Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Siema -- robie tak jak w opisie (bo już nie wiem o co chodzi)

 

I ni jak nie wiem co mam zrobić, kradne auto - dojeżdżam do garażu a tam nie ma tego punktu żółtego // tylko na mapie jest żółta kropka -- ale nie ma nic gdzie mam auto zostawić // jak wysiąde, to auto się zamyka na amen.

 

Kiedyś przeszedłem to / byłem na drugiej wyspie, tylko sejw mi sie skopal i gram od nowa i takie jaja / patch 1.02

 

Hellp

Najpierw przez myjnie przejedź, potem możesz do garażu wjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przez myjnie przejedź, potem możesz do garażu wjechać.

Dzięki, kurde jeździłem do pay'n'spray :( ale blin ze mnie. Już działa.

 

BDW. wyczaiłem jakiegoś FIX'a i działają sejwy bez folderu xlive // więc mogę wrzucić stare sejwy. Jak i innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, kurde jeździłem do pay'n'spray :( ale blin ze mnie. Już działa.

 

BDW. wyczaiłem jakiegoś FIX'a i działają sejwy bez folderu xlive // więc mogę wrzucić stare sejwy. Jak i innych graczy.

Przeciez od patcha 1.3 sejwy dzialaja bez xlive :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dobra znalazłem moda który wyłącza LIVE i SC dzięki czemu można bezpośrednio uruchomić grę. Niestety nie wiele mi to dało, bo zewnętrzny frame limiter coś nie chce z tą grą działać. Szkoda.

 

Od czego zależy to czy przy uderzeniu ktoś wyleci przez szybę czy nie? Bo sporo zrobiłem dziś mocnych kolizji i udało mi się tylko raz, akurat bylo spoko bo było to z wozem policyjnym i dwóch gliniarzy wyleciało z krzykiem. Czy w niektórych (w sumie w większości) autach ludzie "zapinają pasy"? Bo tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam witam witam

 

Jestem Hardkorem i uruchomiłem GTA IV wypożyczone od kumpla na 3600+ i 7600GT. Tak! To działa :)

Średnio 14-20fps łapie - daje radę się pobawić

Ale mam problema:

Po paru minutach gry (losowo - czasem jest to 5min, a czasem 20), fps nagle spada do 5kl/sec, jest to totalna zamułka, i jest to niezależne od lokalizacji w której se stoję.

Da się zrobić żeby cały czas było te 13-20fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, wiedzieliście, że samo otwarcie Rockstar Games Social Club powoduje przełączanie karty w 3D ? Przynajmniej u mnie na GTX'ie tak się dzieje :| I np. po wyłączeniu gry, mając otwarte to okienko karta dalej chodzi w 3D xD

Edytowane przez Zieger69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:

 

Uruchamiam grę, na starcie zmienia się rodzielczość, następnie powinien pojawić się ekran zakładania nowego konta xLive. Zamiast tego, po zmianie rozdzielczości - ekran wygasza się (kontrolka monitora zmienia kolor). Aplikację mogę przełączyć do innego okna (Alt+Tab), również po wciśnieciu przycisku "Home" słychać dźwięki.

 

Byłbym wdzięczny za pomoc/sugestie.

Edytowane przez Macieqqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji że zmieniłem dzisiaj kartę zainstalowałem patcha 1.3 (wszędzie piszą że poprawia wydajność na ATI). Faktycznie. Jest minimalnie lepiej niż na 1.2. bo 1.4 kaszana..

Edytowane przez david11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, wiedzieliście, że samo otwarcie Rockstar Games Social Club powoduje przełączanie karty w 3D ? Przynajmniej u mnie na GTX'ie tak się dzieje :| I np. po wyłączeniu gry, mając otwarte to okienko karta dalej chodzi w 3D xD

Guzik :D U mnie jest w 2D, ile masz nm? Ja 65 i jest normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę mój problem z wczoraj:

 

witam witam witam

 

Jestem Hardkorem i uruchomiłem GTA IV wypożyczone od kumpla na 3600+ i 7600GT. Tak! To działa :)

Średnio 14-20fps łapie - daje radę się pobawić

Ale mam problema:

Po paru minutach gry (losowo - czasem jest to 5min, a czasem 20), fps nagle spada do 5kl/sec, jest to totalna zamułka, i jest to niezależne od lokalizacji w której se stoję.

Da się zrobić żeby cały czas było te 13-20fps?

