Ja mam juz na koncie 34h grania , ani jdnego zwisu/wyjscia do windy itp

tylko na drugiej wyspie cos czasami sie zbyt pozno doczyta :/

 

Bez dwoch zdan gra rewelacja , oczywiscie moglo byc lepiej

ale takie czasy , ze kazda gra musi miec pare niedorobien .

Bardzo sie z tego powodu ceisze, ze juz masz tyle za soba. Ja jednak jestem szczesliwym posiadaczem karty ati i niestety na ORGINALNEJ grze sa problemy i nie tylko ja je mam. Moze na tym forum juz tylko ja zostalem, ale problemy byly i sa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem 2GB, dokupiłem kolejne 2GB i różnica w grze w benchmarku - 0,5FPS na korzyść 4GB... Gra zżera ok. 1,7GB (wcześniej tyle samo). Jedyna różnica to to, że wcześniej gdy pograłem chwile, wyszedłem do Windowsa, Vista zużywała niecałe 400MB pamięci, przez kilka minut muliło po grze, aż doszło do swojego 'normalnego stanu' - 800MB. Teraz po wyłączeniu GTA nic nie muli w windowsie i po wyłączeniu gry Vista zajmuje tyle ile zajmowała przed właczeniem gry ;) 2GB ty wystarczająco dla tej gry, 3GB aby 'mieć ten komfort' i nie czyć że ramu brakuje :)

 

PS

Też gram na 1680x1050

BZDURA, na 2Gb po kilkudziesięciu minutach gra bez przerwy doczytuje i przycina, na 4Gb tego niema, że FPS nie wrośnie to chyba jasne a przy dzisiejszych cenach ramu ta naprawdę 130zł za 2 GB patriotów Lkk to nie wielka cena ( jak ja pierwsze 2Gb kupiłem to płaciłem ok 600zł.)

 

Odnośnie stabilności gry, dwa weekendy, kilkanaście/dziesiąt godzin w ciągu tygodnia (Skończona fabuła) i Żadnego Bsoda, zwisu czy innych, nawet po uśpieniu systemu z grą w tle, po powrocie działa normalnie.

Edytowane przez Beerd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd niektórzy mają jakieś problemy z tą grą, albo mają wersje pirackie albo syf w systemie lub przesadzone OC. Ja gram już dobre ok 15 godzin, mój brat to samo i jeszcze nie było żadnego problemu z tą grą, fakt optymalizacja skopana ale grać się da, lecz nie miałem i nie mam żadnych problemów z grą, nic się nie wiesza, nie wywala, tekstury ok, wszystko w jak najlepszym porządku, po zainstalowaniu patcha przybyło kilka fpsów więcej nic się nie wywala jak niektórym. Także nie można wszystkiego zaraz zwalać na grę, jeśli innym chodzi bez problemu a drugim się chrzani to nie stawiałbym na problemy z grą tylko sprzętem.

A ja bym stawiał na to, że gra jest technicznie skopana i tyle. Musiałem się przesiąść z Win2008x64 na Vistę x64, bo gra nie chciała się uruchomić. I to wyglądało mniej więcej tak jak poście CarsonPoland. Ponoć był jakiś problem, ze steam'ową wersją (taką mam), że potrafiła się czasami źle zainstalować. Na świeżej Viście chodzi mi bez problemu, pod warunkiem, że gram na teksturach MED. Na HIGH wywala się po ok 30-60 minutach z błędem "out of video memory". A ten problem pojawił się, gdy zachciało mi się wypróbować rekomendowane bety 180.84. Powrót na oficjalne już nie pomógł. Teraz musiałbym pewnie czyszczenie sterów robić, ale mi się nie chciało i przeszedłem grę na teksturach MED. Wolałem zająć się już rozgrywką, niż dłubaniem. Ta gra w dniu premiery wymagał zdecydowanie zbyt wiele uwagi. Wystarczy poczytać fora, np steam (same oryginały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia pojazdów miażdżą, raz jak przywaliłem z dość dużą prędkością bokiem w ścianę to oś się skrzywiła i tylne koła się zablokowały, auto szrot :D

 

Ta gra się nigdy nie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest sposób na transfer/backup sejvów w IV.

 

Należy zrobic backup tych dwoch folderów:

C:\documents and settings\\Local Settings\Applicationdata\Microsoft\XLive

C:\documents and settings\\Local Settings\Applicationdata\Rockstar Games

 

W Viscie:

C:\users\...\appdata\local\Rockstar Games

C:\users\...\appdata\local\Microsoft\XLive

 

Nie próbowalem, jeszcze (puk puk) nie mialem takiej potrzeby.

