Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość pamięci na grafie także ma duże znaczenie w kwestii ustawień, bo użycie pokazywane przez grę dojdzie do czerwonego poziomu to gra nie ma sensu, non stop są doczytki. Nawet na żółtym poziomie u mnie lubią znikać znacznie oddalone obiekty, szczególnie np. jadąc szybko i patrząc do tyłu i z powrotem.

 

Tu się nie zgodzę. Ja grałem spooro ponad czerwoną granicę bez żadnych doczytek, znikających obiektów itp. Zależy jakie ustawienia podjedziemy. Niektóre nie jadą tak po pamiątkach, jak to gra wskazuje. Najlepiej samemu na bieżąco testować to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Widać że framerate niski, choć jak na taką grafę i rozdziałke to i tak spoko.

 

A system pewnie Win 7? To jest ciekawe że ta gra pod Vistą tnie na 4 GiB, a pod 7-ką nie ma żadnych problemów.

 

 

 

BTW, tryb TEXTp na YouTube wymiata. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że framerate niski, choć jak na taką grafę i rozdziałke to i tak spoko.

 

A system pewnie Win 7? To jest ciekawe że ta gra pod Vistą tnie na 4 GiB, a pod 7-ką nie ma żadnych problemów.

 

 

 

BTW, tryb TEXTp na YouTube wymiata. :D

 

 

pod XP 32bit odpalilem

Pod win7 jak gralem na 3 monitorach na hd5770 roznica miedzy w FPS nie bylo ale pod win7 straaaasznie cięło chodcia fraps pokazywal tak samo wiec nie wiem czego to wina

Pozatym dawno tak skopanej gry nie widzialem, probowalem legalnie tą gre odpalic wpisywwalem seriale, kopiowalem patche i po 20 minutach walki wrzucilem cracka :lol: i gra uruchomila sie od ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie warta specjalnego zachodu, mialem duze nadzieje na fajne misje, ciekawe... biorac pod uwage wielkosc lokacji ilosc roznego sprzetu i mozliwosci wynikajacych z tego oraz nowych mozliwosci graficznych i fizycznych serwuja nam gre ktora polega w wiekszosci misji na tym zeby jechac i kogos zabic :) to juz w GTA:SA byly ciekawsze misje, ba nawet 1 chyba byly lepsze. Zawiodlem sie na 4, ale jesli chodzi o grafike, fizyke i ogolne wrazenie to super, co nie zmienia faktu ze grywalna kupa i nuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, coś w tym jest. Dla mnie GTA2 było genialne. Tutaj brakuje mi najbardziej garażu z gadżetami, misji rampage i innych smaczków które dodawały grze uroku. Ale tak to już chyba jest, wszystko ostatnio poszło w wizualizację.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobała misja z napadem na bank, od razu skojarzyłem to z genialnym filmem "Gorączka". Ogólnie GTA4 oceniam pozytywnie, w grze nałożono nacisk na realizm więc uważam że to dobre urozmaicenie w całej serii GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie bylo kilka misji ktore byly troszke inne, bylo pare nawet takich ktore mi sie podobaly, ale zbiegiem gry wkradala sie monotonia bo coraz wiecej bylo misji w stylu jedz i zabij a coraz mniej innych ciekawszych. Ja osobiscie mialem nadzieje ze bedzie dostepne wiecej ciezkiego sprzetu, myslalem ze beda jakies ciekawe misje w dokach, dzwigi, statki - cos podniesc rozwalic, byly takie miejse w poprzednich czesciach...w GTA4 jest fajne lotnisko na ktorym nic sie nei dzieje, a mogli pomyslec jakies porwanie samolotu itd. Meli naprawde duze moliwosci na stworzenie fajnych misji, bo tak to co nam po tym ze miasta duze niby wszystkiego tez duzo, fajne miejsca itd. jak nic sie tam nie dzieje a to co nas otacza okazuje sie elemntem krajobrazu bo nie korzysta sie z tego, jezdzenie samochodem po mostach 15 min zeby dojechac i zabic kolesia ? nuda jak dla mnie... a te kilka misji fajniejszych nie rekompensuje tego. Jak zaczalem grac wlasnie tak myslalem patrzylem na to co mnie w grze otacza i myslalem ze bedzie to wykorzystane podczas misji i pewnie beda one za****ste, a tu nagle koniec gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 to bardzo dobra gra. Misje są całkiem, całkiem. Najbardziej taka denerwująca jak dla mnie to ta w której ochraniamy Pegerino w tej fabryce. Na padzie operowanie snajperką to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nadchodzi nowy patch.

