Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

a co dokladnie? bo ja sobie to zainstalowalem i jak narazie nic groźnego sie nie dzieje

jakis program winvercheck.exe ...

usunelem .. zrestartowalem ...

i jak widac pisze wciaz do was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 2 pliki Isass.exe (nie systemowe ale podszywające się), lokalizacja gdzieś tam autostart... antyvir już to powywalał, wszystko już działa dobrze.

 

edit:

i jeszcze jak Chaos pisze, winvercheck.exe

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak działa ? ? ?

no coz... nie dziala :)

a przynajmniej grac sie nie da... podejrzewam, ze po czesci przez zasmiecona winde - juz z rok nie przeinstalowywana byla... aczkolwiek raczej cudow nie spowoduje reinstalka, bo mam pewnie z 1-2kl/s obecnie i kupe krzakow w grafie.... :(

Jednak trzeba bedzie zainwestowac chyba w grafe. Przynajmniej w 86gt, bo brat na takiej gra i pieknie nie jest, ale da sie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy GTA4 jest takie samo wujowe ograniczenie liczby modeli pojazdów jak było w poprzednich częściach. Mam nadzieje że nie i wreszcie będzie można dodać nowe samochody/łodzie/motocykle/itd bez usuwania starych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ddr2 czy ddr3? na 7600gs/gt ddr3 mozna grac

 

galaxy 76gs ddr3, krecic nawet sie chce...

 

co znaczy mozna grac, bedzie te 20fps? :)

 

bo zastanawiam sie nad reinstalka winshita :)

Edytowane przez Mazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy GTA4 jest takie samo wujowe ograniczenie liczby modeli pojazdów jak było w poprzednich częściach. Mam nadzieje że nie i wreszcie będzie można dodać nowe samochody/łodzie/motocykle/itd bez usuwania starych

Pewnie nie ;) Jak przegladalem zawartosc co niektorych plikow to widzialem ze do samochodow jest przypisanych sporo parametrow takich jak czestosc wystepowania na miescie, grupy spoleczne jezdzace poszczegolnymi modelami itd itp. Wiec watpie zeby sie dalo dodawac nowe. Zreszta mnie to nie martwi bo te samochody wygladaja naprawde pieknie i sa dobrze zbalansowane (jako calosc). Do poprzednich czesci zawsze wychodzily jakies beznadziejne paczki zamieniajace samochody na jakies "ospoilerowane odrzutowce".

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Panowie, skąd wy bierzecie takie bryki? Ja cały czas jeżdżę sobie jakimś szajsem... I czy to normalne, żeby na GF 9600GT nie dało się odpalić rozdzielczości 1920×1080? Skoro nawet FarCry2 w takiej pracuje normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ;) Jak przegladalem zawartosc co niektorych plikow to widzialem ze do samochodow jest przypisanych sporo parametrow takich jak czestosc wystepowania na miescie, grupy spoleczne jezdzace poszczegolnymi modelami itd itp. Wiec watpie zeby sie dalo dodawac nowe. Zreszta mnie to nie martwi bo te samochody wygladaja naprawde pieknie i sa dobrze zbalansowane (jako calosc).

A czy w tych plikach da się zmienić przyczepność samochodu? Albo jego ciężar??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Panowie, skąd wy bierzecie takie bryki? Ja cały czas jeżdżę sobie jakimś szajsem... I czy to normalne, żeby na GF 9600GT nie dało się odpalić rozdzielczości 1920×1080? Skoro nawet FarCry2 w takiej pracuje normalnie...

jeśli ustawisz za duzy viewdistance to wiadomo ze cie ograniczy pamiec karty i nie wrzucisz swojej rozdziałki. Furki jeżdzą takie w bogatej dzielnicy pierwszego miasta (ta wysepka u gory) no i w drugim miescie tego jeździ duzo. a zasada jest jak w poprzednich czesciach - im lepszym autem jeździsz tym lepsze autka jeżdzą koło ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w tych plikach da się zmienić przyczepność samochodu? Albo jego ciężar??