Zmieniłem kartę z 7600 na 8600GT i jest to samo, tzn "normalny" framerate jest wyższy (i jednocześnie dla mnie wystarczający jakoż że zapalonym graczem nie jestem absolutnie) - coś powyżej 20fps. Ale problem nadal istnieje, taki sam jak na 7600... czyli nagle zaczyna totalnie mulić, po paru minutach, losowo.

W poszukiwaniu problemu zwróciłem uwagę na CPU i faktycznie.

 

Normalnie użycie obu rdzeni wynosi po około 90% (patrz screen). Ale nagle nie wiem czemu pierwszy rdzeń uzyskuje 100% a użycie drugiego znacząco spada. Tak jakby w trakcie gry, GTA przełączało się tylko na 1 rdzeń.

 

Koligacja w menedżerze ustawiona na oba rdzenie, nawet wtedy gdy korzysta tylko z 1

 

Co z tym zrobić?

post-162727-1246108555_thumb.jpg

Edytowane przez saleen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie, a dokładniej TU

Za takie posty bedzie ban ;]. Wystarczyło napisać aby poczytał topic i FAQ. Dobry patch to patch 1.2 podobno tutaj można go ścianać:

http://www.fileshack.com/file.x/13607/Gran...Auto+4+Patch+#2

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie takie straszne te gta jak je malują. Skręciłem procka na 3.05 ghz, reszta na stock bo mam nowe stery do grafy i Riva tuner ich nie obsluguje ;/ ze wszystkim na Low, na wersji 1.0.0.0 mam jakies 25fpsów. sciagam teraz drugiego patcha i zobaczymy co i jak :)

 

zainstalowalem patcha 1.0.0.2 i z bencha sredni fps = 26.89 :D czyli da się już pograć. Nie zależy mi na wodotryskach ale jest naprawdę przyjemnie :)

Edytowane przez szczupak01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego optymizera od AMD masz? Jeśli nie masz, to zainstaluj, a jeśli masz to... odinstaluj?

Sprawdziłem na nowym systemie bez dualcore optimizera, i jest dokładnie to samo.

 

Ponadto gra potrafi mi spowodować bulescreena (nv4_disp.dll error) lub wywalić do Windowsa

 

Co gniot to gniot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam pytanko. Są te różne "programy" robiące kopie plików i pozwalające na modyfikację oryginalnych, a gra myśli że są nie zmienione.

 

Czy da się takie coś zrobić we własnym zakresie? Potrzebuję zmodyfikować wyłącznie jeden plik (visualsettings.dat), do tego chciałbym móc go łatwo i bez problemu przywrócić.

 

O ile wiem to gra sprawdza pliki wg listy w files.txt, ale sprawdza także samo files.txt (pewnie checksum czy coś tam), tego pliku też jest robiona kopia przez te "programy". Co trzeba jeszcze zrobić żeby gra sprawdzała np. filelist-org.txt zamiast files.txt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem zaskoczony! Pobawiłem się trochę w ustawieniach grafiki, podkręciłem procesor do 3.1 ghz. W roz 800x600, z wszystkim na low tylko z reflection na medium, z suwakami wszystko na 30, shadows na 0. W benchmarku mam 37fpsów na patchu 1.0.0.2. Ściągnąłem z gtasike plik, który to rzekomo odchudza niektóre tekstury. Dodało to 2 fpsy. Ściągam teraz patch 1.0.0.3 może coś zmieni, jak nie to trudno. Tak czy siak gra się płynnie i na takim sprzęcie jakim ja mam to naprawdę nie można narzekać.

 

ehh, Patch 1.0.0.3 powoduje u mnie errora i gra się nie uruchamia.

Edytowane przez szczupak01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Panowie jestem zaskoczony! Pobawiłem się trochę w ustawieniach grafiki, podkręciłem procesor do 3.1 ghz. W roz 800x600, z wszystkim na low tylko z reflection na medium, z suwakami wszystko na 30, shadows na 0. W benchmarku mam 37fpsów na patchu 1.0.0.2. Ściągnąłem z gtasike plik, który to rzekomo odchudza niektóre tekstury. Dodało to 2 fpsy. Ściągam teraz patch 1.0.0.3 może coś zmieni, jak nie to trudno. Tak czy siak gra się płynnie i na takim sprzęcie jakim ja mam to naprawdę nie można narzekać.

 

ehh, Patch 1.0.0.3 powoduje u mnie errora i gra się nie uruchamia.

Masz error bo masz cracka i windowsa 7 :P Na patchu 1.0.4.0 będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...