Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

To jest oficjalny patch? Nie podoba mi się, że próbuje włączyć jakieś "Internet Explorer Passwords Viewer". Sam jeszcze nie zainstalowałem tego, ale jeśli ktoś chce uniknąć wyżej wspomnianej akcji, może kliknąć prawym na instalce, dać "Otwórz przy pomocy WinRAR-a" i uruchomić plik 2.exe <- to jest sam patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed patchem 42 fps po patchu 39, tyle w tym temacie żadnych zmian na +.

Jest gorzej, gra potrafi nieprzyjemnie rwać, czuć to tym bardziej gdy słuchamy radia wtedy słychać jak radio "przerywa"...

 

Kolejny ciach!iany patch od tej śmiesznej firmy R*, po co ja tą grę kupowałem na PC to nie mam pojęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To leczenie przez pogotowie to strasznie drogie jest, prawie 1k $$ zabuliłem :D

Jak tego dokonałeś? Ja dzwonię, przyjeżdżają i... kupa <_< siedzą sobie w autku i nic. Podchodzę do auta to też nic.

A chciałem być dobrym człowiekiem i po rozwaleniu przechodnia, chciałem mu pomóc dzwoniąc pod 911 :rolleyes: (ani mu, ani mi nie pomogli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi uposledzila juz was ta gra czy jak ??........ zostal wydany tylko 1 patch , ten to jest stary patch + virus

 

ci co go zaisntalowali niech skanuja kompa

Edytowane przez trab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tego dokonałeś? Ja dzwonię, przyjeżdżają i... kupa <_< siedzą sobie w autku i nic. Podchodzę do auta to też nic.

A chciałem być dobrym człowiekiem i po rozwaleniu przechodnia, chciałem mu pomóc dzwoniąc pod 911 :rolleyes: (ani mu, ani mi nie pomogli)

Siedziałem sobie w aucie, jak przyjechali to wysiadłem i stałem obok karetki. Koleś z mega strzykawą do mnie podszedł, dostałem shota w rękę i od razu full hp - 1k $$ mniej :)

 

tu chyba chodzi o te szpitalne jak zginiemy to kase trzepią od nas

Nieee, chodzi o pomoc co się po nią dzwoni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież gra się aktualizuje sama w momencie odpalenia (tak miało miejsce z pierwszym patchem)... Wczoraj jak i dzisiaj nic takiego miejsca nie miało, poza tym na stronie producenta nie ma nawet słowa o kolejnej łacie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem sobie w aucie, jak przyjechali to wysiadłem i stałem obok karetki. Koleś z mega strzykawą do mnie podszedł, dostałem shota w rękę i od razu full hp - 1k $$ mniej :)

 

Nieee, chodzi o pomoc co się po nią dzwoni :)

 

no co wy :blink: ale jajca zaraz lece sprawdzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gta coraz czesciej mi sie wysypuje do windowsa bez powodu(Vista SP1):/ Na samym poczatku gdy mialem tylko jedna wyspe moglem grac po 5h bez problemow teraz gdy mam juz cala mape gra potrafi sie wysypac po 15 minutach. Dzis np skopiowalem sobie troche wlasnej muzy, jade ulica nagle zmienia mi sie piosenka na ktoras ze standardowych z gta, znikaja tekstury drogi budynkow i gra sie zawiesza - o co chodzi? jakby nagle gra przestala czytac z dysku tekstury i muzyke. Mial ktos podobny problem? Ja powoli trace cierpliwosc, az odechcialo mi sie wykonywac misje bo w drodze do nich lub w trakcie wykonywania gra sie zawiesza lub resetuje sie komp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań... kedly dobijasz mnie...

 

Teraz pewnie będzie trzeba wywalić całą grę bo pewnie to dziadostwo coś popierniczyło w plikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym co chciało się instalować, to raczej nie trzeba się martwić o instalkę gry

 

To jest oficjalny patch? Nie podoba mi się, że próbuje włączyć jakieś "Internet Explorer Passwords Viewer". Sam jeszcze nie zainstalowałem tego, ale jeśli ktoś chce uniknąć wyżej wspomnianej akcji, może kliknąć prawym na instalce, dać "Otwórz przy pomocy WinRAR-a" i uruchomić plik 2.exe <- to jest sam patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do płynności widzę różnice lepiej idzie nie wiem czym to jest spowodowane jeśli miałem patcha 1 już zainstalowanego

Nie no skończ... widzisz dodatkową różnicę na + po instalacji wirusa? nie wiem kogo chcesz oszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym patchu zadnego wirusa, trojana, czy innego syfu. Zrobiłem skana samego pliku patcha, folderu z zainstalowana gra i całego dysku systemowego najnowszym Kasperskim 2009, z najnowsza baza o wirusach i nic nie wykryło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh, macie racje z tym patchem. co prawda nod i adaware nic nie wykryl ale po rozpakowaniu exe'ka widac ze patch jest ten sam co oficjalny i dodatkowo jakis syf. Widocznie zadzialal u mnie efekt autosugestii i zobaczylem to co chcialem czyli poprawe dzialania gry :D no szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaszło małe nieporozumienie jak ktoś odpala plik "GTA IV TitleUpdate v2.exe" to rzeczywiście jest możliwość, że jakiś syf się ładuje bo po jego wypakowaniu widać trzy pliki "launch.exe", "1.exe" (prawdopodobnie to jest syf) i "2.exe" co jest zapewne najzwyklejszym patchem do GTA IV w wersji 1.1. Czyli jak ktoś wypakował te 3 pliki i uruchomił samo "2.exe" to raczej żaden syf się nie załadował. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety, mam już dość tej gry. Nie da się przenieść save na inny komputer, wywala błąd przy wczytywaniu. Komentarz Rockstar:

 

Hello,

 

The problem you are having is that because of the introduction of trophies to the game, it is no longer possible to transfer saved games between accounts. This was done to prevent an exploitation of the trophy system.

 

Sorry for any inconvenience this has caused.

 

 

Koniec z tym, jutro GTA wraca do sklepu bo kosztowała mnie więcej nerwów niż dała zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...