Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już było pisane, bo nie czytałem wszystkich wypowiedzi w tym wątku. Jak myślicie jakie gta może mieć wymagania ?

Znalazłem w necie wymagania gta 4 ale czy to prawda ?

 

- Procesor: Pentium 4 3.0 GHz lub podobny AMD

- Karta graficzna: GF 7800 GT 128 MB lub lepsza

- RAM: 1024 MB ddr2

- HDD: 10 GB wolnego miejsca

Myślałem ze będzie bardziej wymagający !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś bzdury...

 

- Procesor: Pentium 4 3.0 GHz lub podobny AMD

- Karta graficzna: GF 7800 GT 128 MB lub lepsza

- RAM: 1024 MB ddr2

- HDD: 10 GB wolnego miejsca

 

co na tle tego złomu ma znaczyć te ddr2 ? lemoniada napisz jeszcze na jakim forum żeś to znalazł :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie odlutujesz kostki to będziesz miał ;) A tak na serio to jakiś Fake a nie oficjalne wymagania. Gra nie powinna być tak bardzo wymagająca, ale z pewnością trzeba będzie mieć troszkę więcej ramu niż 1 GB i kartę graficzną z min. 256 MB do komfortowej gry w wyższej rozdzielczości. Tak by nie doczytywało tekstur. Miasto jest dość spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię ze takie wymagania.

 

Mi SA chodziło na GF 4 MX.

ale jakie wymagania, info podane w linku to kompletne bzdury, w dodatku nieumiejętnie przygotowane.

 

7800 GT z 128mb -taka karta oficjalnie nie istnieje i te ddr2 jakby mało coś znaczyć na tle całości, aż żal w ogóle o tym dyskutować.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA jeszcze dorzucę swoje 3 grosze do tych wymagań. Jestem pewny, że nowe GTA zajedzie najnowsze pecety. Będzie nowym benchmarkiem-Crysisem, to jak ta gra wygląda na chwile obecną na konsolach może niektórych wprowadzić w osłupienie, dlatego tyle z nią problemów technicznych. Autorzy dowalą jeszcze większe tekstury, polepszą efekty i p4 z gf7900 będzie można sobie w poślady wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym pisałem. Głównie mi chodziło o wyższe rozdzielczości czyli 720p w górę. Skoro gra była optymalizowana pod jeden sprzęt jak X360/PS3, i przy tyn wyglądała naprawdę ładnie, ale ze spadkami FPS. To wyobrażam sobie tylko jak to będzie chodzić na PC. Zwłaszcza, że grafikę troszkę pewnie podrasują. Głównie tekstury, bo te na X'ie są średnie jak na dzisiejsze możliwości kart graficznych. Ale za to modele i ogrom miasta zrobią swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo...

 

http://games.tiscali.cz/reviews/gtaivpcgc/index.asp

 

... obrazki z wersji pc. Taka grafika dla gracza pc z mocnym sprzętem i po kryzysie ;) to jest, wydaje mi się, poniżej standardu. Szczególnie słabe tekstury. Gra na pewno nadrobi grywalnością, ilością detali i wielkością miasta ale od strony tzw. cukiereczków dla oczu może niektórych zniesmaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, a czy kiedykolwiek R* tworzyło GTA jako killera grafik? Przecież tu chodzi o jak największą ilość sprzedanych kopii. To już samo wymusza słabszą (a nie słabą, napewno GTA4 > GTASA) grafikę nie wymagającą komputera z monolitu wykutego przez krasnoludów śródziemia, za który płaci się duszami ;D

 

Mnie to cieszy, a jak wam mało to zawsze pojawią się jakieś Real Mody co wam poprawią grafikę (patrz Mafia i RM 2.0 co tnie sie nawet teraz) albo hd tekstury (vel pewien cinematic mod).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony gtasite.net

 

Jeden z redaktorów serwisu IGN był na pokazie Grand Theft Auto IV na PC w Lipsku oraz zdradził na ich stronie kilka ciekawych informacji!

 

Rockstar Games pokazało wykonywanie misji "The Four leaf Clover (Czterolistna koniczyna), wykonywanej na PC z podłączonym gamepadem od XBoxa360. Fabuła i inne główne rzeczy się nie zmienią, bohater również zostanie ten sam...

 

W wersji na PC ujrzymy kilka ciekawych rzeczy. Podczas gry będziemy mogli wywołać tzw. okienko nagrywania, jeśli np. zrobiłeś bardzo ciekawą rozróbę lub odbyłeś ciekawy wyścig, będziesz mógł nagrać ostatnie 30 sekund z gry single lub multiplayer! Po nagraniu, będziemy mogli wejść w dołączony do gry edytor, w którym będziemy mogli dodać specjalne efekty, przejścia i inne ciekawe możliwości. Po nagraniu i zmontowaniu filmiku, będziemy mogli przedstawić go na stronie Rockstar Social Club dla większej widowni. Oczywiście również i ty będziesz mógł wejść na ów stronę i oglądać filmiki innych ludzi.

