Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czytac nie umiesz ?? Blad zostal w pelni opisany chcesz screena zeby zobaczyc komunikat z windowsa ze aplikacja zostala zamknieta i problem tkwi w gta4.exe

 

Napisalem rowniez, ze wlacza sie menu i po nacisnieciu start wywala mi blad aplikacji. Jasniej napisac sie tego nie da ... czy to na oryginalnym .execu czy na cracku caly czas widze ten piekny cudowny blad. Format nie pomogl.

Kod błędu z raportu... skomplikowane jak jasna choinka :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz wiem jak wygląda płynne gte IV ;]

 

Próbował ktoś oderwać drzwi od wozu? tzn. stoi fura z otwartymi drzwiami,wsiadam do fury rozpędzam się i uderzam w drzwi.Moje auto rozpieprzone a drzwi nietknięte.

Tak, wsiadasz, nie pozwalasz mu zamykac drzwi i jadac do tylu zachaczasz o inny samochod i sie urywaja, sam sie zdziwilem ale fajny efekt :D byc moze tylko w tych co Ty jestes ale watpie. oczywiscie zachaczasz drzwiami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mam problem ... blad ktory mnie neka tyczy sie gtaIV.exe i nie mam zielonego pojecia dlaczego ... poprostu jak gra ma wystartowac to widze ten cudowny blad (menu chodzi itp.).

Czytac nie umiesz ?? Blad zostal w pelni opisany chcesz screena zeby zobaczyc komunikat z windowsa ze aplikacja zostala zamknieta i problem tkwi w gta4.exe

Napisalem rowniez, ze wlacza sie menu i po nacisnieciu start wywala mi blad aplikacji. Jasniej napisac sie tego nie da ... czy to na oryginalnym .execu czy na cracku caly czas widze ten piekny cudowny blad. Format nie pomogl.

Wiesz, chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na szersze opisanie problemu, ale skoro się wywnętrzniasz...to może i ja jestem ślepy. Ale porównując obie wypowiedzi nie widzę aby w pierwszej było napisane to co tak jasno przecież opisałeś ;] Gdzie na początku napisałeś że "aplikacja została zamknięta" albo że wywala po naciśnięciu start? Albo że ani crack ani reinstal nie pomógł?

"blad ktory mnie neka tyczy sie gtaIV.exe", "oprostu jak gra ma wystartowac to widze ten cudowny blad (menu chodzi itp.)" [już nie mówię o tym, że skoro błąd występuje przy starcie gry to nie ma mowy o wyświetleniu menu ;) bo co innego uruchamianie a load.

I myślę, że ja umiem jednak czytać a to u Ciebie jest problem ze sklecaniem zdań ;)

 

No ale do rzeczy. Pierwsze co bym na twoim miejscu zrobił to reinstal i próbować na czystym systemie. Ale to zrobiłeś. Odepnij internet, wyłacz firewalle etc. Druga sprawa, sterowniki. Najnowsze wersje, jak nie to starsze, bo wątpie żebyś po reinstalce skonfigurował inaczej system niż poprzednio, a to w tym właśnie może być problem. Riva tuner, clean driver to default, a nóż pomoże. Odkręć sprzęt jeśli coś majstrowałeś. No i kombinuj, bo jakieś rozwiązanie jest na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden z bugów. Czasami się odrywają, czasami nie. Ot tak, zależy od nastroju...

BTW Hammer policajów i jazda na gazie przez skrzyżowaniu i czekanie aż nawinie się jakaś taksóweczka = bezcenne xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz wiem jak wygląda płynne gte IV ;]

 

Próbował ktoś oderwać drzwi od wozu? tzn. stoi fura z otwartymi drzwiami,wsiadam do fury rozpędzam się i uderzam w drzwi.Moje auto rozpieprzone a drzwi nietknięte.

U mnie jest ok, tzn. drzwi odpadaja. .....i u mnie tez tak płynnnie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden z bugów. Czasami się odrywają, czasami nie. Ot tak, zależy od nastroju...

BTW Hammer policajów i jazda na gazie przez skrzyżowaniu i czekanie aż nawinie się jakaś taksóweczka = bezcenne xD

Hummery w ogóle są super, do rozrób. Fajnie sie nimi jeździ po innych samochodach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod błędu z raportu... skomplikowane jak jasna choinka :blink:

post-7241-1230322374_thumb.jpg

 

cos jeszcze ?? I jesli mialbym kod bledu rockstar to bym se to zrobil...

 

Wiesz, chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na szersze opisanie problemu, ale skoro się wywnętrzniasz...to może i ja jestem ślepy. Ale porównując obie wypowiedzi nie widzę aby w pierwszej było napisane to co tak jasno przecież opisałeś ;] Gdzie na początku napisałeś że "aplikacja została zamknięta" albo że wywala po naciśnięciu start? Albo że ani crack ani reinstal nie pomógł?

