Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Powszechne jest. Nie o to chyba chodzi w temacie. Bardzo fajnie by było gdyby GTA 4 zawitało na PC-ty mody do gry i cała ta zabawa. (Nie mówię, że na konsoli jej nie ma) Dla tej gry zrobił bym upgrade sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Powszechne jest. Nie o to chyba chodzi w temacie. Bardzo fajnie by było gdyby GTA 4 zawitało na PC-ty mody do gry i cała ta zabawa. (Nie mówię, że na konsoli jej nie ma) Dla tej gry zrobił bym upgrade sprzętu.

I może jakiś mod multi jak SAMP na 200 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh i tak pewnie nie dowiecie się do ostatniej chwil. R$ , a raczej M$ życzyło by sobie jak najbardziej przedłużyć wydanie na pieca póki nie zarobią na X'ie tyle ile się da. Jak dla mnie to jedna wielka ściema, a gra pewnie już jest robiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ zgodzi się na wydanie na pieca pod warunkiem, że będzie "only on Vista" ;)

Swoją drogą, też jestem zdania, że wersja PC jest już w przygotowaniu. Kwestia tylko umów pomiędzy R$ i M$ co do terminu. Chłopaki muszą dobrze przekalkulować kiedy sprzedaż na X'ie na tyle spadnie aby opłacało się wydać na inną platformę. Jak na razie widać R$ bardziej się opłaca nie wydawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było pewne. Mimo ze już nie bedzie mi sie chciało grać (i pewnie czasu nawet nie bede miał) to i tak gta4 kupie nawet tylko po to aby dać zarobić rockstar. Może bedzie lepiej wyglądać ? (z modami na pewno ;]) na 100% bedzie lepiej chodzić jeżeli to nie debilny port.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ta gra się nie zachwycam już wyrosłem z takich gier ale to pokazuje, że rynek gier na PC ma się dobrze i raczej musiałby się kataklizm stać aby przestano produkować gier na tą platformę

 

Jestem ciekaw co powie mój kumpel który jest lekko powiedziawszy fan boyem PS3 oraz... serii GTA. Ciagle się ze mnie smiał pytając się po co mi komputer bo gry wychodzą głównie na konsole :] Heh gry to nie wszystko

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO temat do zamknięcia i stworzyć nowy bo tu jest 6 stron praktycznie o niczym. Mam nadzieje, że nie wpadną na pomysł dabingu i że gra w Polsce wyjdzie również 21 listopada, bo mam zamiar kupić. Kiedy ja ostatnio kupiłem oryginał, kupa czasu mineła(z gazet nie licze).

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Wole stworzyc nowy jak wyjdzie gra, albo przynajmniej jakies screeny, filmiki czy demo, bo dopiero teraz to sie zacznie X stron o niczym (glownie dywagacje o wymaganiach, znajac nasze forum ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc u mnie będzie chodziło super ciekawe czy dadzą volumetric light ... ;p

 

Ale tak poważnie to bylo to pewne, prędzej czy później wiadomo było że i na kompie sobie pogramy ale nie podejrzewałem, że już w listopadzie. Z tego co wiem to z racji szczytu klimatycznego w Poznaniu mam 2 tygodnie wolnego od zajęć na uniwerku ... od 1 grudnia :D:D:D OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Lepiej gadać o FPSach niż o tym jak tnie na X0 albo na PS3, komu znikają textury, kto ma spadki fps, czy PS3 czy Xbox 360 ma lepszą rozdzielczość bo jak wiecie różnica pomiędzy 640 a 720 jest ogroomna. Fanów konsol z durnymi postami typu gadajcie sobie o FPSach zapraszam na żal.pl albo sobie pogadajcie na jakiej konsoli gra wygląda ładniej.

 

GTA IV na PC to było pewne. Oby było więcej osób na multi bo 16 osób to jakaś kpina no i lepszej rozdzielczości cienie i textury.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest świetne kiedy gra sie ze znajomymi. Bo przy graniu z jakimiś ludźmi z łapanki, każdy biegnie w swoją stronę i tyle ze współpracy oraz frajdy.

Mówię tu o ambitniejszych trybach, niż standardowym DM i TDM :>

 

Fanów konsol z durnymi postami typu gadajcie sobie o FPSach zapraszam na żal.pl

A co, udzielasz sie tam? xD Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj na święta będzie sie działo, ile graczy na raz może być na serwerze?? Mam nadzieje, że na PPC znajdą się chętni do gry, bo bym sobie z kimś zagrał, a nie znam nikogo kto ma zamiar kupić GTA4 i mu na dodatek to pójdzie, więc zostaje PPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo dobra myliłem się ;) Ciesze się razem z wami, bo na PC też mam zamiar kupić grę ze względu na ciekawe mody jakie mogą się pojawić. Co do lepszej grafiki to nie nastawiałbym się tak optymistycznie. Czasu mają mało i pewnie to będzie jakiś port.Jednak niekoniecznie źle zrobiony ;) Na razie to można gdybać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

630p to masz w wersji na PS3 jak już o tym piszesz...

