Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem w jednej z misji dla vlada, w have beach, mam odebrać fure (blista compact) dwóm typkom i dostarczyć na jedne podwórko, tylko że jak tam dojeżdżam to nic się nie dzieje, stoi dwóch ćpunów, jest otwary garaż, trąbię i nic, jak wyjdę z auta to juz nie mogę do niego wejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w jednej z misji dla vlada, w have beach, mam odebrać fure (blista compact) dwóm typkom i dostarczyć na jedne podwórko, tylko że jak tam dojeżdżam to nic się nie dzieje, stoi dwóch ćpunów, jest otwary garaż, trąbię i nic, jak wyjdę z auta to juz nie mogę do niego wejść

- zabezpieczenie anty pirackie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale piękny screen z tym autem, oczywiście nie samo auto tylko cała reszta. Aż się chce wydać kilka tysięcy na kompa, na szczęście to tylko chwilowe uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej dziwi że nie da się włączyć w tej grze AA ... przez to wygląda ona znacznie sztuczniej. Może jest jakiś trik ? W niektórych grach wystarczyło wyłączyć jeden efekt aby AA zaczął funkcjonować (NFS:U, Call Of Juarez).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ale czym wy się zachwycacie? te screeny chyba nawet nie są na high i dużym zasięgu detali

 

tutaj macie fajnego moda zobaczcie screeny

 

http://www.gtaforums.com/index.php?showtop...97854&st=60

 

 

dobry efekt dają nowe tekstury broni

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=400044&st=0

 

Dołączona grafika

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Mam pytanie czy da się jeszcze napaść na bank w gta gdy już się grę ukończyło i gra się swobodnie?, czy tylko w tej jednej misji szło?. Byłem pod tym bankiem co się go napadło w misji i widać że coś jest za tymi drzwiami tylko otworzyć się nie chcą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mam pytanie czy da się jeszcze napaść na bank w gta gdy już się grę ukończyło i gra się swobodnie?, czy tylko w tej jednej misji szło?. Byłem pod tym bankiem co się go napadło w misji i widać że coś jest za tymi drzwiami tylko otworzyć się nie chcą ;p

jest mod pozwalający na to jak wgrać tego typu skrypty masz w FAQ

 

http://www.gtagaming.com/downloads/gta-iv/script-mods/2195

 

 

Gra bez SP3 nie będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalator GTA nie ma problemu z dziwnymi czcionkami na Sevenie <lol>

btw. CarsonPoland na jakich detalach grasz i na jakim sprzecie? Chcialbym uzyskac taki efekt ale nie moge parametrow dobrac ;/

Instalator GTA nie ma problemu z czcionką na Viscie Ultimate ENG. :mur:

 

nie czytujemy obrazków

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłby dobry człowiek poratować mnie sejwem ? :) Najlepiej okolice ostatniego zadania z 2 wyspy albo ledwo co po odblokowaniu 3. Sesja się skończyła i mogę wreszcie na spokojnie pobawić się ale wcześniej miałem formata i nie skopiowałem save'a ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, choć myslałem, ze skina da sie podmienić troche prościej niż ściągając jeszcze jakies programiki, co mi mówią że wersja mojego pliku .exe jest nieznana i nie działają ;)

 

GTA oryginał po drugim paczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam typowy problem... Windows LIVE. Czytałem, czytałem, żeby nie było, googlowałem.

Czytałem poradnik(Chyba na gtasite.pl). Postąpiłem tak:

1. Założyłem nowego e-maila na GMail.

2. Zarejestrowałem się na Rockstar Games Social Club. Tam podałem kraj Polska i wpisałem kod pocztowy bez myślnika(Tak było napisane w poradniku). Konto zostało założone.

3. Kliknąłem ADD w Linking Accounts dla Windows LIVE. Tam wybrałem opcję rejestracji na e-mail na G-Mailu. Tam już nic ciekawego nie można było podać. Zatem zarejestrowałem się w LIVE bez problemu.