"blad ktory mnie neka tyczy sie gtaIV.exe", "oprostu jak gra ma wystartowac to widze ten cudowny blad (menu chodzi itp.)" [już nie mówię o tym, że skoro błąd występuje przy starcie gry to nie ma mowy o wyświetleniu menu ;) bo co innego uruchamianie a load.

I myślę, że ja umiem jednak czytać a to u Ciebie jest problem ze sklecaniem zdań ;)

 

No ale do rzeczy. Pierwsze co bym na twoim miejscu zrobił to reinstal i próbować na czystym systemie. Ale to zrobiłeś. Odepnij internet, wyłacz firewalle etc. Druga sprawa, sterowniki. Najnowsze wersje, jak nie to starsze, bo wątpie żebyś po reinstalce skonfigurował inaczej system niż poprzednio, a to w tym właśnie może być problem. Riva tuner, clean driver to default, a nóż pomoże. Odkręć sprzęt jeśli coś majstrowałeś. No i kombinuj, bo jakieś rozwiązanie jest na pewno ;)

Zgadzam sie, masz racje, kiedy napisalem ze przy wejsci do gry wywala mi blad chodzilo mi o gameplay ... moj blad.

 

Sprzet odkrecany, postawilem nawet dla odmiany WinXP SP3 ENG i nadal to samo ... nie mam juz sil ... gre reinstalowalem juz ladnych kilka razy. Najnowsze stery do wszystkiego wliczajac myche i klache. Stracilem juz fene co jeszcze moge zmnienic zeby sprobowac odpalic gameplay...

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak jarałem nowym gta, skończyłem wątek fabularny, kilka mocniejszych rozwałek zaliczonych, kumple zadowoleni na 100% i ni ma co robić w tej grze - nuda jak w poprzednich wersjach. Sam tak mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY JEST W PLANACH JAKAŚ PORZĄDNA ŁATKA? Po kilkunastu godzinach moja dobra wola jest na wyczerpaniu...dziwaczne spadki fps, doczyty tekstur, kiepskie sterowanie, blokowanie się postaci etc...To w końcu GTa i chciałoby się cieszyć nią w pełni, a nie na pół gwizdka :wink: ...do tego mój komputer trudnio nie jest najgorszy(vide IC2 duo @3,3 + Radeon 4850 asus top + 4 Gb ddr 2).

 

Od strony technicznej jest to jedna z najgorszych lokalizacji.

 

Mam wrażenie, że po wgraniu pierwszej quasi-łatki płynność się pogorszyła :blink: (chyba korzystanie z własnej muzyki nie ghra tu roli; czy tak?) Znacie jakieś triki na poprawienie kulejących technikaliów?

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze glupie pytanie ale ... jak odpalic multi na polskiej wersji ?

Jestem zarejestrowany w SC i WindowsLive , gdzie w ogole jest opcja multiplayer ? :D I czy mimo ze usluga WindowsLive nie jest dostepna w Polsce mozna legalnie grac nie obawiajac sie banow itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni walczyłem z uruchomieniem GTA4 (wersja 2xdvd 0x0008 i do tego crack razor1911). W końcu udało się odpalić. Ale nie jest tak pięknie. Czasem GTA4 odpali się, a czasem zawiesi się na początkowych napisach, albo w menu kursor się wiesza, działa baaardzo wolno i nie da się nic zrobić, a czasem jak wychodzę z gry to pojawia się pulpit i zwiecha kompa. Do tego mam strasznie mało fps. Niezależnie czy mam ustawione 1280x1024 i ustawienia high i medium czy mam 1024x768 i ustawienia low i low, to przez pierwsze 5-10 minut mam ok 30-40 fps, a później 5-15 :/. Da się coś z tym zrobić? Zastanawiam się czy jak kupię oryginał to będzie lepiej, ale boję się że wydam 140zł i dalej sobie nie pogram tak, jakbym chciał.

 

Konfiguracja kompa to: Athlon 64 X2 6000+ @ 3,3GHz, DDR2 800MHz @825 MHz 4-4-4-12-2T GeIL, Asus 9800GTX2 512MB, Asus M2N-32SLI Deluxe nForce 590SLI, 2xWD6400AAKS RAID0.