Edytowane przez Auris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupcie sobie oryginały gra będzie Wam chodziła lepiej niż na piratach...

ahahaha! na zadnej z tych dwóch wersji nie mialem problemów z grą. zadnych problemów! po instalacji pacza tez sie nic nie skaszaniło. wiec nie twierdzcie, że ludzie mają problemy bo nie maja oryginałow. dozyliśmy czasów w ktorych pirat chodzi lepiej niz oryginał. LoL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misją PAYBACK u Jimmiego pegorino ide do niego po zlecenie potem on każe mi jehać do jaiegoś baru i jak tam podjeżdżam mam loading i nic sie dzieje jakby gra sie zawiesiła ale loading cięgle sie podświetla.Już chyba z 10 razy do tej misji podchodziłem ciągle to samo jest jakiś sposób na to bo inaczej gry nie przejde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie z tego powodu ceisze, ze juz masz tyle za soba. Ja jednak jestem szczesliwym posiadaczem karty ati i niestety na ORGINALNEJ grze sa problemy i nie tylko ja je mam. Moze na tym forum juz tylko ja zostalem, ale problemy byly i sa...

Jakie masz problemy?

 

 

BTW. Z tego co widziałem/słyszałem to piraty lepiej chodzą od oryginalnych :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Wrzuccie w spojlerach.

 

1. Da sie jakos zarabiac kase grajac w kasynie itp. ? Cos ala obstawianie gonitw koni w SA

2. Mam misje z napadem banku (cool, normalnie jak akcja z Goraczki :D ), ale dochodze do metra i mnie ubijaja. Daleko do jej konca ? I ile kasy dostane za nia ?

 

To w sumie trzy pytania. Dobranoc, do roboty rano msuze wstac, ehhh :) Giera wciaga jak wir. Siadam i 7-8h sruu... jak z procy strzelil :-)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "1."
osobiście się z tym nie spotkałem, a wielu ludzi narzeka ze mało jeść miejsc gdzie można wchodzić, wiec...
» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "2."
dostaniesz 250,000$ :D

nie pamiętam czy daleko do końca ale mnie tez za 1 razem ubili :) na drugą próbę zaopatrzyłem się w najlepszą snajperkę i poszło już łatwo

 

 

 

 

 

Witam mam problem z misją PAYBACK u Jimmiego pegorino ide do niego po zlecenie potem on każe mi jehać do jaiegoś baru i jak tam podjeżdżam mam loading i nic sie dzieje jakby gra sie zawiesiła ale loading cięgle sie podświetla.Już chyba z 10 razy do tej misji podchodziłem ciągle to samo jest jakiś sposób na to bo inaczej gry nie przejde?

miałem podobnie ale nie pamiętam w której misji, za 1 razem wylaczylem gre, za drugim to samo wtedy zminimalizowałem coś na www sprawdziłem i po powrocie do gry się wczytało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania. Wrzuccie w spojlerach.

 

1. Da sie jakos zarabiac kase grajac w kasynie itp. ? Cos ala obstawianie gonitw koni w SA

2. Mam misje z napadem banku (cool, normalnie jak akcja z Goraczki :D ), ale dochodze do metra i mnie ubijaja. Daleko do jej konca ? I ile kasy dostane za nia ?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "AD 2"
Z tego co pamietam to juz koncowka, uciekajac metrem dostajesz sie do stacji serwisowej ktora wychodzisz na powierzchnie i nikt juz Cie nie goni ;p. Kasa tak jak juz napisane 250tys $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepis na redukcje BLOOMa a tym samym zyskaniu kilku fps (podobno)

 

 

 

Radze robic kopie plikow ktore modyfikujemy bo latwo cos schrzanic.

 

Tak skopiowałeś posta, że nie ma linków do podanych plików... :)

 

---

 

3171478[/snapback]

nie wiem czy był już ten link w każdym razie polecam zobaczyć Upadek GTA IV PC http://www.youtube.com/watch?v=Vmg6Rf2algY

 

Już o każdej grze jest ten filmik z upadku, przestało być śmieszne dawno temu.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misją PAYBACK u Jimmiego pegorino ide do niego po zlecenie potem on każe mi jehać do jaiegoś baru i jak tam podjeżdżam mam loading i nic sie dzieje jakby gra sie zawiesiła ale loading cięgle sie podświetla.Już chyba z 10 razy do tej misji podchodziłem ciągle to samo jest jakiś sposób na to bo inaczej gry nie przejde?

Mam to samo :angry: też parę razy podchodziłem do tej misji zaczyna się wczytywać i wisi.

CZasami we wczesniejszych misjach mialem cos takiego ze jak na tą zółta strzałke podjechałem autem to też sie niechciało wczytac, ale tutaj nie ma jak tego ominąć <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...