Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

A ty wierzysz hydro ?

OMFG już dacie sobie spokój z hydro itp. Pamietam na forum był okres gdzie co sie nie nowy user pojawił (w grach) to już go pod hydro brali i pewnie kablowali jeszcze modom... :lol: żal.ru...

v1per86

Skąd takie info ? Nigdzie na necie nic o tym nie słychać napisałeś posta nawet źródła nie podałeś :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj na spokojnie post Limaka i przemyśl swoją odpowiedź : )

 

Swoją drogą czekam również na pc wersje GTA głównie z powodu chęci wyłączenia rozmycia tekstur :mrgreen:

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Przeczytaj na spokojnie post Limaka i przemyśl swoją odpowiedź : )

 

Swoją drogą czekam również na pc wersje GTA głównie z powodu chęci wyłączenia rozmycia tekstur :mrgreen:

Na 7800GT to sobie możesz poczekać co najwyżej na San Andreas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG już dacie sobie spokój z hydro itp. Pamietam na forum był okres gdzie co sie nie nowy user pojawił (w grach) to już go pod hydro brali i pewnie kablowali jeszcze modom... :lol: żal.ru...

v1per86

Skąd takie info ? Nigdzie na necie nic o tym nie słychać napisałeś posta nawet źródła nie podałeś :|.

Na necie jest info ... Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za przekonanie, ze gier w obecnych czasach nie tworzy się dla grafiki. Przecież ta w gta4 gra pierwsze skrzypce. To samo będzie na PC, przecież wiadomo, że na tej platformie można pakować tony efektów, jak coś nie zatrybi to najwyżej gracz będzie musiał kupić lepsza grafę, więcej ramu... ble ble ble. Tak wiec panie Konar - tak teraz R* robi gta miedzy innymi dla grafiki, bo nie ważne jakie by ta gra miała wymagania, ludzie nie zjedzą, a kupią nowe grafy. Gra sprawdziła się na konsolach, sprzedała jak szalona. R* wie, że gameplay jest świetny i potwierdziły to recki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj na spokojnie post Limaka i przemyśl swoją odpowiedź : )

 

Swoją drogą czekam również na pc wersje GTA głównie z powodu chęci wyłączenia rozmycia tekstur :mrgreen:

Na necie jest info ... Dołączona grafika

LMAO

 

MÓJ BŁAD. :oops: Sorry.

 

Czyli wiadomy fake. I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za przekonanie, ze gier w obecnych czasach nie tworzy się dla grafiki. Przecież ta w gta4 gra pierwsze skrzypce. To samo będzie na PC, przecież wiadomo, że na tej platformie można pakować tony efektów, jak coś nie zatrybi to najwyżej gracz będzie musiał kupić lepsza grafę, więcej ramu... ble ble ble. Tak wiec panie Konar - tak teraz R* robi gta miedzy innymi dla grafiki, bo nie ważne jakie by ta gra miała wymagania, ludzie nie zjedzą, a kupią nowe grafy. Gra sprawdziła się na konsolach, sprzedała jak szalona. R* wie, że gameplay jest świetny i potwierdziły to recki.

Spoko wszystko rozumiem i popieram, ale na myśli miałem, że od GTA4 nie należy wymagać grafiki jak z Crysisa. Fakt, że grafika będzie napewno swoje wymagała, ale pojecie fotorealistyczna to jeszcze nie to. Nadal trzymam się teorii, że R* tak czy tak ma w głowie takie pojęcie jak kompatybilność ze starszym sprzetem. Przypominają mi się czasy GTA3 jak to zacząłem je przechodzi na widoku z góry rodem z GTA/GTA2 na sprzęcie pokroju P2 233MMX. Nie chce wierzyć, że czwórka będzie nie grywalna na komputerach typu AXP3200+, 1GB ramu i 6800GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do tematu grafiki , moim zdaniem widać różnice a myśle że będzie jeszcze lepiej. Ową różnice widze np gdy patrze na panorame miasta i budynki w oddali nie są tak ZBLUROWANE jak w wer. na konsole. Druga sprawa to taka że jest lepsze oświetlenie patrząc na ten screen z zachodem słońca .Wydaje mi sie że i modele postaci są lepsze patrząc np na twarz Nika (jego uszy) również jego kurtka jakby miała lepszą teksture. Widać także odbicia w karoseri na jednym screenie. Jedynie to jak narazie nie widze jakiś zbytnio lepszych textur no ale mają czas do listopada. Zaznaczam że to MOJE zdanie i nikomu nie wmawiam żeby sie z nim zgadzał..

