Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

ten stary proc nie ma niektórych instrukcji które dziś są istotne i duża większość nowych gier nie chce bez nich działać, zresztą na takim złomie można grać w SA a nie GTA4.

Brakujące instrukcje ? Jakie brakujące instrukcje? DirectX 9c to DirectX 9c ... no ale skoro piszesz że "duża większość" to rozumiem że nie będziesz miał problemu z podaniem powiedzmy kilkunastu gier które nie ruszą na tym GF 6600GT.

 

Moim zdaniem skoro wymogiem dla GTA 4 jest DirectX9c to karta z nim zgodna wystarczy (mogą być co najwyżej problemy z powodu małej pamięci [ale raczej obstawiam wydajnościowe])

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kogo obchodzi gdzie kto mieszka i jak daleko ma do MM więc wróćmy do tematu :)

Dzisiaj dorwałem u kumpla CDA i było dość dużo o GTA IV. Piszą że już grali w wersje na PeCeta (jakaś beta chyba?) i mówią że jest na co czekać. Podobno poprawili doczytywanie tekstur i spadki FPS'ów. No cóż. Poczekamy, zobaczymy, ja osobiście wierze że będzie to gra roku na PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wnerwiające jest to, że za gre chcą 159 zł i nawet jej nie spolszczą, tylko wydadzą w oryginalnej wersji językowej, a na spolszczenie znowu pewnie trzeba bedzie czekac dwa lata jak w przypadku GTA SA. Znów w ch... przycinają. :-? Nie kazdy zna na tyle dobrze angielski żeby wszystko perfekcyjnie zrozumieć, zwłaszcza, że w tej grze postacie uzywają slangu.

 

Oczywiście mam tu na mysli tylko i wyłącznie spolszczenie kinowe, a nie z dubbingiem, który by zniszczył cały klimat gry.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to wnerwia, nie każdy przecież zna angielski, powinna być polska wersja kinowa (IMHO kinowe są najlepsze) do zasintalowania oddzielnie. BTW gram oczywiście tylko i wyłącznie w wersjach ang. Chyba, że nie ma wersji ang i jest kinowa polska.

 

GTA 4 kupię w dniu polskiej premiery, z sentymentu do serii, licząc przy tym na kilkanaście godzin godziwej rozpierduchy w dobrym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie PL wersja powinna być raczej z racji na cenę, ponieważ 160 zł na grę na PC to ZDZIERSTWO! Niech R* mówi co chcę, gra jest (będzie?) świetna ale pakowanie się na nasz rynek z taką ceną to samobójstwo. Jeżeli gra rzeczywiście będzie u nas tyle kosztować to wróżę marne zyski ze sprzedaży. 90 zł za grę jestem w stanie dać z miejsca (grze jakości gta 4) , 160 zł już nie.

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mi bardziej pasuje wersja ang... polonizacje nie zawsze są dobre. Z resztą nie 160zł tylko 120zł i jeżeli bolączki z wersji na konsole zostaną poprawione to i tak grę kupię nawet jeśli nie jest to typowa cena ( 99zł).

 

preview IGNu

 

http://pc.ign.com/articles/925/925105p1.html

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej pasuje wersja ang... polonizacje nie zawsze są dobre.

Powinny być do wyboru dwie wersje jezykowe. Polska lub angielska. I wtedy wszyscy byliby zadowoleni. Ja nie znam za dobrze angielskiego, wiec bardzo mile bym widział polską wersję językową, bo nawet jak to spolszczenie nie byłoby najlepsze, to dla mnie i tak lepsze byłoby to od wersji angielskiej, bo wiecej zrozumiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...