Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo wyjdzie patch, następne sterowniki i będzie dużo więcej FPS...

oby oby bo jak nie to bedzie kiszka i pasztet

 

 

PS. a spolszczenie ? no kto to widział zeby cenega wydała gre bez PL

Edytowane przez kedly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, powielu eksperymentach z ustawieniami, dałem w końcu to, co gierka proponuje do mojego konfigu - Auto Configure. I nie zajmuję się więcej płynnością tylko rozgrywką. Tylko domyślne ustawienie tekstur na HIGH powoduje "cięcie". Problem rozwiązuje wyłączenie recordera albo przejście na tekstury med.

No i rozdziałkę sobie ustawiłem o jeden stopień niżej niż natywna - z 1920x1200 na 1680x1050. Wg. mnie takie "rozciąganie obrazu" daje lepszy efekt niż rozmycie pod "P". Niweluje trochę "ząbki", a nie wygląda tak paskudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tylko, tak orientacyjnie czy jest sens instalowac ta gre na kompie.

X2 2.2ghz 3gb ram 8600 gts 256 mb. Zdaje sobie sprawe ze nie jestescie wyrocznią, ale wole chociaż tak sprawdzic tą gre przed zakupem.

Wg mnie sensu nie ma.

Dlaczego odpowiadasz głupoty, skoro nie grałeś?

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I naprawdę te 22 FPS jest. Przy tłoku oczywiście spada, ale i tak nic nie tnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach grania musze powiedziec ze gta4 wsysa jak czarna dziura swiatlo, na tyle ze nawet na niski framerate nie zwracam uwagi. I Wam polecam to samo, wylaczcie ten glupi fraps i cieszcie sie gra, bo ma do zaoferowania cos wiecej niz testowanie wydajnosci sprzetu. Wracam do grania... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 7600GT i mam problem bo po wyjechaniu z portu nie mam tekstur. Instalowałem już wszystkie sterowniki nawet najnowsze 180.xx i dalej to samo, a widzę ze niektórzy graja na 7300gt i nie maja problemów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Winnetou ale skoro wiesz lepiej czy gralem czy nie gralem to juz Twoj sprawa.

Wiem, bo napisałeś, że nie warto instalować gry na 8600GT 256MB - a ja ci udowodniłem, że jak najbardziej można i można grać komfortowo na całkiem dobrych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zainstalowalem nowe sterowniki?

konkretniej 180.70 zainstalowalem i problem ze znikajacymi teksturami przestal istniec.

normalnie sciaganalem te stery i zainstalowalem.. nawet sie nie bawilem w odinstalowanie starych ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pisał o zainstalowaniu sterowników NV 180.xx i że pomogło. Chodzi mi o tą osobę z 73xx. Jak tego dokonać? Mam 7600gs i nie mogę zainstalować 180 :/

Ściągnij 180.70 z guru3d.com - śmigają na wszystkich gpu.

 

Mam 7600GT i mam problem bo po wyjechaniu z portu nie mam tekstur. Instalowałem już wszystkie sterowniki nawet najnowsze 180.xx i dalej to samo, a widzę ze niektórzy graja na 7300gt i nie maja problemów :/

1GB ramu :)

 

o co chodzi z tym okienkiem?

 

[/img]http://img230.imageshack.us/img230/8281/schowek02us0.jpg[/img]

Lewy - instaluj

Prawy - anuluj

 

U mnie w wersji US jest identyczne okienko, tylko mam same kwadraciki, zamiast chińskich znaczków ;] Potem cała instalacja już jest ok i widać cały tekst ;)

 

EDIT:

@down

Czytaj temat :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dostałem oryginała. Zainstalowałem i musze powiedzieć że banan z twarzy nie znika :D 30 klatek w miare, wylaczylem FRAPSa mo mnie ino wciach!*** :D zainstaluje nowe stery moze coś dadzą ale gra full wypas, takie realistyczne wszystko... tylko ta je*** kamera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem gre i już mi nerwy puszczaja. Instalacja, logowanie wszytsko. Uruchamiam gre pokazuje sie menu, wciskam start i po chwili wywala do windowsa z komunikatem "fatal error: rc 20" co jest grane?

 

Moj komp

x2 @ 2800mhz

2gb @ 1000mhz

8600 gt @ 750-1800-2000

 

Z tego co widze powinno smigac bez problemu. Mial ktos cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...