4. Wróciło mnie do okna RGSC, a tam było napisane coś w stylu: "No gamertag found". =/

 

Co zrobiłem źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam typowy problem... Windows LIVE. Czytałem, czytałem, żeby nie było, googlowałem.

Czytałem poradnik(Chyba na gtasite.pl). Postąpiłem tak:

1. Założyłem nowego e-maila na GMail.

2. Zarejestrowałem się na Rockstar Games Social Club. Tam podałem kraj Polska i wpisałem kod pocztowy bez myślnika(Tak było napisane w poradniku). Konto zostało założone.

3. Kliknąłem ADD w Linking Accounts dla Windows LIVE. Tam wybrałem opcję rejestracji na e-mail na G-Mailu. Tam już nic ciekawego nie można było podać. Zatem zarejestrowałem się w LIVE bez problemu.

4. Wróciło mnie do okna RGSC, a tam było napisane coś w stylu: "No gamertag found". =/

 

Co zrobiłem źle?

chyba to, podaj np gb Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie np. przy rejestracji w LIVE nawet nie poprosiło o podanie kraju. ;/

 

Zrobiłem kolejną rejestrację(Poprzedziłem ją wyczyszczeniem cookies, założeniem nowego e-maila itp.).

To samo:

Live Account Linking

 

A LIVE Gamertag was not found with the current Live ID. Please press the button below to sign out and then sign back in again with a different Live ID.

 

Jeszcze jedno.

Mam pada Logitech Rumblepad II. Ściągnąłem z FAQ z pierwszej strony pliki do podmienienia, żeby go używać. Mam problem, bo ja nie widzę w katalogu z grą tych plików. Nawet przez "Wyszukaj..." nie znalazłem. Gdzie to w grać?

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wchodzisz na www.xbox.com , tam klikasz na górze Sign In, po prawej stronie pojawi się pole Need an Account? Wpisujesz twojego maila, tworzy ci konto i potem wybierasz opcje tworzenia gamertaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. :D Nie mogę uwierzyć, że tak szybko po tym całym piekle poszło. Dziś do drugiej w nocy się męczyłem.

5 gwiazdek Ci daję natychmiastowo!

Teraz jeszcze jeden problem. Mam Rumblepada II i chciałbym nim grać. Ściągnąłem z FAQ z pierwszej strony pliki do podmiany, ale ja nie widzę tych plików w folderze z grą. :) Po prostu wgrać do folderu Grand Theft Auto IV?

//EDIT1: Ściągam patcha. Zobaczymy jak będzie.

//EDIT2: Pomogło wrzucenie plików z FAQ do głównego folderu gry. :) Wszystko teraz działa. ;)

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy w grze można ujrzeć policję ścigającą innych, tak jak to było w GTA San Andreas? Albo np. karetki, bądź straż pożarną jadącą do wypadku nie spowodowanego przez gracza?

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy w grze można ujrzeć policję ścigającą innych, tak jak to było w GTA San Andreas? Albo np. karetki, bądź straż pożarną jadącą do wypadku nie spowodowanego przez gracza?

Niestety nie, czasami widzi się gliniarza jak goni z buta jakiegoś zbira, lub też na poboczu gdy zatrzyma jakiegoś kierowcę do kontroli i czasami zdarzy się jakaś karetka na sygnale (jadąca tak jak by kierowca miał z 2 promile, rozwala wszystko na swojej drodze) gdzie akurat niedaleko nas ktoś kogoś potrącił autem. Trochę szkoda że zrezygnowali z takich bajerów, bo fajnie by było pomóc policji w czasie pościgu :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu jest potrzebny save, bo inaczej gra się wali.

 

Save po misji I'll Take Her : http://grandtheftauto.ign.com/missions/126/Ill-take-her

 

Resztę misji w tym momencie (prócz ostatniej Berniego) mam wykonane wszystkie.

 

Z góry dzięki (jak ktoś chce przesłać, to niech da znać na PW - dam maila).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...