Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

No dziwne rzeczy się dzieją; na swoim 8600 spokojnie grałem w Maxa (bez żadnej żonglerki sterownikami) - beż żadnych przycięć. Aktualnie na 9600 też nie mam problemów - i ponownie, bez żadnej żonglerki sterami. Ogólnie nie spotkałem się z żadnym problemem o którym piszesz, a kart nv przez moją czarną perłę trochę się przewinęło. Co do gta, to sorry - ati dało ciała niemiłosiernie. Sprzęt znajomego: c2d@3ghz, 4gb ramu i 4850 - gra chodzi gorzej niż na moim sprzęcie z podpisu. I uprzedzając - kolega ma system świeży (specjalnie stawialiśmy system pod tą grę), a mój ma już coś około 2lat. Mity o ati? Z powietrza się na pewno nie biorą...Ty masz problemy z nv, inni z kartami od amd.

No ale żeby nie było totalnego offtopa, to proponuję wywalić ten link z podpisu, zanim ktoś to przyuważy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gta, to sorry - ati dało ciała niemiłosiernie. Sprzęt znajomego: c2d@3ghz, 4gb ramu i 4850 - gra chodzi gorzej niż na moim sprzęcie z podpisu.

Nie ATI tylko r* dal ciała i spartaczył grę strasznie, a co do problemów z kartami ATI to najwięcej ich maja posiadacze GeForce'ów i innych GTX'ów :)

Edytowane przez lapituta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ATI tylko r* dal ciała i spartaczył grę strasznie, a co do problemów z kartami ATI to najwięcej ich maja posiadacze GeForce'ów i innych GTX'ów :)

O partactwie r* nie wspominałem, bo to jest "oczywista oczywistość". A co do problemów na nv - widać wyżej jak to wygląda. Ludzie zmieniają na mocniejsze karty ati i mają mniej klatek :wink:

Oczywiście nie chcę tutaj wywoływać kolejnej świętej wojny - to tylko moje wnioski wysunięte po lekturze kilku tematów o gta ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta 4 u mnie lata tak. Na NV gra chodzi lepiej ;/

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "ok"
Statistics

Average FPS: 46.24

Duration: 37.16 sec

CPU Usage: 84%

System memory usage: 84%

Video memory usage: 99%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 32

Detail Distance: 63

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series

Video Driver version: 6.14.10.6891

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

Procesor Intel Pentium III Xeon

 

File ID: benchmark.cli

 

Proc E7200 oc 4,05 Ghz

Ati 4850 [Gpu 800Mhz/Mem 2100]

Xibi :lol2:

Edytowane przez XibalbaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak chodzi GTA IV pod grafą Gainward Radeon 4870x2. Chciałbym sobie sprawić tę kartę graficzną i nie wiem jak to będzie chodzić. Bywają jakieś problemy? Jakieś rozwiązania? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie widzę absolutnie żadnego sensu w umieszczaniu wyników z bencha skoro nie mają one nic wspólnego z samą rozgrywką. Co z tego że mam 49 fps skoro w grze fps lata między 20 a 70 klatek...

Duelist - nie mogę się z Tobą zgodzić. Gra jest świetna skoro większość (może przesadzam) z Nas gra w nią pomimo braku jakiejkolwiek optymalizacji:-) Sam się sobie dziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

O partactwie r* nie wspominałem, bo to jest "oczywista oczywistość". A co do problemów na nv - widać wyżej jak to wygląda. Ludzie zmieniają na mocniejsze karty ati i mają mniej klatek :wink:

Oczywiście nie chcę tutaj wywoływać kolejnej świętej wojny - to tylko moje wnioski wysunięte po lekturze kilku tematów o gta ;]

Slownie w 1 spierdzielonej przez producenta grze. Przypomne moze cos innego : jak chodzil i jak wygladal DMC3SE na PC , a jak chodzi i jak wyglada DMC4.

