Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Grand Theft Auto IV VEHICLES MOD

 

Jak juz wczesniej pisalem, "pracowalem" nad zrobieniem paczki z furami i kilkoma innymi modyfikacjami ;) Oto lista zmian:

 

-NOWE WOZY:

 

Aston Martin DB9 (org. SuperGT)

Audi 80 B2 (org. Primo)

BMW 535i E34 (org. Schafter)

BMW M3 (org. Sentinel)

BMW M3 E92 (org. Oracle)

Cadillac Eldorado '59 (org. Voodoo)

Porsche Cayman S (org. Comet)

Chevrolet Chevelle SS (org. SabreGT)

Chevrolet Corvette Z06 (org. Coquette)

Chrysler c300 (org. Pmp600)

Dodge Ram 2500 '94 (org. e109/Contender)

Ferrari F430 (org. Turismo)

VW Golf MK2 (org. Marbella) model jest troche zle wyskalowany (za duzy) ale mimo wszystko cieszy oczy ;)

Harley-Davidson VRSCF (new vehicle)

Honda CRX '91 (org. Blista)

HUMMER H1 (org. Patriot)

Lamborgini Murcielago LP640 (org. Infernus)

Mazda RX7 (org. Ruiner)

Mercedes SL65 AMG (org. Feltzer)

Mitsubishi Lancer EvoX (org. SultanRS)

Nissan Skyline R34 GT-R (org. Uranus)

Subaru Impreza (org. Sultan)

Dodge Viper '96 (org. Banshee)

Yamaha YZR M1 (org. Nrg900)

 

-PRAWDZIWE NAZWY WOZOW (plus prawdziwe nazwy dodanych przeze mnie nowych fur)

 

-HANDLING DLA NOWYCH WOZOW (to mix oryginalnego handlingu z gry z handlingiem dolaczonym przez autorow nowych modeli + moje poprawki)

 

-REALISTYCZNE USZKODZENIA (to moj wczesniejszy mod, wieksze uszkodzenia, mniejsza wytrzymalosc silnikow itp)

 

-AUTOBUSY (w koncu jezdza po miescie)

 

-RARE CARS MOD (kolejny moj mod, spotykamy na miescie unikalne furki )

 

-NOWE LAKIERY (nowe kolory dla kilku nowo dodanych samochodow, glownie do lambo)

 

-Trainer v3.9

 

DOWNLOAD

 

GTA IV VEHICLES MOD patch1 NOWY LINK. viper, skyline i lambo juz nie kopca jak lokomotywy.

 

ps. Handlingi dolaczane do tych fur sa beznadziejne jesli chodzi o przyspieszenia i vmax, prawie kazdy robi ze "swojej fury" rakiete. Probowalem to jakos wyposrodkowac i mam nadzieje ze w jakims stopniu mi sie to udalo. Wiele samochodow podmienilem na inne niz sugerowal autor, zwracalem uwage na dzwiek silnika itp. W razie uwag chetnie wprowadze jakies poprawki ;) POLECAM

 

ps2. najwiecej frajdy daje prowadzenie bmw 535i imo :rolleyes: mozna troche podriftowac :D

 

Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W paczce są pliki do podmieniania, czy instalator?

Nie chcialo mi sie juz bawic w robienie instalatora... Wystarczy sobie zrobic backupa kilku plikow i przekopiowac dolaczony przeze mnie folder z plikami (zastapiajac stare pliki). Nic wiecej nie trzeba robic. Trainer uruchamia sie F3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialo mi sie juz bawic w robienie instalatora... Wystarczy sobie zrobic backupa kilku plikow i przekopiowac dolaczony przeze mnie folder z plikami (zastapiajac stare pliki). Nic wiecej nie trzeba robic. Trainer uruchamia sie F3 ;)

Moglbys wrzucic jakies screeny?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielki szacun za ilość włożonej roboty w ten mod tylko z tego Lambo diesla zrobiłeś bo kopci na czarno :wink:

dzieki ;) Jesli chodzi o lambo co coz, musze przyznac ze nie moglem sobie poradzic z tym problemem mimo, ze poswiecilem na to duzo czasu. Viper tez strasznie kopci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olsnilo mnie przed chwila i udalo mi sie usunac kleby dymu przy viperze i lambo ;) A co do Twojego bledu to nie mam pojecia, u mnie nic takiego nie wyskakuje chociaz ja gram na patchu 1.2 wiec moze o to chodzi.

