Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Ja może przypomnę jak wyglądają wersje konsolowe

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I jak chodzą ( ten FPS to nie minimalny a średni)

 

Test One: Game Intro

360: 31.627fps

PS3: 26.504fps

See it on EGTV.

 

Test Two: Clean Getaway

360: 28.624fps

PS3: 23.989fps

See it on EGTV.

 

Test Three: Final Destination

360: 35.662fps

PS3: 29.523fps

See it on EGTV.

 

Test Four: Station Face-Off

360: 26.015fps

PS3: 25.803fps

See it on EGTV.

 

Test Five: Rigged to Blow

360: 26.507fps

PS3: 23.781fps

See it on EGTV.

 

Test Six: Ivan the Not So Terrible

360: 33.713fps

PS3: 28.313fps

See it on EGTV.

 

http://www.eurogamer.net/article.php?artic...7829&page=4

 

Więc jak coś chodzi w 720 na konsoli z średnim FPSem 25 to jest super a jak coś ma na PC 30FPS w 1050 to jest tragedia :lol:

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jest tak tragicznie z wymaganiami i da się pograć na średnich kompach. Może nie max detale, ale przyjemność z gry powinna być.

 

Jeszcze co do dostępności GTA w empikach. Na stronie Empika zmienił się status czasu dostawy z "przedsprzedaż" na "niedostępny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Moim zdaniem cieniowanie i oswietlenie wyglada duzo lepiej na konsolach niz na tych wszystkich screenach z PC. Widac to zwlaszcza na modelach wozow

Bez przesady masz tu porównanie cieni pierwszy z Xboxa 360

Dołączona grafika

 

a ten z PC

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz przekracza wszelkie granice :D no nie moge http://pl.youtube.com/watch?v=YlQivsN8XbI jak widac bugi i syfy sa bardzo pozadane w tym wypadku bo zwiekszaja fps :D i to znaczaco

 

ps. poszedl drugi mail odnosnie slabej wydajnosci gry i panom z supportu nic nie wiadomo o planowanych latkach... :) milo

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak:

 

1680x1050 tutaj, WSZYSTKO MAX oprócz "TEXTURE DETAIL" - to jest na MEDIUM. Nie moge zmienic tego na HIGH nawet po wpisaniu -nomemrestrict chyba ze cos zle robie to prosze naprowadzic...

 

Na 1680x1050 wzgledem 1440x900 mam 7fps wiecej... dziwna ta "optymailizacja"...:/

post-22947-1228263656_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysam pelną parą (1.1MB/s) niestety sciagnie sie dopiero rano.. Mam jednak nadzieje, ze bedzie to lepiej wygladac niz na zrzutach od kolegi misieek

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""
Dołączona grafika

gdyby nie obecny kurs dolara powiedzialbym, ze kocham Steam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak:

 

1680x1050 tutaj, WSZYSTKO MAX oprócz "TEXTURE DETAIL" - to jest na MEDIUM. Nie moge zmienic tego na HIGH nawet po wpisaniu -nomemrestrict chyba ze cos zle robie to prosze naprowadzic...

 

Na 1680x1050 wzgledem 1440x900 mam 7fps wiecej... dziwna ta "optymailizacja"...:/

Co do tej foty to te cienie to porażka, wygląda to jak by grafa waliła artami. Dobrze że mam 768MB ramu na grafie lukne jak wyglądają tekstury na full, a jak to będzie działać to inna sprawa :razz: A tak po za tym z twoich relacji wynika że gierka chodzi lepiej na geforce'ach niż na ati, bo jest parę przypadków że na takim 4870 mają problemy z małym fps jak na taką grafikę. Dziś może przyjdzie listonosz z grą to zdam relacje.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej foty to te cienie to porażka, wygląda to jak by grafa waliła artami. Dobrze że mam 768MB ramu na grafie lukne jak wyglądają tekstury na full, a jak to będzie działać to inna sprawa :razz: A tak po za tym z twoich relacji wynika że gierka chodzi lepiej na geforce'ach niż na ati, bo jest parę przypadków że na takim 4870 mają problemy z małym fps jak na taką grafikę. Dziś może przyjdzie listonosz z grą to zdam relacje.

