Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem z ta gra, nie moge jej w ogole uruchomic. Po kliknieciu na ikone social club albo gta iv dysk przez chwile pracuje, pojawia sie klepsydra kolo kursora i pozniej nastepuje zwiecha. Nie dziala ctrl+alt+del, trzeba zrobic reset. Zainstalowalem juz wszystko, mam net framework 3.5, sp3, stery 180.84, system swiezo po formacie. Komp w podpisie, to samo dzieje sie bez oc, inne gry działaja bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem z ta gra, nie moge jej w ogole uruchomic. Po kliknieciu na ikone social club albo gta iv dysk przez chwile pracuje, pojawia sie klepsydra kolo kursora i pozniej nastepuje zwiecha. Nie dziala ctrl+alt+del, trzeba zrobic reset. Zainstalowalem juz wszystko, mam net framework 3.5, sp3, stery 180.84, system swiezo po formacie. Komp w podpisie, to samo dzieje sie bez oc, inne gry działaja bardzo dobrze.

ja mialem podobną sytuacje - odpalam sobie SC i nic (poza klepsydrą) ale w moim przypadku pomógł format i nie wgryanie netframeworka 3.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy możliwy jest multi pomiędzy x360 a PC?

Bom na stronie Microsoftu wyczytał takie info, że po to Windows Live był stworzony:

[...] will for the first time connect Windows gamers with Xbox 360™ players in cross-platform matches using a single service.

Tylko chyba nie wszystkie gry to obsługują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się zmusić do współpracy Logitech GamePad? Gierka go nie widzi i tym samym klawiszy nie idzie przypisać .

Byc moze to Ci pomoze: http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=379477&st=0

U mnie na Rumblepad'zie 2 dziala bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy możliwy jest multi pomiędzy x360 a PC?

Bom na stronie Microsoftu wyczytał takie info, że po to Windows Live był stworzony:

 

Tylko chyba nie wszystkie gry to obsługują...

wydaje mi się że nie , GTA na PC obsługuje więcej graczy w jednej sesji , wiec chyba nie będą te platformy kompatybilne ... oczywiście mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy możliwy jest multi pomiędzy x360 a PC?

Bom na stronie Microsoftu wyczytał takie info, że po to Windows Live był stworzony:

 

Tylko chyba nie wszystkie gry to obsługują...

Masz rację. Nie wszystkie gry to obsługują.

 

Z gier, które już wyszły jedynie te trzy pozwalają na grę między platformami:

- Lost Planet: Extreme Condition Colonies Edition

- Shadowrun

- Universe at War: Earth Assault

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobną sytuacje - odpalam sobie SC i nic (poza klepsydrą) ale w moim przypadku pomógł format i nie wgryanie netframeworka 3.5

No wlasnie nie wiem czy mam zainstalowane to ustrojstwo netframework 3,5, czyli rozumiem ze wymaga gra?

Inna sprawa ze po wlozeniu plyty odpala mi sie ekran powitalny (autorun) tyle ze mam krzaki (kwadraty) na moim kompie w domu a teraz wlozylem plytke do kompa w pracy jest wszystko ok. W domu prostu uruchomilem instalacje przez setup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Was prosbe drodzy forumowicze. Otoz przez jakis czas dzialy sie zle rzeczy z moim kompem i stracilem save do GTA4. Czy ktos z Was posiada save z postepem 40-45% ? Bardzo mi na tym zalezy, bo gra jest swietna i byla warta te pieniadze, ale mysl, ze musze od nowa grac 20h troche mnie przeraza... :( Bardzo bym byl wdzieczny

 

Ponawiam prosle i BARDZO prosze o jakis save. Nie pogardze save 30% wzwyz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobną sytuacje - odpalam sobie SC i nic (poza klepsydrą) ale w moim przypadku pomógł format i nie wgryanie netframeworka 3.5

zrobilem formata, nie zainstalowalem net framework 3.5 i jest to samo co wczesniej. Po kilknieciu na ikone komputer sie zawiesza i trzeba zrobic reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Was prosbe drodzy forumowicze. Otoz przez jakis czas dzialy sie zle rzeczy z moim kompem i stracilem save do GTA4. Czy ktos z Was posiada save z postepem 40-45% ? Bardzo mi na tym zalezy, bo gra jest swietna i byla warta te pieniadze, ale mysl, ze musze od nowa grac 20h troche mnie przeraza... :( Bardzo bym byl wdzieczny

Problem jest taki ze po formacie i ponownym zainstalowaniu gry musisz na nowo zalogowac sie Games for Windows w zwiazku z czym w odpowiednim katalogu zostanie utworzony katalog z twoim profilem o unikalnej nazwie, tzn innej niz na poprzednim systemie.