 

ps właśnie giercuje w gta4 na x360 także mam jako takie porównanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wierzyć, że czwórka będzie nie grywalna na komputerach typu AXP3200+, 1GB ramu i 6800GT

Nie chce byc czarnowidzem, ale chyba czas zaczac sie oswajac z tym, ze jednak bedzie...

właśnie dla tego kupiłem konsolę :) Znudził mnie ciągły pęd za zmianami w kompie, ciągłe tracenie pieniędzy. Edytowane przez GRANDMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi no nie wiem, ja przeszedłem San Andreas na Athlonie 2000 XP 512 MB RAM i GF 4 MX 440 i wszystko chulało ładnie na low/med, wydaje mi się, że że na podanym przez konara sprzęcie pogramy na low w FPS ~20 30, ew z 2 Gb ram a nie 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie czekam bo niemiałbym na czym grać :P nie czekam też bo nie przechodzę tej samej gry 2 razy. wersja na pc jak wychodzi później to zawsze lepiej wygląda, posiada więcej poprawek itp. nie ma się czemu dziwić

Masz rację... zbyt złośliwy jestem. W głębi mnie to nie gnębi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś inne źródło?? Bo dla mnie onet gry to kiepski serwis, a dokładniej brukowiec, z bandą dzieci neo:D Oczywiście nie wszyscy to dzieci neo, ale większość:D Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już bardziej śmieszą te komentarze pod tym artykułem. No ale poziom dyskusji dostosowany do tego artykułu na jakże wartościowym Onecie. Co do grafiki to może i będzie ciut lepsza, ale kogo to obchodzi ? Na pc gra wyjdzie później i to już mi przekreśla PC jako platformę do grania na chwilę obecną. Ja też długo czekałem aż coś się z tym zmieni, ale znudziły mnie rozczarowania (z innymi tytułami jak np DMC3) i wyczekiwanie. Kupiłem wersje na konsolę i mam już grę za sobą..

 

Co do wersji PC. Wymagania na pewno będą nieco wyższe ze względu na ogrom miasta. San Andreas to przy tym pikuś. Tam macie 3 ogromne wyspy, która każda chyba jest większa od San Andreas. Na PC pewnie dowalą nieco lepsze tekstury. Do tego lepsze AA i może nieco bardziej szczegółowe modele pojazdów. Ale nie nastawiam się, na zbyt duże różnice względem wersji konsolowej. Poprawią też pewnie troszkę bugów.

 

Nie zmienia to faktu, że na konsoli na dużym TV mi osobiście gra się wygodniej. Na PC może kupię ze względu na mody jakie mogą się pojawić. Nic po za tym.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Rekomendowane Wymagania

 

Operating System: Windows XP SP2

Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)

RAM: 2GB

Hard Drive: 18GB free hard disk space

Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader

Drive: DVD-ROM dual-layer drive

 

Źródło

http://ve3d.ign.com/

http://www.gamesforwindows.com/en-US/Games...heftautoiv.aspx

 

Gra ma mieć ulepszone tekstury, nowe tryby gry dla wielu graczy, ulepszone filtrowanie meczy, wbudowane narzędzie do nagrywania replayów i ich edytowania, lepsze nie skompresowane dźwięki.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A co mają podawane wymagania do rzeczywistych? Crysis i nowy STALKER też jakieś mają, a jak chodzą w rzeczywistości każdy wie.

 

Inna sprawa, to że rzeczywiście za duże nie powinny być. W końcu grafika nie jest jakimś szczytem technologicznym, ale mimo to draw distance może zamulić nie jednego kompa.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...