 

Dodane zostanie jeszcze kilka opcji w internecie. Będziemy mogli ograniczyć naszą grę multiplayer, jeśli np. chcemy zagrać na mapie tylko z dostępną bronią M4A1, wpisujemy w okienku filtrowym "M4", a pokazane zostaną tylko serwery z ów bronią. Kliknij tutaj, aby przeczytać cały reportaż. Dodatkowo zostało pokazanych kilka nowych screenów, znajdziecie je klikając na którąś z poniższych miniaturek.

 

Natomiast inny serwis, Eurogamer informuje, że został podkręcony silnik graficzny czwórki. Bardziej realistyczne oświetlenie, większe szczegóły u postaci oraz rozdzielczości aż do 2560x1600, oto co nas czeka na PeCecie.

Info z tego pokazu by IGN:

 

As far as improved visuals go, the company said 2560 x 1600 would be the maximum resolution. We'll have to wait to see how well the rest of the graphical package fares in the transition, as the build we were shown still had some rough spots.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nigdy nie bedzie wygladac oszalamiajaco bo musieli by ja napisac od nowa.

Bedzie pewnie wygladac lepiej niz na konsoli, ale poziom wybitny to to nie bedzie.

A czego wy się spodziewaliście po porcie z konsoli :)

Crysis to nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc mój wcześniejszy post miałem na myśli tę wypowiedź.

 

HAHAHA jeszcze dorzucę swoje 3 grosze do tych wymagań. Jestem pewny, że nowe GTA zajedzie najnowsze pecety. Będzie nowym benchmarkiem-Crysisem, to jak ta gra wygląda na chwile obecną na konsolach może niektórych wprowadzić w osłupienie, dlatego tyle z nią problemów technicznych. Autorzy dowalą jeszcze większe tekstury, polepszą efekty i p4 z gf7900 będzie można sobie w poślady wsadzić.

Ja tam akurat wielkim fanem gta nie jestem ale na Niko czekam z wielkim zaciekawieniem. Odnośnie grafiki to rozumiem, że grę mają już przygotowaną i raczej wielkich różnic w niej nie będzie ale nie piszcie, że nie może być lepszej i dokładniejszej grafiki ze względu na rozmiary mapy bo to bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze to nie bedzie tylko port z konsoli a dobrze zoptymalizowana gra pod PC. Wiec nie powinno spadać poniżej 60fps na full + aa + af to raz. A dwa to imo mogli dodać gdzieniegdzie lepsze tekstury bo to w większości tylko vram zjada (szczególnie ja nie ma parallaxa na nich ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc mój wcześniejszy post miałem na myśli tę wypowiedź.

 

 

 

Ja tam akurat wielkim fanem gta nie jestem ale na Niko czekam z wielkim zaciekawieniem. Odnośnie grafiki to rozumiem, że grę mają już przygotowaną i raczej wielkich różnic w niej nie będzie ale nie piszcie, że nie może być lepszej i dokładniejszej grafiki ze względu na rozmiary mapy bo to bzdura.

Pewnie ze moze byc, ale ciekawe co pozniej uciagnie taka grafe w grze o tak rozleglym terenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze to nie bedzie tylko port z konsoli a dobrze zoptymalizowana gra pod PC. Wiec nie powinno spadać poniżej 60fps na full + aa + af to raz. A dwa to imo mogli dodać gdzieniegdzie lepsze tekstury bo to w większości tylko vram zjada (szczególnie ja nie ma parallaxa na nich ;p).

Obawiam się że trochę przesadziłeś.

http://www.gry-online.pl/s022.asp?ID=5020

Biorąc pod uwagę to że pokazywali GTA podczas misji, w której nie ma dużych przestrzeni, a mimo to spadki fpsów były, to może być ciężko z wymaganiami do komfortowej gry na max detalach :) Co prawda zostały jeszcze ponad 3 miesiące - może coś z tym zrobią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że trochę przesadziłeś.

http://www.gry-online.pl/s022.asp?ID=5020

Biorąc pod uwagę to że pokazywali GTA podczas misji, w której nie ma dużych przestrzeni, a mimo to spadki fpsów były, to może być ciężko z wymaganiami do komfortowej gry na max detalach :) Co prawda zostały jeszcze ponad 3 miesiące - może coś z tym zrobią :)

Ja gram w 1024x768 wiec imo nie przesadziłem ;]. Jak bedzie spadało czesto poniżej to R* bedzie ssało ;].

Po przeczytaniu zapowiedzi gola przypuszczam ze to bedzie [ciach!]iany port :|... Panowie z Rockstar chyba jaja sobie robią (o ile taka sytuacja zostanie po premierze)...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Kto grał w bete ? Podobno wymagany jest pad, na klawiaturę gra nie reaguje, a w czasie jazdy i latania dogrywa się na maxa obszar. Jest wiele źródeł fejkowatych jeśli chodzi o linki do bety, ale jedno jest prawdziwe :)

Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto grał w bete ? Podobno wymagany jest pad, na klawiaturę gra nie reaguje, a w czasie jazdy i latania dogrywa się na maxa obszar. Jest wiele źródeł fejkowatych jeśli chodzi o linki do bety, ale jedno jest prawdziwe :)

A ty wierzysz hydro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...