Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

heh, tylko ze tu nie chodzi o to ze gra pozre duzo miejsca na hdd tylko o to ze engine gry bedzie zarzadzal tak duza iloscia danych ;)

 

To raczej wina tych nieskompresowanych audio z resztą i ilość tekstur w grze jest duża a im mniej skompresowane tym gra szybciej może z nich korzystać może dzięki temu nie będzie takich kwiatków jak na konsoli typu nagle pojawiające się drzewa, kosze, znikające tekstury itd

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W SA też to było i VC. Jak się podjechało bliżej budynku to tekstury się pojawiały. Nie mówiąc już o bugach ze znikaniem ulicy,ale tu inna sprawa. Ogólnie to może być właśnie wina engine'u. Mimo to grę i tak z pewnością kupię. Poprawiona grafika i lepsza płynność nie zaszkodzi , a jeszcze do tego jakiś ciekawy mod by się przydał i będzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z gry-online.pl

 

* System operacyjny: Windows XP SP2

* Procesor: Dual core (Intel Pentium D lub lepszy)

* Pamięć RAM: 2GB

* Dysk twardy: 18GB wolnego miejsca

* Karta graficzna: 512MB, kompatybilna z Direct3D 10 lub Direct3D 9 (z obsługą shaderów)

 

Tylko nie wiadomo czy to minimalne czy standardowe wymagania. Jeśli by to była prawda to nawet na laptopie mi pójdzie :lol2:

Chociaż posiadam jak i na blaszaku i lapku 256 MB na GPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę jednak więcej bo majstersztyk optymalizacji to nie będzie, pomimo sporej mocy obecnych konsol (pamiętając że to zamknięta architektura) z tymi fpsami tak super to nie jest

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj grałem na X-ie w GTA, i powiem, że takie wyjebiaszcze jak zapowiadali, to to nie jest, chociaż grałem na podłączonym monitorze 22", ale przez analog (czyli te 720p powinno być, przynajmniej w kompie miałem tak), to grafa była kijowa, taka plastikowa, co prawda autka się fajnie prowadzi, fajne bajery z wypadaniem przez okno, rzucaniem granatów w czasie jazdy, to na kompie nie będzie tak przyjemnie, chyba, że z grą na Chillstream-ie, albo XBOX 360 Wirelles Pad for Windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj grałem na X-ie w GTA, i powiem, że takie wyjebiaszcze jak zapowiadali, to to nie jest, chociaż grałem na podłączonym monitorze 22", ale przez analog (czyli te 720p powinno być, przynajmniej w kompie miałem tak), to grafa była kijowa, taka plastikowa, co prawda autka się fajnie prowadzi, fajne bajery z wypadaniem przez okno, rzucaniem granatów w czasie jazdy, to na kompie nie będzie tak przyjemnie, chyba, że z grą na Chillstream-ie, albo XBOX 360 Wirelles Pad for Windows.

krótki komentarz do posta: bullshit. ;-)

 

moje wrażenie z gry. wszystko wygląda bardziej realnie. nie chodzi mi nawet o jakość grafiki, ale jest dużo więcej drobnych detali, dzięki którym wydaje się że miasto naprawdę żyje. Poza tym fizyka jazdy roxx. w porównaniu do poprzednich części w końcu można to nazwać fizyką. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj grałem na X-ie w GTA, i powiem, że takie wyjebiaszcze jak zapowiadali, to to nie jest, chociaż grałem na podłączonym monitorze 22", ale przez analog (czyli te 720p powinno być, przynajmniej w kompie miałem tak), to grafa była kijowa, taka plastikowa, co prawda autka się fajnie prowadzi, fajne bajery z wypadaniem przez okno, rzucaniem granatów w czasie jazdy, to na kompie nie będzie tak przyjemnie, chyba, że z grą na Chillstream-ie, albo XBOX 360 Wirelles Pad for Windows.

Ba, moim zdaniem bedzie duzo lepsze bo na konsoli FPS wypadaja raczej bladow a GTA ma cos w sobie z tego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem ostatnio na X360 i niestety stwierdzam, ze czekam na wersje PC. Najwieksza udreka dla mnie to nienadazanie z ladowaniem tekstur ;/ Moze nawet i ladnie to wygladalo w 1080p o ile gra w ogole jest skalowana do tej rozdzialki. Ale bardziej czekam na to na PC, acha i zadnych padow ;/ wrrr do tej gry pad to dla mnie samobojstwo ;/ jak Wy mozecie w to grac na padzie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bardziej czekam na to na PC, acha i zadnych padow ;/ wrrr do tej gry pad to dla mnie samobojstwo ;/ jak Wy mozecie w to grac na padzie ???

a jak w ogole mozna grac przy biurku?

wygodna kanapa + pad = rozrywka

biurko = udreka.