 

ockstar Games Social Club

 

• Remove Rockstar Games Social Club application

 

• Separate RGSC application no longer required to launch game

 

• Social Club login now occurs during the launch process

 

 

Shadows

 

• A new, less memory-intensive, and better-looking scalable shadow solution has been implemented

 

• Enhanced Night Shadows added with user-selectable level of detail (replaces Shadow Density)

 

 

Performance

 

• Rendering optimizations have been made to improve performance, particularly when enabling shadows

 

• User-configurable graphics settings have been added for shadow control

 

• Improved memory management

 

 

Multiplayer

 

• Enhanced security to isolate users from cheaters and hackers

 

 

Episodic Content

 

• Provide in-game support to purchase "The Lost and Damned" and "The Ballad of Gay Tony" (Not available in Russian/Japanese Versions)

 

 

Bug Fixes

 

• Vehicle shadows re-enabled between 8pm and 6am

 

• Fix floating street textures

 

• Pedestrians in vehicles appear further out from the player to allow for long range sniping

 

• The Moon has been implemented with simulated lunar phases

 

• Fixed garbled text in Japanese Multiplayer menus

 

• "RESC 10" error fix for specific hardware configurations

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Poprawili w końcu te prześwitujące tekstury które popsuł poprzedni patch, cienie wyglądają dużo lepiej a gra w sumie jakoś gorzej nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy patch sie zapowiada :)

 

Ma ktos linka do jakiegos moda podmieniajacego wszystkie, lub wiekszosc aut razem z handling? Czy trzeba podmieniac kazde manualnie? Przeinstalowalem niedawno gre i nie chce mi sie znowu tracic czasu na instalacje wszystkich modow. Ogolnie jak by ktos mogl dac pare linkow do najlepszych stron z modami to bylbym wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Patch już jest ;) Dodatkowo zmienia menu na przystosowane do EFLC i daje możliwość ich kupna online.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z GTA4 , zainstalowałem zgodnie z instrukcjami + najnowszy patch ,nowe sterowniki do grafiki .Gra chodzi przyzwoicie jak na swoje wymagania , mógłbym się nawet pokusić o wyższe ustawienia a gram na raczej minimalnych .Tzn. to co w opcjach obciąża kartę graficzną mam na medium , a to co procesor komputera na minimalnych , na rozdzielczosci 1024x768 .Problem jest taki że po jakimś czasie gra ni z gruszki ni z pietruszki zatrzymuje się i chodzi baardzo skokowo ,może 1 klatka na 2 sekundy ? . Stan ten utrzymuje się aż do resetu kompa , poźniej znow mogę grać aż się nie zdusi . Czasami można grac i pół godziny a czasami już po kilku minutach jest taki klops , szukałem trochę informacji w necie i znalazłem podobny problem GTA IV Freeze lag extreme - Smieszne filmiki, kabarety, zabawne filmy online, pliki video wyglada to dokładnie tak jak na tym filmiku . Mój sprzęt ATHLON64x2 @2,4 , GF 8800 ultra , 2 gb ram , płyta ga-m61p-s3.Dodam jeszcze że w obudowie mam masę wiatraczków nawiew do i z obudowy , nawiew na kartę od tyłu , wiatrak na chipsecie płyty . Zauwazylem ze grafika się grzeje w stresie do około 103 stopni , pozniej temp opada i utrzymuje się w granicach 95-97 stopni . Zasilacz mam enermax 360w . Moze ktoś poradzi jakies rozwiazanie .Pozdrawiam ,

 

PS. przepraszam za moze trochę chaotyczny post

Edytowane przez sejang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany związane z cieniami przynajmniej w teorii wyglądają imponująco :) pomijając kwestię optymalizacji to będą one zżerały mniej pamięci na gpu, dzięki czemu możemy sobie podnieść draw distance. Zobaczymy jak to w praktyce wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

mozna prosic o linka? bo w googlach pelno "coming soon"

 

Włączasz grę, logujesz się do Live i automatycznie pyta o pobranie łatki.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ostatnio kupiłem ArmAII i zaczynam myśleć nad kupnem Quada. Mam obecnie takiego kompa E6300@ 2.8GHz, Asus P5N-e sli, 2x2GB A-DATA Vitesta Extreme Edition DDR2 800 i 8800GT, zasilacz Chieftec 450W. Widzę, że nie którzy z was grają w GTA IV na Q6600. Zmiana na Q6600 by coś dała?

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...