Nappy ma 640MB i też tylko MEDIUM :). Może ma ktoś jakiś pomysł czemu -nomemrestrick jako dodatek do lini komend nie dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z grających już wypowie się na temat jakiś inny aspektów gry a nie tylko wymagań ? :D, np giera super itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć jak mam 256MB to chyba tylko low pozostaje. W GTA: SA na radku 9550, bartonie xp2500 i 512ram grałem i było super wszystko na max. A teraz na low mam zjechać. A najgorsze że jak patrzę na te screeny to nie widzę jakiejś wielkiej różnicy w grafice.W GTA: SA przynajmniej AA dało się włączyć. :damage_wall:

Edytowane przez Fonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdzie jakaś łatka i poprawi wydajność, tak tego nie zostawią panowie z R* własnego błędu, tak myślę :razz:. Potwierdza się powoli chyba to że jednak na kartach ATI gierka działa gorzej niż na GF, z tego co widzę to najbardziej narzekają posiadacze radków a ludzie z geforce'ami są w miarę zadowoleni :razz:.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tych wszystkich komentarzach i screenach aż mnie zatkało. jak można było spartaczyć taki tytuł ...

To sie odnosi jedynie do spraw technicznych, nikt złego słowa o klimacie, grywalności i frajdzie nie napisał :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah a ja jakis czas temu pisalem ze jak nie pogram w gta iv na max to wciach!ie, no ok to zaczynam berserk mode :P

Zamowilem z PlanetyGier na allegro, moze dzis przyjdzie, to tez napisze cos od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde właśnie przyjechało auto z poczty ale nie do mnie tylko do sąsiada, kaj je moje gta4 :D. Również zamówiłem z planetygier na allegro, z aukcji co było 200szt grę wysyłali wczoraj.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde właśnie przyjechało auto z poczty ale nie do mnie tylko do sąsiada, kaj je moje gta4 :D. Również zamówiłem z planetygier na allegro, z aukcji co było 200szt grę wysyłali wczoraj.

O, o, ja tez z tej aukcji, kurde licze na to ze poczta mnie zaskoczy z tym priorytetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brałes przesylke poczta to nawet nie miej nadzieji ze to bedzie dzisiaj. W najlepszym przypadku jutro.

To tylko taki OT z mojej strony i z doswiadczen z PP.

Ja za to czekam z GameOver z allegro - nie wiem czy wyslali juz czy nie!! ;/ I gdzie ten kurier?! :P O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brałes przesylke poczta to nawet nie miej nadzieji ze to bedzie dzisiaj. W najlepszym przypadku jutro.

To tylko taki OT z mojej strony i z doswiadczen z PP.

Ja za to czekam z GameOver z allegro - nie wiem czy wyslali juz czy nie!! ;/ I gdzie ten kurier?! :P O_o

No nadzieji nie ma, bo tylko raz w życiu coś z PP przyszło mi zaraz na drugi dzień, tak to czekam max 3 dni, także najpóźniej w piątek będzie. No chyba że stanie się cud i jeszcze podjedzie fura pp lub sam listonosz bo oni mniejsze paczki w sumie rozwożą :D

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos takiego.

 

http://img253.imageshack.us/img253/1715/gs3le9.jpg

 

ktos zna niemiecki i moze przeczytac co pisze przy Radeonach w tabelce na samym dole ? czy mi sie wydaje ze nVidia posmarowalo ( yeah, meant to be played ) i na ATI nie pograsz ?

 

btw , wychodzi na to ze dopiero na najwiekszych detalach jest przyzwoita ilosc przechodniow :P

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 15 minutach kombinowania (wyskakiwal blad pliki RSCA czy cos takiego), zalozeniu konta na Windows Live, udalo mi sie przebic sie przez poczatkowe sceny, jednak w chwili gdy gra probowala zrobic autosave, dostalem informacje, ze wspomniany Live nie jest obslugiwany w mojej lokalizacji.. podczas rejestracji nie mialem mozliwosci jej zmiany a czytalem wczesniej, ze nalezy sie zarejestrowac na inny kraj np. USA.

 

Pierwsze wrazenia sa pozytywne, gra na maksymalnych detalach przy 1280x1024 nie przycina i wyglada calkiem ladnie aczkolwiek mialem wrazenie, ze to San Andreas z lekko podrasowana grafika. Moze po dluzszej niz 10 minut sesji zmienie zdanie ale niestety aby blizej sie przyjzec temu tytulowi musze poczekac, az wroce z pracy ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...