Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Jest takie samo autocelowanie jak na konsoli, gdzie przeszedłem grę bez większych problemów. Można też normalnie celować bez pomocy, ale to raczej dla osób które od zawsze grają na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katalogu z grą jest skrót "revoke license" czy jakoś tak.

No tak, jest, tylko co z tym zrobić ?, wyskakuje tylko jakieś okienko, wszystko po angielsku, i za bardzo nie wiem o co kaman.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jest, tylko co z tym zrobić ?, wyskakuje tylko jakieś okienko, wszystko po angielsku, i za bardzo nie wiem o co kaman.

Później masz 2 opcje, albo revoke manual, albo online (czyli usunięcie ręcznie albo online) i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później masz 2 opcje, albo revoke manual, albo online (czyli usunięcie ręcznie albo online) i to wszystko.

Skorzystałem z opcji ręcznej :razz: i pokazał mi się jakiś inny key, czyli wszystko jest ok i nowy właściciel nie będzie mieć problemów z zarejestrowaniem gry na stary kod który jest z grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=3408

 

są jeszcze mody zmieniające znaczki na maskach samochodów

 

swoją drogą ten mod wygląda na dający dużo frajdy ^ ^

 

 

a i jest kilka modów na zwiększenie liczby przechodniów ;)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem na misji dla Vładka gdzie mam ukraść samochód typowi i dojechać nim do garażu Vlada po drodze ma zadzwonić i powiedzieć żeby go umyć ale nie dzwoni, jeździłem z 15min po mieście i nic a do garażu nie da rady wjechać więc proszę jak ktoś ma save po tej misji to niech podeśle, proszę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=3408

 

są jeszcze mody zmieniające znaczki na maskach samochodów

 

swoją drogą ten mod wygląda na dający dużo frajdy ^ ^

 

 

a i jest kilka modów na zwiększenie liczby przechodniów ;)

Dodane do FAQ. Panowie jak jakiś link nie działa albo chcielibyście coś dodać do FAQ to piszcie na PW. Za rozsądną ilość tipów jest nagroda ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem na misji dla Vładka gdzie mam ukraść samochód typowi i dojechać nim do garażu Vlada po drodze ma zadzwonić i powiedzieć żeby go umyć ale nie dzwoni, jeździłem z 15min po mieście i nic a do garażu nie da rady wjechać więc proszę jak ktoś ma save po tej misji to niech podeśle, proszę !

Przeinstaluj grę bez drugiego patcha i wtedy zadzwoni. albo kup oryginał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

* ASI Loader

Download: http://alexander.sannybuilder.com/Files/IVAsiLoader.rar

Działa bardzo prosto. Wystarczy ściągnąć powyższy plik i podmienić plik "dsound.dll" z oryginalnym znajdującym się w głównym folderze gry ( tam gdzie LaunchGTAIV.exe jakby ktoś nie wiedział).

 

Od teraz będziemy mogli wgrywać różne modyfikację *.asi wystarczy, że wrzucimy pliki do głównego folderu gry

 

 

* Guard mod

 

Download:

http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=3649

Do tego moda potrzebny jest ASI Loader. Instalacja jest bardzo prosta wystarczy skopiować plik "Guards.asi" do głównego folderu gry.

 

Jest to mod pozwalający na "zatrudnienie" naszych osobistych ochroniarzy którzy będą za nami chodzić, wsiadać do pojazdów i strzelać do wszystkich wrogo do nas nastawionych osób.

 

Sterowanie:

- F5: cofamy się na liście wyboru modelu o jedną pozycję

- Shift+F5: cofamy się na liście wyboru modelu o 10 pozycji

- F6: wybieramy następną pozycję na liście wyboru modelu

- Shift+F6: idziemy naprzód o 10 pozycji na liście wyboru modelu

- F7: wybieramy broń

- Shift+F7: przełączamy nieśmiertelność ochroniarza

-F4: spawnujemy ochroniarza o parametrach jakie wybraliśmy

- Shift+F4: "zwalniamy" naszych ochroniarzy, po prostu sobie odchodzą

 

 

* Grab mod

 

Download: http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/script-mods/2234

Do instalacji tego moda oprócz ASI Loader'a potrzebny jest również plugin pozwalający na wgrywanie skryptów napisanych w .Net. Pobieramy go stąd

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=392325

 

Wypakowujemy z archiwum folder "scripts" jak i plik "ScriptHookDotNet.asi" do głównego katalogu gry. Od teraz do folderu "scripts" będziemy wrzucać pliki typu:

*.vb

*.cs

*.net

*.net.dll

 

Tak więc po ściągnięciu Grab Moda w archiwum znajduje się folder "scripts" a w nim plik "GrabScript.ini" który kopiujemy do głównego katalogu gry oraz plik "GrabScript.net" który wrzucamy do folderu "scripts" który powinniśmy mieć po instalacji pluginu dla .Net czyli GTAIV .Net Script Hook v0.86 BETA którą opisałem wyżej.