 

GTA ma taka , a nie inna optymalizacje , moze problemem nie sa stery , a architektura kart , pamietajcie ze ATI to 4+1 , a nv 1x1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak chodzi GTA IV pod grafą Gainward Radeon 4870x2. Chciałbym sobie sprawić tę kartę graficzną i nie wiem jak to będzie chodzić. Bywają jakieś problemy? Jakieś rozwiązania? :>

Panowie jeszcze jedno pytanie o tym jak gta4 bedzie chodzi na danej karcie to będą %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOŁEBIE

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "GOŁEBIE"
Jakby ktos szukał gołebi to na tej mapie co jest na whattheydonotwantyoutoknow.com nie ma jednego ...

 

polecam (gołab nr 145 nie jest zaznaczony na mapach w grze)

http://img386.imageshack.us/img386/6766/pi...onssmallnd3.jpg

i filmiki

http://pl.youtube.com/watch?v=P5VwmhvL6tY&...feature=related

reszte znajdziecie w filmach tego typa ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doczekalem sie gry. Przezpospiech ustawilem polski region w usludze WindowsLive :( Patch sie sciagnal, zainstalowal i przyszedl czas na odpalenie gry.

I szlag mnie trafil!

 

Nie jestem w stanie ruszyc samochodem, bo kamera kreci sie nonstop w kolo! Jedynym sposobem jest kontrowanie myszka, ale w taki sposob nie da sie grac :mur:

Czy ktos z Was zna rozwiazanie tego problemu?

 

Poczatkowo pomyslalem, ze mam konflikt urzadzen. Odlaczylem joystick, wylaczylem tez aplikacje od myszy razer. Bez rezultatu.

 

Cos znalazlem: /camerakeyboard-issue-with-new-patch/

Jutro sprawdze, czy ta solucja dziala. Odinstaluje wszystkie te cholerne joye, trackIR-y i inne cuda niewidy.

Edytowane przez Burdoror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak chodzi GTA IV pod grafą Gainward Radeon 4870x2. Chciałbym sobie sprawić tę kartę graficzną i nie wiem jak to będzie chodzić. Bywają jakieś problemy? Jakieś rozwiązania? :>

jak chcesz specjalnie grafe pod gta 4 to goraco ci jej nie polecam !!! , sam przesiadlem sie z gtx 280 poprsotu granie to doslowna porazka poki co , fps od 22do 35 w porywach przewaznie 26 fps gdzie na geforcie masz ok 30-35 , wrocilem do geforca gtx 280 , nie wiem moze ati poprawi stery pod ta grafe ale poki co blado to wyglada , oczywiscie w innych grach spory przyrost wydajnosci ale poki co ja na twoim miejscu bym odpuscil jesli zamierzasz ta grafe miec specjalnie do gta 4

 

oczywiscie to moja wlasna opinia na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doczekalem sie gry. Przezpospiech ustawilem polski region w usludze WindowsLive :( Patch sie sciagnal, zainstalowal i przyszedl czas na odpalenie gry.

I szlag mnie trafil!

 

Nie jestem w stanie ruszyc samochodem, bo kamera kreci sie nonstop w kolo! Jedynym sposobem jest kontrowanie myszka, ale w taki sposob nie da sie grac :mur:

Czy ktos z Was zna rozwiazanie tego problemu?

 

Poczatkowo pomyslalem, ze mam konflikt urzadzen. Odlaczylem joystick, wylaczylem tez aplikacje od myszy razer. Bez rezultatu.

 

Cos znalazlem: /camerakeyboard-issue-with-new-patch/

Jutro sprawdze, czy ta solucja dziala. Odinstaluje wszystkie te cholerne joye, trackIR-y i inne cuda niewidy.

Z tego co wiem problemy tego typu występują na pirackich kopiach gry, kup oryginał.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem problemy tego typu występują na pirackich kopiach gry, kup oryginał.

Z tego co wiesz to zle wiesz, u mnie podobnie sie dzialo gdy mialem podpieta DFP, musialem ja odpiac i wlaczyc ponownie gre i bylo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MARUH

Napisalem, ze gra do mnie doszla. Moze nie dodalem, ze poczta. Jest to niewatpliwie oryginal. Zamowiony w Merlinie. Z sukcesem przeszedl weryfikacje autentycznosci, klucz wpisany tez jest ten z ksiazeczki.