Edytowane przez HanSolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni walczyłem z uruchomieniem GTA4 (wersja 2xdvd 0x0008 i do tego crack razor1911). W końcu udało się odpalić. Ale nie jest tak pięknie. Czasem GTA4 odpali się, a czasem zawiesi się na początkowych napisach, albo w menu kursor się wiesza, działa baaardzo wolno i nie da się nic zrobić, a czasem jak wychodzę z gry to pojawia się pulpit i zwiecha kompa. Do tego mam strasznie mało fps. Niezależnie czy mam ustawione 1280x1024 i ustawienia high i medium czy mam 1024x768 i ustawienia low i low, to przez pierwsze 5-10 minut mam ok 30-40 fps, a później 5-15 :/. Da się coś z tym zrobić? Zastanawiam się czy jak kupię oryginał to będzie lepiej, ale boję się że wydam 140zł i dalej sobie nie pogram tak, jakbym chciał.

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje.

Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Chyba już wiem czemu masz problemy ze spolszczeniem Fallouta 3... Powiedzmy ze narazie ostrzegam. Potem bedzie BAN.

Propagowanie piractwa:

 

* Początkujący użytkownicy 10% +14 dni ZPP.

* Użytkownicy 10% +14 dni ZKU lub BAN od ręki (niepodważalna i ostateczna decyzja należy do moderatora).

Przecież nie musisz we wszystkie gry grać jak leci. Masz dobrego kompa wiec pewnie Cie stać i na gre. Też bym chciał pograć w gta4 (mimo bugów) bo grałem troche na klocku + u kumpla na PC ale narazie nie mogę sobie na nie pozwolić ( i czekam na jeszcze jednego patcha)...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musisz we wszystkie gry grać jak leci. Masz dobrego kompa wiec pewnie Cie stać i na gre. Też bym chciał pograć w gta4 (mimo bugów) bo grałem troche na klocku + u kumpla na PC ale narazie nie mogę sobie na nie pozwolić ( i czekam na jeszcze jednego patcha)...

Chce kupić GTA4, ale trochę się obawiam że będzie dalej lipa straszna z niską wydajnością :(. Widzę że zamiast wydać 140zł na grę to muszę jeszcze zainwestować z 3000zł na nowy komputer, bo dochodzę do wniosku, że na tym moim to mogę się wordem i excelem bawić :). W takim wypadku będę musiał poczekać z rok czy dwa, aż zmienię komputer żeby pograć płynnie w GTA4 :(.

 

A tak btw, czy jest sens dokupywać drugie 2GB ramu, żeby w sumie było 4x1GB do GTA4? Czy raczej ten zabieg nic nie da?

Edytowane przez HanSolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze 2gb styka, u mnie gra bieze ok 1,3gb

 

A co do kompa za 3k zł to pomyłka. Ja zaczalem gre na X2@ 2,6ghz + 2600xt - kiepsko, potem x2@2,6ghz + 3870 - tez kiepsko - z multi po kilku sekundach mnie wywalalo, potem x3@2,9ghz + 2600xt - grywalnie ale detale itp slabe, a gdy kupilem 9600gso gra wkoncu porzadnie zaczela chodzic, na duzo wyzszych detalach duzo wiecej fps i procek zaczal miec wieksze uzycie, wczesniej 60%, teraz 80%

 

wiec jak widzisz upgrade za 900zł i jest fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw, czy jest sens dokupywać drugie 2GB ramu, żeby w sumie było 4x1GB do GTA4? Czy raczej ten zabieg nic nie da?

Jak już będziesz miał te 4GB ram nie zapomnij kupić 64bitowy system operacyjny... bo w innym wypadku po co te 4GB?

 

Wydaje mi sie ze 2gb styka, u mnie gra bieze ok 1,3gb

 

A co do kompa za 3k zł to pomyłka. Ja zaczalem gre na X2@ 2,6ghz + 2600xt - kiepsko, potem x2@2,6ghz + 3870 - tez kiepsko - z multi po kilku sekundach mnie wywalalo, potem x3@2,9ghz + 2600xt - grywalnie ale detale itp slabe, a gdy kupilem 9600gso gra wkoncu porzadnie zaczela chodzic, na duzo wyzszych detalach duzo wiecej fps i procek zaczal miec wieksze uzycie, wczesniej 60%, teraz 80%

 

wiec jak widzisz upgrade za 900zł i jest fajnie ;)

Problem w tym że nie potrafisz dobrać odpowiednich komponentów, bo mając X2 i 2600 i zamieniając kartę na mocniejszą ale pozostawiając ten sam procesor zrobiłeś niepotrzebne upgrade, wystarczyło zamiast tak często wymieniać grafikę od razu kupić X3. Tak to wygląda jeśli chodzi o GTA4. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten wątek od czasu gdy pojawiło się gta na PC i bardzo dużo osób miało mniejsze, bądź większe problemy z tą grą. Ja się cieszyłem, że nie miałem: ani z instalacją, ani później w grze. No właśnie wszystko chodziło jak ta lala aż do wczoraj. Mianowicie od wczoraj nie goni mnie policja :blink: Gdy przejadę przez bramki nie płacąc to nic się nie dzieje! Mogę zabić ile osób chcę i też nic! Gdy strzelam do policji w samochodzie to zachowują się oni jak normalni ludzie z gry - czyli boją się i uciekają :blink: Dopiero jak się zabiję i wyjdę ze szpitala to wszystko po staremu jest i wtedy mnie gonią jak narozrabiam. Co ciekawe założyłem konto młodszemu bratu żeby mógł sobie grać i u niego w grze jest wszystko ok.

