Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zabezpieczen - tu nie chodzi koniecznie o unikniecie piractwa, bo wiadomo, ze zabezpieczenie zostanie złamane. Tylko, ze jakby wydali taka "gołą" gre, to by to było jak wręcz zezwolenie na piractwo, a tak to sprawia to jakiese utrudnienia, ludzie musza sciagac cracki itp. Generalnie chodzi o to, zeby pirat miał uczucie, ze kradnie, a nie ze wszystko jest ok. No i sama upierdliwosc szukania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam odnoscic dziwne wrazenie afirmacji piractwa. W glowie sie nie miesci, co wygaduja "zwolennicy niezabezpieczonych wersji". Wezmy przyklad nieco blizzszy nam, szarym obywatelom. SAmochod. Zladzieje maja "wejscia" do kazdego zabezpieczenia. Pojawiaja sie nowe alarmy, nowe zamki i w tym samym momencie sa juz sposoby na obejscie takiego zabezpieczenia.

Kierujac sie logika, ktora prezetuja co poniektorzy, pieniadze wydane np na autoalarm powiniem zainwestowac w lepsza wajche doskrzybi biegow. Bo i tak ukradna...

 

ZAstanowcie sie najpierw, jakie p i e r d o l y wypisujecie. A moderatorzy mogliby oczyscic watek z calej tej pirackiej dyskusji. Zdaj sie, ze jest gdzies juz watek poswiecony tej tematyce.

Edytowane przez Burdoror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kradzież samochodu to nie to samo. Chyba, że wynajdą jakieś "replikatory". Wtedy stratny (na sprzedaży) będzie producent, a nie właściciel auta.

 

A opowiadanie o nowych "już działających" crackach jest nie na miejscu. Niech każdy sobie rzepkę skrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa

Poszukaj na oficjalnym forum. Tam znajdziesz opisy wszelakich bledow, ich kody, wyjasnienia i rozwiazania. Jak nic nie znajdziesz - piszesz do supportu. Z tego co widzialem, to wsparcie dla uzytkoownikow dziala wyjatkowo sprawnie. Odpowiedz (najczesciej z solucja) jest po 12h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja napisze lepiej.

 

Pograłem parę dni i dzisiaj kupiłem oryginała. Bo stwierdziłem że warto. Na piracie zero problemów. Wszystko po za sejwami skasowałem, instaluje, patch sie sciaga, wszystko śmiga. Restart kompa musiałem zrobić i [gluteus maximus]. W ogóle się nie uruchamia.

 

Tak opłaca się być uczciwym :-/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Save-ów do innego konta nie przeniesiesz, to zabezpiecznie przed oszukiwaniem, mógłbyś wtedy save ukończonej gry (nie koniecznie twój) przenieść do konta online i za darmo dostać wszystkie achievementy.

 

Zobacz czy nie da się przerobić konta offline w online, coś analogicznego do takiej możliwości w Xboksie. Sam nie sprawdzałem, więc to tylko mój wymysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo ciekawa misja :)

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Ciekawa misja"
Spotkałem nocą pewnego dziwaka - gadał o tym, że ludzie są błogosławieni bo mogą się masturbować i miał bardzo ciężką torbę - chciał abym podrzucił go do doków a tam wyrzucił swoją torbę do wody. Moje pytanie: czy dało się jakoś sprawdzić co było w tej torbie? Gość mówił, że jego dzieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) Restart kompa musiałem zrobić i [gluteus maximus]. W ogóle się nie uruchamia.

 

Tak opłaca się być uczciwym :-/

W ogole - znaczy, po wlaczeniu, przez ulamek sekundy widac okienko trybuMSDos i po chwili LaunchGTAIV znika z menadzera zadan ?

Objawy byly by takie same jak u mnie po przeinstalowaniu systemu..

 

Czy ktos wie jak deaktywowac gre i aktywowac ponownie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pisze do was ponieważ mam problem z przejściem GTA 4 a mianowicie mam 85 misji ukończonych z 87 chyba oraz 57% i teraz nie wiem co należy dalej zrobić. Moja ostatnia misja to NO.1. Borykam się z tym problemem już bardzo długo ponieważ nie mam żadnej misji dostępnej a wiem, ze gry jeszcze nie ukończyłem. Ciągle dzwoni do mnie Packi ale nie wiem co dokładnie mówi, wydaje mi się że to właśnie z nim jest coś związane. Dodam jeszcze, że przedostatnia misja to That Special Someone. Jeśli ktoś wie co należy teraz zrobić to proszę o pomoc. Z góry dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No. 1 to była misja od Bruciego z wyścigiem (jeszcze na pierwszej wyspie), nie wiem jak możesz ją mieć jako ostatnią skoro masz ukończone ponad 80 misji, a jest ich 94.

Dzwoń po ludziach, jak nie pomoże to po prostu czekaj. W końcu się ktoś odezwie, rób sobie zadania poboczne póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak No.1 to była misja w mare na początku dlatego podałem też przedostatnią a teraz ją robilem, ponieważ sprawdzilem e-maile i wykonalem od Bruciego zadanie i sie pojawila własnie ta misja NO.1 Dzwoniłem po wszystkich i nic , tak już od 4 dni. Dzwoni do mnie Packi i cos mowi ciagle to samo czyli cos chce ale nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem z ciekawości nowy patch czy w końcu coś poprawili. I po zmianie nowej opcji od cieni na Low jest ogromny wzrost płynności ale cienie migają i ogólna kupa z cieniami :lol2: . Czy jest na to jakaś rada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet okno dosowe nie odpalało. Jeszcze raz wyrżnąłem wszystko, zainstalowałem i jak na razie działa :-/

W moim przypadku problem został rozwiązany, przy pomocy "łaty razor1911", ktora oprocz okna dosowego, wyrzuciła błąd pliku xinput1_3.dll i naprowadzila na rozwiazanie.

Dołączona grafika

Po przegraniu wspomnianej biblioteki z katalogu windows\system32 do glownego katalogu gry włącza sie bez problemu, nawet na oryginalnym LaunchGTAIV :)

 

Dodatkowo polecam przestudiowac ten temat z forum Steam:

How To Get GTAIV Running

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem z ciekawości nowy patch czy w końcu coś poprawili. I po zmianie nowej opcji od cieni na Low jest ogromny wzrost płynności ale cienie migają i ogólna kupa z cieniami :lol2: . Czy jest na to jakaś rada ?

Tak - wziąć cienie na high albo przynajmniej na medium. Nie wiem dlaczego tak sie wystrzegacie i boicie tych cieni?? :blink: low to low więc jest kupa - czego oczekujesz. Ja mam na high i pasek od gęstości cieni na 3 i wyglądają bardzo ładnie i nawet ładnie mi chodzi. Nie odczuwam spadku fps po zmianie z low na high, może dlatego że mam GF'a... Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - wziąć cienie na high albo przynajmniej na medium. Nie wiem dlaczego tak sie wystrzegacie i boicie tych cieni?? :blink: low to low więc jest kupa - czego oczekujesz. Ja mam na high i pasek od gęstości cieni na 3 i wyglądają bardzo ładnie i nawet ładnie mi chodzi. Nie odczuwam spadku fps po zmianie z low na high, może dlatego że mam GF'a...

Aleś Ty bystry i błyskotliwy :lol2: Jak ustawiam na low to nie znaczy że mają być artefakty i migać jak chcą. Tylko mają gorzej wyglądać czyli np. mieć ząbki, składać z mniejszej ilości polygonów, mniejsza rozdzielczość itd. Pomyśl zanim coś napiszesz taka rada na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...