 

Teraz wystarczy podjeść do pojazdu i wcisnąć klawisz "B" by złapać jak i puścić się samochodu.

 

* Bullet Time+

 

Download: http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/script-mods/2137

Gdy mamy ASI Loader to wystarczy JEDEN ( nie można obu naraz) plik wypakować do głównego katalogu z grą. Teraz różnicę pomiędzy tymi dwoma plikami

 

BulletTimED.asi:

 

Jednorazowe włączenie bullet time'u na 4 sekundy:

- TAB/Mouse4 służy do włączanie bullet time'u z latającymi ciałami jak w Matrixie

-press T//Mouse3 służy do zwolnienia czasu z ciałami zachowującymi się normalnie

-press Y/~ służy do włączenia spowolnienia czasu w którym Niko porusza się szybciej niż inni

 

BulletTimeToggle.asi:

 

Tutaj włączamy bullet time na ile chcemy:

-TAB włącza bullet time z efektami latających ciał

-T/Mouse3 spowalnia tylko czas bez latających ciał

-Y włącza bullet time w którym Niko porusza się szybciej

- ~/Mouse4 wyłącza bullet time

 

* Player Selector

 

Download: http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=3652

By zainstalować wystarczy skopiować plik "PlayerSelector.asi" do głównego katalogu z grą.

 

Jest to mod pozwalający nam wybrać model i zmodyfikować wygląd naszej postaci.

Sterowanie:

 

-All Modes-

 

Numpad * : Przełączamy pomiędzy trybami Character (wygląd postaci) ,Speech (dialogi), oraz wyłącza menu Player Selectora.

 

-Character Mode-

 

Numpad + : Następny model postaci.

Numpad - : Poprzedni model postaci.

Numpad 1 - 9 : Zmiana ubioru i wyglądu.

 

-Speech Mode-

 

Numpad + : Następna strona sentencji do powiedzenia.

Numpad - : Poprzednia strona zdań.

Numpad 1 - 9 : Wybieramy którą sentencję ma wypowiedzieć nasza postać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo was proszę o pomoc mam problem kupiłem ostatnio komputer:

 

Q9550 @ 3400 na rdzeń

ASUS P5Q PRO

RAM OCZ REPER 4 GB

DYSK WD 3200AAKS

GRAFIKA GTX 280 GALAXY

ZASILACZ BE QUAIET 750W DARK POWER

 

 

Mam pytanko bo gram sobie niepsłna 15 minut i nagle komputer sie zawieszana jakiejś scenie z gry i tylko reset pomaga nie mogę nawet z tego wyjść o co tutaj chodzi

 

pathe oba zapakowane do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Truck Hustler - jadę za ciężarówką (trzymam się jej) i nie wiem jak na nią wejść - spacja nie działa nie wiem dlaczego. Jakie klawisze trzeba użyć, aby na nią wejść?

 

edit: już sobie poradziłem

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Znaleźć nie problem, gorzej że prawie za każdym razem trzeba uciekać glinom. Czasami miałem ochotę pada rozwalić.

 

A najlepiej szukać w słuchawkach, bo można usłyszeć ten tragicznie nieprzyjemny dźwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie dosyc ciaglej jazdy tymi samymi furami to mam cos dla was. Zrobilem maly modzik dzieki ktoremu w koncu mozna spotkac na miescie (zaparkowane badz w ruchu) rzadkie wozy takie jak comet, infernus czy superGT. Nie wiem jak u was ale u mnie praktycznie nigdy nie widzialem tych fur na miescie, no chyba ze po wyscigu Bruciego czy tez po jednej misji gdzie dostalismy infernusa. Teraz te fury smigaja po miescie, latwo je spotkac w bogatych dzielnicach natomiast ciezko je spotkac na pierwszej wyspie. Jesli gracie na najnowszym patchu to wystarczy tylko skopiowac plik do podanego folderu, jesli na starszej wersji to musicie przygotowac gre do wgrywania modow (w FAQ jest to wyjasnione). To tyle...

 

RARE CARS MOD

 

Dołączona grafika

http://rapidshare.com/files/205634225/RareCarsMod.rar

 

heh, niestety mod dziala jak mu sie podoba (jak z reszta sama gra). Raz jest dobrze a czasami nawet przez godzine nie mozna spotkac zadnego z tych wozow :mur:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakieś rozwiązanie na zwalnianie gry po pewnym czasie? komp z podpisu, najnowszy patch, stery itp, po uruchomieniu gra sie spoko, średnio 25-30fps, po ok 1/2 godz. spadek do 7-8, jakby się pamięć zapychała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...