Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość l33tno0b1n

Pocieszajmy się dalej. Może i wyjdzie na PC (głośno o tym wszędzie bo niby 4 to taka mała rewolucja) ale jak będzie nie wiemy... gdyby iść takim tokiem myślenia i wyliczac jakie to gry przyniosły by grubą kasę na PC to z pewnością już byśmy grali na nim w Tekkena itd.

Tyle, że GTA od 3 miało wyjść tylko na konsole a zawsze wychodziło na PC mimo, że R* nic o tym nie mówiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie każda część była świetna, po trailerach mam wrażenie że moc obecnych konsol zbliża się ku końcowi, ilość detali robi swoje (zobaczymy po premierze ile poucinano by uzyskać płynność)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość znafca

Gheehehe, rusek w americe :P

Czuję grę na jeden dzień jak każdą poprzedniczkę.

Po prostu pobujać się po mieście i znudzić się po tym właśnie jednym dniu.

leze i kwicze...

 

ciekawe czy Oblivion to tez gra na jeden dzien po ktorym sie znudzi - pytanie ile zobaczysz z gry po paru godzinach...

Edytowane przez znafca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leze i kwicze...

 

ciekawe czy Oblivion to tez gra na jeden dzien po ktorym sie znudzi - pytanie ile zobaczysz z gry po paru godzinach...

Dokładnie. W ciągu jednego dnia w GTA to można się co najwyżej zacząć zapoznawać z miastem.

Co do możliwości obecnych konsol to myśle że to jeszcze nie koniec, a na pewno nie koniec PS3. W końcu trzeba na coś wykorzystć te 9 rdzeni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, że Rosjanin jest w GTA "sabaka dawajj jedjemmy, nie za szto, charaszo, kurica nje ptica polsza niet zagranica". Klimat będzie świetny, wszakże "moja mama gawariła, kiełbasiora eta siła". Angielski z rosyjskim akcentem jest the best, chciałbym, żeby niektóre dialogi były po rosyjsku, wtedy dodałoby to grze wielkiego smaczku. W sumie w GTA liczy się rozpierducha, a dobra rozpierducha i gangsterskie klimaty, amerykanizacja do potęgi a do tego ten język i może być ciekawie.

 

Tak, zaraz ktoś napisze, że kolejna hamerykańska gra, kolejna rozpierducha, flaki z olejem itp. Właśnie o to w tej gierce chodzi, przyznam, że cała seria nie jest może IMHO jakaś wybitna, ale to kawał historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes, B)

GTA IV znowu "zje" ludzi na kilka ... miesięcy :)

Ja w GTA San Andreas gram do dziś, nie przechodzę głównego wątku tylko bujam się po mieście i wgrywam nowe furki :) . A gierka ma już te 3 lata.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w GTA San Andreas gram do dziś, nie przechodzę głównego wątku tylko bujam się po mieście i wgrywam nowe furki :) . A gierka ma już te 3 lata.

ja rowniez, z tym ze gram online. rzez niesamowita! polecam :)

 

zas trailery z gta4... jesli gra bedzie choc w 50% wygladala jak na trailerach to sukces murowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła kwestia umów panów od marketingu w sprawie pierwszeństwa wydania na dana platformę. Ktoś komuś zapłaci, ktoś coś wyda troszkę później, a i tak na tym potem zarobi. (+ ma kasę od tego który chciał by wstrzymano wydanie).

 

Piracenie to dla mnie nie wymówka, bo wbrew pozorom w przeciągu kilku ostatnich lat poziom piractwa zmalał (nawet w Polsce ;))

 

A w moim prywatnym odczuciu gracze konsolowi nie mają takich wymagań i nie sa tacy czepialscy o szczegóły. Więc zwyczajnie wydawać tytuł na konsole jest prościej, a potem zawsze można dorobić konwersje i rzucić taką niedoróbkę na PC, bo i tak coś się sprzeda. Z roku na rok niektóre firmy idą zwyczajnie po najmniejszej linii oporu.

Mimo wszystko jak słusznie zauważył demon92 takim gigantom jak Capcom i EA sie o dziwo opłaca ;)

 

No i pozostaje jeszcze optymistyczny akcent. Im dłużej czekamy na grę tym tańszy staje się coraz lepszy sprzęt. Więc od czasu Premiery gry do wydania PC możemy spokojnie za tanie pieniądze zdążyć się przygotować do jej (jak to zwykle bywa) kosmicznych wymagań wynikających zawsze z jakichś tajemnych i zagadkowych powodów, których nie sposób odgadnąć :D

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Po prostu jest was mniej i na dodatek piracicie strasznie, więc nie opłaca się wypuszczać dla was gier. Nie ma co płakać :) Wystarczy, że na PC jest Counter Strike i to mi wystarczy.

To specjalnie dla 1 gry mam kupić konsole? Odpada. Nie zaczynajmy wojny PC vs konsola bo jest bez sensu. IMHO na kompa wyjdzie, przędzej czy później ale wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu koncerny SONY, MICROSOFT placa za to zeby na ich konsole dany tytul byl wczesniej niz na innych platformach. Prawdopodobnie w tych umowach zawarte tez sa jakies zapiski ze producent gry ma nie informowac o planowanym wyjsciu na blaszaka etc zeby naciagnac graczy na konsole.

 

Wiadomo ze w GTA gra sie lepiej na kompie niz na konsoli. Moze to powod dlaczego nic do tej pory nie wiadomo nawet jakich kolwiek przeciekow

 

 

GTA raczej napewno wyjdzie na kompa a ja sobie poczekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lata? Nie przesadzaj.

 

A tak poza tym to zostaniecie naszymi BETA TESTERAMI ;D

w dzisiejszych czasach trudno o gre bez znacznych bledow

 

 

Limak122 - jestes w bledzie - na X1 mozna bylo uruchomic znacza czesc modow w kazdym GTA nie tylko te ktore zmienialy textury auta lecz troszke gameplay jak stacje bezynowe,itp

Edytowane przez signap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych czasach trudno o gre bez znacznych bledow

Limak122 - jestes w bledzie - na X1 mozna bylo uruchomic znacza czesc modow w kazdym GTA nie tylko te ktore zmienialy textury auta lecz troszke gameplay jak stacje bezynowe,itp

 

WoW. To teraz mnie zaskoczyłeś. Pierwszy raz o tym słyszę. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to się odbywało, ale domyślasz się czy jest coś takiego możliwe do zrealizowania w nowym xboxie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW. To teraz mnie zaskoczyłeś. Pierwszy raz o tym słyszę. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to się odbywało, ale domyślasz się czy jest coś takiego możliwe do zrealizowania w nowym xboxie ?

Od tego jest DLC :wink: Komu chce sie bawic w mody jak moze sciagnac nowa zawartosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limak122 - X1 byl w pelni "zhackowany" tutaj narazie jedynie naped + odpalenie linuxa - wszystko lezy w przyszlosci czy sie bedzie dalo

 

Przemol^N - co innego DLC a mod :> - w tym 1 mozesz dostac nowe skorki a w drugim zmienic niemal wszystko (mowie o X1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...