Te opcje sa w innym pliku, w "handling.dat" ;)

 

Wlasciwie to mozna by tylko troche popracowac nad lekkim usztywnieniu zawieszenia w poszczegolnych wozach, zwlaszcza w tych sportowych.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze da sie to spokojnie zrobic ale biorac pod uwage liczbe modeli pojazdow to jest masa roboty i testow :D

 

aha, no i przydaloby sie doswiadczenie w jezdzie po miescie przy takich predkosciach :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

galaxy 76gs ddr3, krecic nawet sie chce...

co znaczy mozna grac, bedzie te 20fps? :)

bo zastanawiam sie nad reinstalka winshita :)

7600gs 700/1600MHz

po wgraniu patcha, forceware 181, 18-23fps w dzień (w mieście), w nocy lub w deszcz może być mniej

848x480 (gram w oknie), odległość rysowania niska, tekstury medium, render highest.

Clip capture wyłączone (daje kopa).

E2160@3300MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja jeszcze mam inne pytanie. Czy jak teraz wezme sobie moge oryginalne GTA4 do domu i zainstaluje na drugim kompie, to nie bedzie dzialac?

"Czy jak teraz wezme sobie moge oryginalne GTA4 do domu" troche to dziwnie brzmi. ale mozesz sobie wgrac na drugiego kompa gta ale aby odplaic gre musisz uzyc oryginalnej plytki DISC1

 

7600gs 700/1600MHz

po wgraniu patcha, forceware 181, 18-23fps w dzień (w mieście), w nocy lub w deszcz może być mniej

848x480 (gram w oknie), odległość rysowania niska, tekstury medium, render highest.

Clip capture wyłączone (daje kopa).

E2160@3300MHz

ja w sterownikach od ATI mam opcje "Enable GPU scaling" i np jak odpale mniejszą rozdzielczosc to mam mniejsze okienko a wokół niego czarna otoczka (podobnie jak sie ogląda film panoramiczny to sie robią u gory i na dole czarne paski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. Chcialem go po prostu na drugiej stacji odpalić:) Na drugim kompie:) Czy to nie bedzie jakiś problem? Z jakims Social Clubem, czy z windows live? Czy wtedy mam sie po prostu logować na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze ktos tu pisal ze chcialby zobaczyc zatloczona glowna ulice na drugiej wyspie (ta z bilbordami), to mozna zrobic. Wystarczy sie pobawic plikiem popcycle.dat Tam mozna ustawic gorny limit przechodniow w poszczegolnych dzielnicach i konkretnej porze dnia + masa innych parametrow ;p

 

Co byscie chcieli zmienic w tym modelu jazdy? Zeby fury sie mniej bujaly na boki (mialy sztywniejsze zawieszenie)? Ale wszystkie fury sa wg was do poprawy? Bo ja uwazam ze tylko kilka za bardzo lata na boki. Teraz np udalo mi sie troche zmodyfikowac ambulans i juz nie buja sie jak lodz na wodzie, chociaz szczerze mowiac nigdy nie widzialem ambulansu z usa w akcji wiec nie wiem jak to sie zachowuje na drodze. Podoba mi sie to wiec moge sie w to pobawic. Podsuncie mi tylko liste wozow ktorym byscie chcieli zmienic zawieszenie (tylko zeby to wyszlo tak w miare realistycznie).

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to byś mógł poprawić tylko niektóre auta ;> Albo powiedz mniej więcej co i jak to ja się pobawię.

 

To i tak podaj jak się to robi, też chętnie się pobawię :)

Chodzi o to, że za bardzo latają. Małe wzniesienie a on leci jak z armaty. I niektóre się nie trzymają drogi - albo hamujesz na maxa albo ręczny, bo inaczej zakręt nie do wzięcia... i te bujania na boki, ale to przy SUV'ach bardziej. Ja jeżdzę tylko porsche, ferrari, aston itp. więc nie wiem jak reszta.

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7600gs 700/1600MHz

po wgraniu patcha, forceware 181, 18-23fps w dzień (w mieście), w nocy lub w deszcz może być mniej

848x480 (gram w oknie), odległość rysowania niska, tekstury medium, render highest.

Clip capture wyłączone (daje kopa).

E2160@3300MHz

I masz jakakolwiek przyjemnosc z "gry"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...