 

Nawet do glowy mi nie przyszlo, zeby na poczatku swojego posta udawadniac autentycznosc gry. Dla mnie jest to oczywiste, ze zadajac pytanie dotyczace baboli w grze, produkt jest oryginalny.

 

Zreszta, gdybys kliknal na podany przeze mnie link, wiedzialbys o powtarzalnosci "mojego" problemu.

 

Wieczorem bede probowal odinstalowywac zewnetrzne urzadzenia :) Jednak moze ktos z Was mial/ma podobny problem i rozwiazal go w jakis inny sposob?

 

Pozdrawiam.

 

@Powerslave

Wyprzedziles mnie swoim postem :)

Edytowane przez Burdoror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem :wink:

 

Nie twierdziłem w moim poście że na bank masz pirata, słyszałem tylko o problemach na pirackich kopiach gry z latającą kamerą i wszystko. Cieszę się że masz oryginał :razz: , oby więcej takich osób i niech panowie z R* robią GTA5 na PC :razz: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latająca kamera na piratach, to była "pijana kamera". Najbardziej chce mi się śmiać z tego ile R* wydało kasy na zabezpieczenia, cały ten badziewny securom i jak zarzekają się, że jest nie do złamania, a scrackowane było już w dniu premiery ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latająca kamera na piratach, to była "pijana kamera". Najbardziej chce mi się śmiać z tego ile R* wydało kasy na zabezpieczenia, cały ten badziewny securom i jak zarzekają się, że jest nie do złamania, a scrackowane było już w dniu premiery ^^

No ten securom to jakaś pomyłka, czasami wyskakuje mi komunikat tego programu że brak cd w napędzie a płyta w napędzie siedzi, trzeba płytkę wyciągnąć i znów wsadzić aby gra ruszyła, żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jak ten cały Securom okazał sie nieskuteczny i tylko utrudnia ludziom zycie, to R* powinno wywalic go z nowych egzemplarzy gry, lub chociaz wypusciliby na to jakiegos oficjalnego cracka, który by to omijał, bo po co ten securom, jak i tak jest nieskuteczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą wypuścić nic wyłączającego go, bo sami by się ośmieszyli, przecież jednym z ich powodów do dumy, był cały ten system zabezpieczeń warty 200tys. dolarów jeśli dobrze pamiętam. Jakkolwiek, jest piracki crack wyłączający właśnie securom'a ^^, niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i stwierdzić, że dzisiejsze gry ratują właśnie piraci i modderzy. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia :)

Edytowane przez Duelist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą wypuścić nic wyłączającego go, bo sami by się ośmieszyli, przecież jednym z ich powodów do dumy, był cały ten system zabezpieczeń warty 200tys. dolarów jeśli dobrze pamiętam. Jakkolwiek, jest piracki crack wyłączający właśnie securom'a ^^, niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i stwierdzić, że dzisiejsze gry ratują właśnie piraci i modderzy. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia :)

W sumie masz rację, choć i tak osmieszyli sie tym zabezpieczeniem. Ogólnie wszycy producenci gier osmieszaja sie moim zdaniem pakujac te głupie, nieskuteczne i czesto utrudniajace ludziom zycie zabezpieczenia do swoich produkcji, które i taz zazwyczaj sa łamane w dniu premiery lub kilka dni później. A co do tego ratowania gier przez crackerów, to tez sie zgadzam. Sam korzystam z cracka, bo denerwował mnie ten debilny securom. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (a może problem ;) ) Czy u Was grafika wygląda tak samo? Bo wydaje mi się, że wszystko jest takie pixelowate (nie sugerujcie się deszczem, tak zawsze wygląda to). To jest normalne czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (a może problem ;) ) Czy u Was grafika wygląda tak samo? Bo wydaje mi się, że wszystko jest takie pixelowate (nie sugerujcie się deszczem, tak zawsze wygląda to). To jest normalne czy nie?

Nie wiem jakie masz ustawienia ale u mnie wygląda ta gra tak samo, może ciut lepiej tekstury wyglądają, mam je na medium. Taką pixselozę stwarzają te cienie które są do [gluteus maximus].

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...