Miał ktoś taki problem? Co o tym myślicie, od czego to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku godzinach gry, gram na dosc niskich ustawieniach ale i tak gra ladnie wygląda, pomimo tego ze gra przytnie to i tak jest świetna, poprostu wciagą jak bagno. Żadnych błędów nie mam tylko czasem jakaś tam barierka sie nie pojawi, ale to rzadkość. IMHO gra zasługuje na 9/10, pół punkta odejmuje za wymagania a drugie pół za te różne bugi(których osobiscie nie uswiadczylem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku godzinach gry, gram na dosc niskich ustawieniach ale i tak gra ladnie wygląda, pomimo tego ze gra przytnie to i tak jest świetna, poprostu wciagą jak bagno. Żadnych błędów nie mam tylko czasem jakaś tam barierka sie nie pojawi, ale to rzadkość. IMHO gra zasługuje na 9/10, pół punkta odejmuje za wymagania a drugie pół za te różne bugi(których osobiscie nie uswiadczylem).

Na jakich ustawieniach dokładnie grasz i jaki masz komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze glupie pytanie ale ... jak odpalic multi na polskiej wersji ?

Jestem zarejestrowany w SC i WindowsLive , gdzie w ogole jest opcja multiplayer ? :D I czy mimo ze usluga WindowsLive nie jest dostepna w Polsce mozna legalnie grac nie obawiajac sie banow itp ?

Do multi wchodzisz przez telefon w grze. Aby pograć nie możesz mieć zarejestrowanego Windows Live na region polski inaczej wywala błąd :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie bez łatki działa okej

 

sprzet jak w sigu, gram 1680, 1440, 1280, zależnie czy mi się chce przestawić, samochodów na 100, reszta domyślnie + render na maxa, płynnie 100%

 

pytanie: co mi grozi jeśli nie lubię wozić kumpli na kręgle ?:P

pytanie2: zasejwowałem z cheatem na bronie - mam niby zablokowane achiewment cleaned jakiś street. czym to grozi ?

z tą grą da sie żyć, ja sobie zrobiłem wsadówkę która killuje rsgc i całą resztę śmiecia po grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Mam gre od 2 dni. Pomijajac fakt, ze musialem zorganizowac sobie dodatkowy dysk, na ktorym postawilem XP z SP3 (poniewaz na moim 2k3 gry nie dalo sie zainstalowac) spotkala mnie mila niespodzianka. Gra zainstalowala sie bez problemow, uruchomila sie bez problemow i gram na ustawieniach 1680x1050 MEDIUM/HIGH/35/90/90/9 i gra sie przyjemnie. Czasem (np. raz/dwa razy dziennie) mam wylot na pulpit. Czytajac jednak co sie u niektorych z ta gra dzieje to i tak jestem zadowolony.

 

Denerwuje mnie jedna rzecz - czy da sie zablokowac kamere, zeby zawsze byla od tylu postaci/samochodu? Szczegolnie denerwujace jest to przy porwadzeniu auta gdy skrecam to czasem nie widze gdzie jade...

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Mam gre od 2 dni. Pomijajac fakt, ze musialem zorganizowac sobie dodatkowy dysk, na ktorym postawilem XP z SP3 (poniewaz na moim 2k3 gry nie dalo sie zainstalowac) spotkala mnie mila niespodzianka. Gra zainstalowala sie bez problemow, uruchomila sie bez problemow i gram na ustawieniach 1680x1050 MEDIUM/HIGH/35/90/90/9 i gra sie przyjemnie. Czasem (np. raz/dwa razy dziennie) mam wylot na pulpit. Czytajac jednak co sie u niektorych z ta gra dzieje to i tak jestem zadowolony.

 

Denerwuje mnie jedna rzecz - czy da sie zablokowac kamere, zeby zawsze byla od tylu postaci/samochodu? Szczegolnie denerwujace jest to przy porwadzeniu auta gdy skrecam to czasem nie widze gdzie jade...

kamera jeździ za "tobą" ale czasem zbyt wolno - przydaje sie klawisz wyrównania - w moim przypadku lusterko :P na 0,5sek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...