 

GTA IV VEHICLES MOD patch1 NOWY LINK. Skyline (uranus) tez juz nie kopci. Dzieki za info, jakos nie zwrocilem na to uwagi w przypadku nissana.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ten nowy plik naprawił sytuację błąd już się nie pojawia ale skyline dalej puszcza bąka :wink:

stary zmoduj jeszcze kilka furek rozbierz panie w klubie- dodaj im tego ujmij z tamtego i wyślij taki mod do R* ani się obejrzysz a bedziesz pracował nad GTA V

 

 

 

 

Audi 80 wymiata tylko czemu akurat jest na trójmiejskich blaszkach ?? :wink:

Edytowane przez sparki97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie http://www.gtapolska.pl/ pojawiło się nowe spolszczenie do GTA 4 o numerze 0.94, pasuje do wszystkich wersji gry

 

Jedną z nowości jest konfigurator dołączony do spolszczenia. Tutaj podziękowania należą się twigowi. Domyślnie spolszczenie jest ustawione do działania z wersją 1000-1020 gry Grand Theft Auto IV (czyli wersją pudełkową, niepatchowaną, a także z wersjami 1.0.1.0. oraz 1.0.2.0.). Jeśli chcecie to przestawić, wejdźcie do głównego katalogu GTA IV, potem do katalogu Spolszczenie i otwórzcie Konfigurator.exe. Dalej sami będziecie wiedzieli co kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Testowałeś to nowe AA? Bo to w okienku to był jakiś lol a nie AA.

Nie mam obecnie ani jednego moda, robię karierę i gram po sieci jak przejdę misje to się pobawię modami bo pierwsze co to auta wgram ;)

 

tu są screeny http://www.forum-3dcenter.org/vbulletin/sh...3373&page=2

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale ENB chyba działa bez problemu bez modyfikacji różnych plików, bo to chyba tylko DLL jest.

 

Jak to faktycznie tak wygląda to spoko, bo ja już dawałem takie screeny przeskalowane z 3840x2160.

 

Mam nadzieję że i5 i jakiś GTX 300 uciągną max detale z tym modem.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-NOWE WOZY:

Mitsubishi Lancer EvoX (org. SultanRS)

Zmieniłeś tylko nazwę czy dodałeś nowy model ? Mógłbyś wrzucić screena jak to wygląda ? :)

 

Bo jakby nie było SultanRS nie ma nic wspólnego z Lancerem...

 

Dołączona grafika

 

oryginał :

 

Dołączona grafika

 

Toyota Altezza (Lexus IS).

 

 

Jednak jeśli Lancer to nowy model, to pokaż go. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dość głupie pytanie. Zmieniłem komputer i w niedziele wpadł mi w łapy pirat GTA IV. Nie mogłem się powstrzymać i zainstalowałem zobaczyć jak to śmiga. Oczywistą oczywistością jest to że kupie oryginał, ale najpierw musicie mnie utwierdzić w przekonaniu że to co mi się dzieje to tylko i wyłącznie wina wersji gry.

 

Całość działa płynnie, ale jeżeli zacznę jeździć autem lub ruszę chociaż o jeden krok bohatera to gra zaczyna się zacinać tzn. dźwięk jest dalej ( bez przycięć ) ale cała gra zamraża się na 10 - 15 sekund po czym odblokowuje się na 2 sekundy i znów stop.

 

Sterowniki najnowsze.

 

Pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Watpie w to , ze to wina pirata. Mam oryginal i gralem na zmienianych exekach. U mnie nie bylo takich problemow. Pacz 1.0.30. Gralem z dysku bez plyty w napedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dość głupie pytanie. Zmieniłem komputer i w niedziele wpadł mi w łapy pirat GTA IV. Nie mogłem się powstrzymać i zainstalowałem zobaczyć jak to śmiga. Oczywistą oczywistością jest to że kupie oryginał, ale najpierw musicie mnie utwierdzić w przekonaniu że to co mi się dzieje to tylko i wyłącznie wina wersji gry.

 

Całość działa płynnie, ale jeżeli zacznę jeździć autem lub ruszę chociaż o jeden krok bohatera to gra zaczyna się zacinać tzn. dźwięk jest dalej ( bez przycięć ) ale cała gra zamraża się na 10 - 15 sekund po czym odblokowuje się na 2 sekundy i znów stop.

 

Sterowniki najnowsze.

 

Pomysły?

bawiles sie w commandline ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Watpie w to , ze to wina pirata. Mam oryginal i gralem na zmienianych exekach. U mnie nie bylo takich problemow. Pacz 1.0.30. Gralem z dysku bez plyty w napedzie.

A ja miałem problemy z crackiem, pisałem o nich wcześniej, gra z czasem chodziła coraz gorzej aż grać się nie dało. No Poca pewnie przeoczył instrukcję więc tutaj poradnik jak wgrać GTA IV oraz wymagane przez grę aplikacje żeby poprawnie chodziło http://www.forum.wiaderko.com/poradniki-do...-problemow.html

a tak to powinno chodzić, http://nvision.pl/art-276-24/Intel_Core_i5...ze:_GTA_IV.html może HT trzeba by wyłączyć

można też spróbować tego http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=404147&st=0

 

no i polecam sterowniki 181.22, na nowszych niż 185 u mnie spadło 15FPSów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dość głupie pytanie. Zmieniłem komputer i w niedziele wpadł mi w łapy pirat GTA IV. Nie mogłem się powstrzymać i zainstalowałem zobaczyć jak to śmiga.

Wstydziłbyś się przyznawać.

I jak tu się nie dziwić, ze później w watkach o grach dyskutuje stado piratów, dzieląc się uwagami z "testowania" . Jak widać przykład idzie z góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...