EOT z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wy mozecie w to grac na padzie ???

A jak można grac w tą grę na klawiaturze (chyba że masz analogową :lol:).

Nie żebym tu jakieś dziecinne wojenki wywoływał, ale samochody/motury/latajdła to raczej średnio się na klawie prowadzi (zwłaszcza helikopter i motur), gdzie gaz/hamulec/przepustnica nie są analogowe. Co do "szczelania" wiadomo...;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak w ogole mozna grac przy biurku?

wygodna kanapa + pad = rozrywka

biurko = udreka.

EOT z mojej strony

Tak jakby nie wymyślono wyjścia na TV (DVI, VGA ma większość nowych TV) albo 24" LCD do kompa i bezprzewodowych klawiatur, myszek czy możliwości podłączenia pada od X360 do kompa niektórzy to myślą, że każdy siedzi przy biurku metr od ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zamiast tych wynalazków nie lepiej kupić konsolę ;) ? Obraz na TV ? Sorry chłopie, ale nie ma porównania do tego co mam na X0. Dodam , że porównywałem niektóre gry na X360 i na PC puszczone na TV Out. Lepiej wyglądały na X0. Lepsze kolory, ostrość obrazu (mniej schodków). Oczywiscie puszczone przez HDMI i bawiłem się ustawieniami kolorów.

 

Ale to niczego tak naprawdę nie dowodzi, bo przy kompie faktycznie można pograć wygodnie podłączając np. pada od x360. Ale obraz przez TV-Out mnie nie przekonuje. Może na kartach ATi to wyglądało by lepiiej.

 

To tyle jeśli chodzi o wygodę. Jako człowiek, który potrafi się przyzwyczaić tzn. przejść z wygodnej kanapy przed TV do biurka z klawiaturą i myszką i 17' CRT'kiem, z pewnością nie pogardzę wersją PC , która może być równie udana jak nie lepsza pod parom względami. Czyli grafika , framerate, ulepszone multi i co najważniejsze mody!.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów się robi temat pc vs konsola..

 

jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma - 22' i bezprzewodowy pad mi będą robić za namiastkę konsoli podczas gry....szkoda, bo imho do takich gier to kombo tv+kanapa przede wszystkim..

 

choć akurat gta to nie jest gra, do której pad jest niezbędny...począwszy od 3 sterowanie w wersjach pc dawało radę..

 

tak btw jeszcze...będzie toto na starcie na steamie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sterownie w GTA, to bardziej przyzwyczaiłem się do klawy i myszy, jak narazie w wersjach pc problemów z tym nie było.

 

tak btw jeszcze...będzie toto na starcie na steamie ?

nawet jeśli to w momencie premiery się nie opłaca, cena ta sama albo nawet i wyższa, pudełka i innych dupereli brak, więc bez sensu kupować w steamie Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to nie są wyścigi, żeby trzeba było analogowy gaz, hamulec, a pozatym to mi tam zawsze klawiatura + mysz wystarczała.

Potwierdzam :) nie wiem co jest takiego fajnego w padzie a klawiatura to samo zło........ zawsze na PC była klaw + mysz i w gta grało się zajeb........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV Out to już ostateczność, ale jak pisałem u mnie w ATi do wyboru TV Out, TV Out HD, HDMI, VGA, DVI. X360 w standardzie nie ma tyle kabli.

A po wafla mi TV-Out jak tym nawet HD nie wyswietle? A reszta jest, bo ten niby TV-Out HD to po naszemu component. HDMI, VGA i DVI bez problemu. A co do pada to...sie ma skill to nie ma roznicy czym sie gra :wink:

 

elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem ostatnio na X360 i niestety stwierdzam, ze czekam na wersje PC. Najwieksza udreka dla mnie to nienadazanie z ladowaniem tekstur ;/

Zaliczyłem GTA4 na 100%, ok. 60h na liczniku i nie miałem problemów z teksturami.

Jedynymi momentami gdzie doczytywało tekstury i jakieś tam duperelki typu lampy, pudełka w mieszkaniach, itd to przez ok. 2-3 sekundy bezpośrednio po załadowaniu save'a. Widać, że konsola nie zdążyła jeszcze wszystkiego wczytać. Po tych kilku sekundach już jest bez niespodzianek.

 

To już więcej tekstur doczytywało mi w Gearsach niż w GTA ;)

 

No ale jak ktoś ma porysowane płytki, albo jakieś DVD-/+R to nic dziwnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...