Innymi slowy: format, instalacja, logowanie do gfw i dopiero wtedy zgrywasz sejwy do nowo utworzonego katalogu z twoim profilem.

SAVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rzeczywiście działa lepiej na High niz na Medium, ale wiąże się to z tym, że nie są wyświetlane wszystkie tekstury, są one po prostu doczytywane.. :) Tak mi się przynajmniej wydaje z moich obserwacji, denerwowało mnie to i wróciłem na medium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do użytkowników kart z 256 mb pokroju 7600 7900 otóż u mnie nie da sie grać na rozdziałce wyższej niz 800x600 czy u was gra chodzi chociaz na 1024 ? jesli tak to jakie macie do tego ustawienia.moj komp w sigu

W tym poscie napisałem jak gra chodzi u mnie na GF 7600GT z 256 MB GDDR3 i reszcie jak w sigu:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=3166626

 

Da sie dać wieksza rozdziałkę i ustawiac dowolnie szczegóły. Było o tym wiele razy. Tworzysz w folderze z zainstalowana grą plik txt o nazwie commandline, otwierasz go i wpisujesz w nim jedno pod drugim:

 

-norestrictions

-nomemrestrict

-novblank

 

U mnie to działa i moge dowolnie wszystko zmieniać, ale jak dałem rozdziałkę 1024x768, to juz gra za bardzo sie cieła i źle sie grało, dlatego wole pozostać przy 800x600. Dla słabszych kompów lepszy jest monitor CRT, bo nie trzeba sie trzymac rozdziałki natywnej, mozna wrzucic sobie rozdziałke jaka sie chce i nawet w 800x600 gra nie wyglada źle. :)

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem formata, nie zainstalowalem net framework 3.5 i jest to samo co wczesniej. Po kilknieciu na ikone komputer sie zawiesza i trzeba zrobic reset.

no ja dokladnie zrobilem tak, wgralem sobie xp, potem SP1, natepnie SP2 +netframeworki 1.1 i 2.0, potem sterowniczki etc, i na koniec wrzuciłem SP3 i koniec, teraz mi wszystko ładnie pięknie smiga.

 

a mam takie pytanko, mam oryginalną gre a 2 kompy w domu (ja i brat) i czy jesli ja gralbym na MP brat w tym samym czasie moglby grać ze mną na tym samym cd-keyu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wrzucić na rapida no intro mod? Strona z podanego linka do modów mi się nie wczytuje, ogólnie jakieś pasmo na sieci padło i na niektóre strony wejść nie mogę :/

Łap :)

 

http://rapidshare.com/files/172509086/no-intro-logos.zip
http://odsiebie.com/pokaz/1117957---3744.html

BTW

 

słyszal ktos o tym zeby przed wlaczeniem gry ustawic rodzialke pulpitu na 800x600 16bit ? Podobno przyrost okolu 5-8 fps

Edytowane przez NZR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej niech tego patcha wydaja bo na drugiej wyspie ledwo zipie moj komp, 17 fps i potrafi spasc do 10 !!! Nie licze na skok o 50%, biore pod uwage upgrade kompa.

 

Zauwazylem, ze z czasem gra chodzi coraz gorzej. Doszlo juz nawet micro przycinanie, takie ciut ciut ale widoczne i denerwujace. I doczytuje tekstury co chwile, odwracam sie i sa ladowane tekstury, ktore juz powinny raczej byc w pamieci bo sa najblizej postaci gracza. Dziwne. Na dodatek raz dziala, a raz nie. Czasem po 5 razy odpalam zanim zacznie dobrze chodzic i przestanie wywalac z RESC10 lub freezowac kompa calego.

 

Szalu mozna dostac.

 

Ogolnie gra sie superancko. Wykonanie, swoboda i klimat sa ekstra. Zachowanie pojazdow i model zniszczen tez jest bardzo dobry. 100x lepszy od NFSow :) Nic nie daje takiej radochy jak tluka z policja, poscig 180tka fura i ostrzal najblizszego radiowozu... znowu 180ka jedziemy dalej, a gliniarze wpadaja w smietniki lub inne samochody :) Banan na gebie nonstop :)

 

Jak dla mnie 9/10 ze wzgledu na kosmiczne wymagania sprzetowe i niedopracowania techniczne, crashe itp.