 

---------

w sumie fajnie że będzie bo łyknie się grę również na piecu.

ps

zobaczymy jak się sprzeda, 5mln egzemplarzy to byłyby naprawdę dobry znak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuurde, znowu muszę kręcić kasę na nowego desktopa... ;P a mówiłem sobie, że już nie polecę za owczym pędem i nie kupię nowego kompa ;D Coś mam słabą silną wolę, bo akurat dla GTA warto ;] Totalna rozwałka to jest to co tygryski lubią najbardziej :) No może poza RTS (gdzie też jest rozwałka ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...0&Itemid=39

 

Będzie ciekawie ;]. Podstawa: niech zrobią lepsze zabezpieczenie niż w Cod4 bo to żal był. Fajnie było by pograć cross-platformowo. Zawsze wiecej graczy do gry chociaż z drugiej strony to na PC pewnie bedzie można grać z dużą większa ilością ludzi (tym bardziej po modach ;]).

 

 

Btw wie ktoś w ilu mln kopii sprzedało sie gta4 na konsole ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ponad 10 mln jak podał MacOSek w konsolach. Imo styknie. Fajnie by było jakby z 2-3 mln na pieca sie sprzedało :). Imo da sie to osiągnąć właśnie dzieki multi.

 

Co do cross to w sumie zapomniałem o różnicach miedzy platformami (nie mówię już nawet o sterowaniu ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ta, ponad 10 mln jak podał MacOSek w konsolach. Imo styknie. Fajnie by było jakby z 2-3 mln na pieca sie sprzedało :). Imo da sie to osiągnąć właśnie dzieki multi.

 

Co do cross to w sumie zapomniałem o różnicach miedzy platformami (nie mówię już nawet o sterowaniu ;p).

A nie jednak 10 mln jest.

 

Na X0 5 z kawałkiem na PS4 4 z kawałkiem.

 

Nie zapomnij, że kto chciał to już kupił GTA IV na X0 albo PS3 ale pewnie jak nie sprzeda tych 2 czy 3 mln i tak wszystko poleci na piratów. Fakt piractwo jest ale to tylko jeden z czynników.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem idei tych wszystkich zabezpieczeń. Historia uczy nas, że czego by nie wykombinował producent, to tak czy tak zostanie to złamane i poleci do ludzi. Kwestia tylko ile to zajmie. Mnie osobiście irytuje podawanie kluczy produktu i wszelakich haseł czy innych badziewi. Na co to komu?

Nie żebym był za piractwem, ale po co utrudniać życie też tym którzy kupili grę jakimiś chorymi zabezpieczeniami które non stop coś krzaczą. Taki np. PB. Dziecko z podstawówki potrafi go obejść a ile czasem z nim kłopotów.

 

Co do niskiej sprzedaży, to ja już teraz mogę powiedzieć, że winą zostaną obarczeni piraci. No bo na kogo mają to zwalić? Na kiepski marketing?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zbaczamy z tematu, ale skoro temat poleci do kosza..

 

Szawel no na pewno ma spory wpływ na wyniki sprzedaży. Wpływ też mogą mieć np wymagania danej gry. Jeśli wyszła na jakąś konsole i dobrze się sprzedała, a potem wydali ją na PC z przesadnymi wymaganiami to też to może mieć negatywny wpływ na sprzedaż. Jeszcze jak zrobią kiepski port z konsoli z kiepską grafiką i bugami to już gwóźdź do trumny. Ktoś napisał, że rynek PC dalej się ma dobrze i się zgadzam, ale mamy tendencje spadkową. Ilość wydawanych gier na tą platformę zmalała.

 

A to, że producenci wprowadzają szereg zabezpieczeń w tym hasła/cd-key'e to w celu utrudnienia crackerom złamania ich. Im dłużej to będzie trwać tym większa szansa, że taki potencjalny pirat wcześniej kupi oryginała. Przynajmniej takie założenia maja producenci.

 

GTA IV na PC też czeka niska sprzedaż jak coś spieprzą. Jak to będzie lichy port ze średnią grafiką i licznymi bugami to spora część sięgnie po pirata. Jednak takie rzeczy mają wpływa. Np. ja zrezygnowałem z zakupu DMC 3 na PC, a kupiłem na PS2.

 

Sorki za offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...