Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Social Club u mnie już chyba działa... Tzn. widzę jakieś badziewie typu filmiki itp, ale samego multi jeszcze nie odpalałem. Zresztą po co jak w singlu mam 20-40 fps a poniżej 32 gra się już bardzo kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie moge uruchomic gry wyskakuje error 6000 cos i kupa

 

w koncu cos zatrybilo (wylaczylem chyba daemona) i o dziwo moglem aktywowac gre jednak juz po logo rockstara blad mda110 :D no ja niemoge

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostro widze a komentarz dal bezbledny slow motion :D , ostro , ja jestem ciekaw jak to chodzi i czy da rade w full hd ze wszystkim na maxa pogrc na gtx 280 , , wszyscy glownie wypowiadaja sie jak chodzi na radku 4870 lub 4870 x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie moge uruchomic gry wyskakuje error 6000 cos i kupa

 

w koncu cos zatrybilo (wylaczylem chyba daemona) i o dziwo moglem aktywowac gre jednak juz po logo rockstara blad mda110 :D no ja niemoge

mam to samo po logo i tytule czarny ekran, po chwili wywala do windy z błedem mda110

ja pierdziele juz ponad godzine to sie bawie zeby to zainstalowac, zalogowac sie i teraz jeszcze to odpalić... grrrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyć się może włączy, ale grać to szło nie będzie, jak na 7600GT się nie da to co dopiero na 6600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez te 30s, ktore moglem pograc zanim nastapil totallny freeze to moge powiedziec, ze grafa nie jest tragiczna i realizm prowadzenia samochodow jest bardzo porzadny. Model zniszczen tez ok. Reszte podsumuje jak wyjdzie jakas lata i da sie w to grac znosnie. Poki co 30s i smierc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh testował ktoś już gta na gf 9600gt 512 ?? i procku core2duo 2.0ghz 3giga ram ??

podobne pytanie i podobny config podał hubertgal i tu również podobna odpowiedź {; podkręć proca, najlepiej do tych 3Ghz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zainstalowane - z bólem, odpalone - z bólem :)

 

jesli komus wywala zaraz po logo rockstara i po logo gry, należy się WYLOGOWAĆ z social clubu (bład mma10 czy jakoś tak)

 

i benchmark na szybko z wszystkim co sie dało ustawic na max (dystansu na wiecej niz 52 nie moge dac jak i textury oczywiście tylko na medium) sprzęt w ustawieniach jak z podpisu grafa na gpu740/mem1000:

 

Statistics

Average FPS: 44.78

Duration: 37.04 sec

CPU Usage: 94%

System memory usage: 59%

Video memory usage: 94%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 52

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft« Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTS 512

Video Driver version: 180.48

Audio Adapter: G│oťniki (Creative SB X-Fi)

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwna ta gra :blink: Jednym to dziala, innym nie dziala tak jak trzeba, poprostu masakra. Bylem pozytywnie nastawiony do tej gry bo wkoncu czekalismy wszyscy tyle miesiecy a wyszla kupa wedlug wiekszosci. Na moim kompie to bym chyba pokaz slajdow zobaczyl. Wspolczuje tylko tym co niedawno kompy kupowali a sobie pograc nie moga w dobrych detalach :P Pozostaje jedynie przemyslec sprawe konsoli i wtedy cieszyc sie gta bo dawac 130zl r* za wersje pc to o 130zl za duzo :)

Edytowane przez Cygan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zainstalowane - z bólem, odpalone - z bólem :)

 

jesli komus wywala zaraz po logo rockstara i po logo gry, należy się WYLOGOWAĆ z social clubu (bład mma10 czy jakoś tak)

JESTES WIELKI. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem mala sesje na multi. Gralem w deathmatch z trzema osobami. Musze przyznac, ze przednia zabawa, co dopiero jak bedzie wiecej osob:)

i 5-10 fpsów na sekundę. Zabawa na pewno bedzie przednia. :lol2: Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja.

Pierwsze co mnie przywitało po włożeniu plytki:

Dołączona grafika

Intuicyjnie przebrnołem dalej i jestem na etapie update mLive. Jedna z najbardziej upierdliwych instalacji w moim zyciu. Gdzie te czasy ze naciskalo sie install, finish i sie gralo...

 

Mysle ze w ciagu najblizszych minut uda mi sie wkincu uruchomic GTA IV. Zobaczymy ile fpsow wydusze z kompa i czy bedzie potrzebna jego modernizacja. Dla mnie najwazniejsze jest to zeby dalo sie normalnie grac. Wodorotryskow nigdy po tym tytule sie nei spodziewalem, bo od tego jest Crysis. Wazne zeby klimat miazdzyl, a gra wciagala niczym... czarna dziura, albo chociaz jak poprzednie tytuly z serii gta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lucas zapodaj screeny.

może lepiej nie, bo cienie wygladają wymiotnie i to rzuca sie w oczy

 

@xpektor tez miałem podobne krzaczki zaraz po włożeniu płytki do napędu

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra calkiem przyjemna fajnie jezdzi sie po miescie polecam dzwon w sciane przy sporej predkosci :D co do wymagan

E7200 @ 3.8 ghz 2 gb ramu i GF 8800 GT wyniki z benchmarka w grze :

Statistics

Average FPS: 45.75

Duration: 35.41 sec

CPU Usage: 80%

System memory usage: 80%

Video memory usage: 96%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 960 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...