Jesli lata naprawi bledy i zlikwiduje moje problemy to spokojnie 10/10 :]

 

Ide spac.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łap :)

 

http://rapidshare.com/files/172509086/no-intro-logos.zip
http://odsiebie.com/pokaz/1117957---3744.html

BTW

 

słyszal ktos o tym zeby przed wlaczeniem gry ustawic rodzialke pulpitu na 800x600 16bit ? Podobno przyrost okolu 5-8 fps

Super pliczek ten cos spier.... mi i teraz nie wlacza mi sie w ogole gta prosil bym kogos moglby zapodac oryginalny plik z tego gta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah, mam to samo. Wejdz najpierw na strone podana w README i sciagnij ta paczke plikow i je podmien. Mi pomoglo, no przynajmniej czesciowo, bo gra sie wyklada po kilku minutach. Wiec ja reinstaluje... Tak to jest jak sie zawsze olewa kwestie robienia backupu (mowie o sobie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 3h gry za mną. Nigdy nie wiem o czym do mnie ten wiecznie upalony jamajczyk rozmawia. ;]

Co do związków damsko męskich, to przewidywałem to prawie od początku. Nie pisze ocb aby nie psuć gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde już dawno mne zadna gra tan nie wciągnęła jak GTA IV. Gra po prostu bajer, a jak sie człowiek wciagnie, to i już na te niedoróbki grafiki nie zwraca w ogóle uwagi. Jak dla mnie, to najlepsza gra roku na PC, pomimo słabej optymalizacji i troche niedoróbek w grafice. :)

 

Grałem 4 godziny i u mnie żadnych problemów z gra nie było. Nie spowalnia po dłuzszym czasie, ani nie wywala sie. Cały czas działa tak samo i stabilnie. Może to tez kwestia stanu systemu, że niektórym sie wywala. U mnie zawsze system jest zadbany i niezasyfiony. Albo to tez kwestia RAM-u. Może 2GB to za mało do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEST WYDAJNOSCI 13stu PROCESOROW W GTA 4

 

http://www.pcgameshardware.com/aid,669595/..._13_processors/

 

Polecam ten artykul i proponuje go przypiac do FAQ, nie bedzie zbednych pytan czy warto kupowac gre bo jak bedzie chodzila. Ale radze zwrocic uwage na ustawione detale i rozdzialke do testow, sa DOSC WYSOKIE.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byl na tyle zdesperowany ze z Visty na Xpka przeskoczyl dla GTA4?

Bo mam viste prof 64...i sie zastanawiam czy jest sens

e2160 3ghz 3gb ram i 8800gt

Medium

Highest

30

30

30

0

Najnowsze stery i mi w benchamrku 30 wypluwa fps...ale w czasie gry czesto fps w granicach 21 widnieje;/co mi wątroba rani:|

Zastanawiam sie ile na xpku zysku bym mial ...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobić jak gta 4 nie widzi mi pada a inne gry widzą , jest na to jakiś trik????

 

Mi tez nie widzi :blink:

 

Sama gra miodna. Po wielkich problemach z uruchomieniem teraz moge smialo powiedziec ze wart bylo wydac te pieniadze :rolleyes: i multi tez bez problemu :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz niżej z detalami zjechać? Ja gram na Medium, High 15 15 15 0 i gra chodzi w większości czasów powyżej 30FPS (druga wyspa ok. 27) i da się grać a na grafice mi nie zależy tylko na klimacie. Jak chce grafikę włączam Crysis'a albo inne cuda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byl na tyle zdesperowany ze z Visty na Xpka przeskoczyl dla GTA4?

Bo mam viste prof 64...i sie zastanawiam czy jest sens

e2160 3ghz 3gb ram i 8800gt

Medium

Highest

30

30

30

0

Najnowsze stery i mi w benchamrku 30 wypluwa fps...ale w czasie gry czesto fps w granicach 21 widnieje;/co mi wątroba rani:|

Zastanawiam sie ile na xpku zysku bym mial ...;/

Ja tak zrobiłem, chodzi znacznie lepiej, ale to chyba przez to że mam tylko 2GB RAM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...