Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co jest najśmieszniejsze ? :D Pomiędzy rozdziałką 1680x1050 (nie wiedzieć czemu gra mi nie pozwala na ustawienie 1920x1200) a 1280x1024 nie widać żadnej różnicy :D masakra jakaś. Ząbki jak były tak nadal są takie same. A jak się włączy blur to wygląda to w obu rozdzielczościach też tak samo. Masakra jakaś. Żeby było jeszcze lepiej to w wydajności też nie widzę różnicy.

Dużej różnicy między tymi rozdzielczościami nie ma...

1280x1024 = 1,3MPix

1680x1050 = 1,7Mpix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gpu 256mb gram w 800x600 i gierka wygląda na prawdę okej. Jak jakiś większy dym to potrafi lekko zwolnic ale grywalnie jest caly czas. CPu 2.2ghz t7500 i 2gb ramu

Jak mozesz grac w 800x600 na LCD :o Ja po 5 min czuje sie jakbym przedawkowal jakas niebezpieczna substancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale jak to jest, że nie mogę zapisać gry ? Usługa Live nie jest dostępa dla Polski a mi wywala że jeśli chcę zapisać muszę być sing in , no to się loguje a tu bach że odłączono od serwera i k**** gra od początku i dodatkowo bez tekstur. Miło. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale jak to jest, że nie mogę zapisać gry ? Usługa Live nie jest dostępa dla Polski a mi wywala że jeśli chcę zapisać muszę być sing in , no to się loguje a tu bach że odłączono od serwera i k**** gra od początku i dodatkowo bez tekstur. Miło. :evil:

zakładasz konto dla Live ale nie jako obywatel PL tylko np: UK i wszystko działa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nowe stery coś dają?

 

before

 

Statistics

Average FPS: 23.14

Duration: 37.25 sec

CPU Usage: 86%

System memory usage: 63%

Video memory usage: 71%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: Highest

View Distance: 75

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Home Premium

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTX

Video Driver version: 180.48

Audio Adapter: Højttalere (Creative SB X-Fi)

Intel® Core™2 Quad CPU @ 2.40GHz

 

File ID: Benchmark.cli

 

 

 

 

after

 

 

Statistics

Average FPS: 33.66

Duration: 37.17 sec

CPU Usage: 82%

System memory usage: 63%

Video memory usage: 72%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 75

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Home Premium

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTX

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Højttalere (Creative SB X-Fi)

Intel® Core™2 Quad CPU @ 2.40GHz

 

File ID: benchmark.cli

z rage3d ///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są kurna jaja :| 1,5 h instalacji żeby później po naciśnięciu "Esc" nie było NIC. Kompletnie puste pseudo "menu". Radar też bez dróg i pomimo że włączyłem subtitles ON , nie ma ich. :| Czy ja mam czekać na pirata ? Załamują mnie oryginalne gry. :(

w rivatunerze ustaw opcję przywórc wszystkie ustawienia sterownika i zrestartuj kompa.. VOILLA zero baboli.. to samo było z grą timeshift...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zmienic rozdzielczosc na jaka chec...

albo textury na lepsze? mam ten głupi licznik pamieci na grafie i jak cos przestawiam to mi sie resetuję :(

da sie to ominąć?

Dołączam się do pytania.

 

Jednak AA działa. Ustawiłem na 16x (bo jak ustawie 16xQ) to więcej pamięci grafy idzie i nie moge medium ustawić :/

 

Tutaj screen :>

post-22947-1228524022_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statistics

Average FPS: 51.07

Duration: 37.08 sec

CPU Usage: 72%

System memory usage: 31%

Video memory usage: 98%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft« Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 9800 GTX/9800 GTX+

Video Driver version: 178.24

Audio Adapter: G-oťniki (3- Burr-Brown Japan PCM2702)

Intel® Core™2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

 

FPS dużo więc pociągneło by na wyzszych detalach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się ustawić AA 16xQ, anizo 16x itp.

 

Statistics

Average FPS: 49,26

Duration: 37.31 sec

CPU Usage: 81%

System memory usage: 78%

Video memory usage: 95%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 30

Detail Distance: 100

 

 

Mozecie pokazać jak u Was wygląda AA16xQ?

post-22947-1228524564_thumb.jpg

post-22947-1228524647_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co jest z tą grą nie tak, że trzy dni po premierze na allegro jest od groma raz zainstalowanych oferowanych do sprzedaży gier, ludzie płacą po 130-150zł i sprzedają po 100, nie pamiętam takich czasów. Miałem ją kupić ale dam se spokój. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ludzie co jest z tą grą nie tak, że trzy dni po premierze na allegro jest od groma raz zainstalowanych oferowanych do sprzedaży gier, ludzie płacą po 130-150zł i sprzedają po 100, nie pamiętam takich czasów. Miałem ją kupić ale dam se spokój. :sad:

Czytales w ogole linki , ktore 2x juz tu podawano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe stery od Nv naprawdę działają:-) Do tej pory męczyłem się na 1280 reszta na 25 tylko pojazdy dałem na 50 i miałem 24-60 fps (te 60 oczywiście w pomieszczeniach i czasem w nocy). Teraz mam aa (które co dziwne działa) i 1600 x 1200 i raczej nie spada poniżej 29 fps. Inna sprawa że obecnie przy 29 jest całkiem przyjemnie gdzie poprzednio takie wrażenia miałem przy 34-37 fps.

Multi działa mi od 1 dnia bez zastrzeżeń więc tu narzekać nie mogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rivatunerze ustaw opcję przywórc wszystkie ustawienia sterownika i zrestartuj kompa.. VOILLA zero baboli.. to samo było z grą timeshift...

Ojj już to robiłem, nawet RT wywaliłem. Nic nie pomaga. Najśmieszniejsze jest, że nawet na różnych sterach kombinowałem, nic nie wyszło.

 

Ma coś do tego OC proca ? Ale z drugiej strony jeśli ma to na kij mi taki układ :lol: jeśli bez OC to ja nie za wiele pogram. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był poruszany wątek kamery kiedy wsiadamy do auta, al to jest normalnie jakaś paranoja zeby myszką korygować kamerę. Połamałę tą grę !!! Scierwo normalnie. Już nie wspomnę jak to chodzi i co sobą prezentuje.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania.

 

Jednak AA działa. Ustawiłem na 16x (bo jak ustawie 16xQ) to więcej pamięci grafy idzie i nie moge medium ustawić :/

 

Tutaj screen :>

Musisz być zalogowany do social club żeby nie wyskakiwało okno, wtedy uruchamiasz gre z parametrem -norestrictions

 

BTW. ja tam nie widze AA na zadnym z Wszych screenow :D

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ATI też ruszy dupę , jak również Rockstar, rozwiązałem również mój problem z zawieszaniem się gry po 3 minutach, musiałem wymienić bios na ten z strony szafira i teraz wszystko ładnie .

 

EDIT :

Patch i nowe stery ATI oficjalnie potwierdzone - http://www.gtaforums.com/index.php?act=ST&...40&t=380088

Edytowane przez Fofox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę czy poprawią mój problem braku tekstur. ;)

 

Nie poprawiły.

U mnie brak tekstur naprawily stery 180.60, nie zadne inne. No i oczywiscie dobrze zainstalowane, wliczajac w to czyszczenie drivercleaner'em w "safe mode" i driver sweeper'em ;) 8800gs daje rade ale przy zadymach nie da sie grac przez cpu (jeden rdzen), co oczywiscie nie przeszkadza mi w gre grac. Roznicy w fps miedzy textures(medium) i render(high) a textures(low) i render(low) nie ma prawie zadnej, za to w wygladzie juz jest ;) Koniec pieprzenia o wydajnosci, biore sie za misje bo wczoraj kilka wykonalem i mimo ze narazie jestem "przynies wynies pozamiataj" to klimat gniecie, zwlaszcza w cutscenkach i dialogach w furze :D Aha, i jeszcze jedno, nie wiem jak ludzie robili te screeny w dzien premiery ze prawie w ogole nie bylo ludzi bo u mnie czasami jest ich tyle ze " potrafia skutecznie wyhamowac rozpedzony pojazd" :D Nie no oczywiscie przesadzam troche ale naprawde jest ich duzooo.

 

ps. te cienie sa okropne, a na dodatek pojawiaja mi sie takie syfy na budynka w postaci cieniow ktore z bliskiej odleglosci znikaja. Szkoda ze nie ma tu jakiegos cfg/ini zeby sobie recznie poustawiac pewne rzeczy.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że w tej grze płynność zależy od procesora a najlepiej 4 rdzeniowego i wysoko taktowanego :wink:

 

tak śmiga na maxa pod GTX 280 :wink: i bez różnicy czy ustawie na mniej detali gra działa tak samo.

http://www.youtube.com/watch?v=sM5Rf4Gv2qM&feature=email

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam pomóżcie w ogóle nie włącza mi się Social Club jak włączam to nic sie nie dzieje tak samo z gta jak wlaczam to wyskakuje czarno okienko i znika podejrzewam ze to przez to ze social club nie działa ale jak to naprawiać ???

 

nikt mi nie pomoże ?

Edytowane przez gwidon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...