Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam następujący problem.Kiedy gram i "przytulam" się do ściany podczas strzelaniny nagle kamera zaczyna wędrować i jakby odczepia się od Niko i wędruje gdzieś sama.Wtedy pomagaa tylko restart gry.Dodatkowo podobna rzecz dzieje się przy jeździe pojazdami.Nie dzieje się to zawsze ale czaeem sięzdarza co jest niezmiernie irytujące.Gra jest oryginalna,podpięta do profilu LIVE i Rockstar Social Club.Komputer spełnia wymagania gry.Nigdy czegoś takiego nie miałem...Patch 1.7

 

Miałem tak jak grałem klawierką, ale oprócz tego miałem podpiętego pada. Odpięcie pada pomogło. Albo masz CAPSLOCK wcisnięty. Edytowane przez maczbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak jak grałem klawierką, ale oprócz tego miałem podpiętego pada. Odpięcie pada pomogło.

 

Owszem,mam podpiętego pada ale nigdy wcześniej nie miałem tego problemu nawety gdy był podłączony.Poza tym nie gram na padzie w GTA IV.Ta rzecz dzieje się od dzisiaj,pametam że wykonywałem jakąs misję,schowałem się za ścianą i przez przypadek nacisnąłem coś na klawiaturze.Od tamtej pory coś się zaczęło "rypać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie GTA IV &EFLC/RESIDENT EVIL 5 KLUCZ/CD KEY 24/7 (1711006455) - Aukcje internetowe Allegro Podejrzanie niska cena, nawet jak za sam klucz, ktoś z Was próbował?

 

Wybacz, że dopiero dziś piszę, ale dziś zakupiłam na tej aukcji. A więc wygląda to tak:

Po zakupie dostajesz w mailu:

"XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX (wiadomo - key)

 

Kluczem tym aktywujesz również Resident Evil 5

 

1. Instalujesz GTA IV

2. Klucza nie wpisujesz w pierwszym oknie Grand Theft Auto IV Serial Entry

3. Wgraj cracka do wersji 1.0 podmieniając pliki

link - http://hostuje.net/f...7201a9fe8cca3c9

4. Zakładasz konto na Rockstar Social club i weryfikujesz linkiem z maila.

5. Rejestrujesz konto na http://marketplace.xbox.com/pl-PL/PC i

weryfikujesz linkiem z maila.

6. Uruchamiasz grę i naciskasz przycisk HOME albo w menu LIVE

7. Logujesz się tymi danymi, którymi zalogowałeś się na

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/PC

8. Wpisujesz otrzymany klucz, pobierają się aktualizacje.

9. Wgrywasz cracka do zaktualizowanej wersji 1.04, ponownie podmieniając

link - http://hostuje.net/f...c385dda870e0d8d

10. Zainstaluj ponownie Rockstar Social Club (najnowszy patch go

odinstalowuje) i zaloguj się w RGSC.

 

--

Pozdrawiam

eKeys4u

Z pasją..."

No dobra, instaluje wg instrukcji i niby ok, ale ten crack... pewnie jest głównie po to, żeby odpalić grę bez podawania klucza na początku i wkładania płyty. Klucz działa, normalnie z kontem microsoftu Dołączona grafika , nawet na stronie m$ jest gra w bibliotece Dołączona grafika.

Żeby nie było tak pięknie po próbie połączenia z live pokazuje się takie coś Dołączona grafika zapewne przez crack...

Grać z crackiem nie mam zamiaru, nie polecam kupować kluczy na takich aukcjach.

 

Post powstał w celu uświadomienia innych użytkowników.

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

Dziękuje za minus, pewnie za ostrzeganie ludzi...

Edytowane przez ProBlackHawk
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Straszny wstyd robić coś takiego patrząc za ile można kupić GTA IV na Steamie gdy jest na promocjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie własnie przechodzę znów dla pozniania fabuły. W premierę przeszedłem pomijając wszystkie filmiki. Teraz zauważyłem że nawet występy kabaretowe w grze, jak na przykład zabieramy kogoś na randkę, są na niezłym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A kogo obchodzi czy działa? Chyba tylko piratów, chcących mieć pseudo-legalną grę, która dalej na dobrą sprawę jest piratem, tylko z dodatkową funkcjonalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zaopatrzyłem się w GTA 4. Pytanie. Czy jest jakiś mod wart polecenia zmieniający sposób prowadzenia się pojazdów na mniej "rozbujany"? Nie interesują mnie mody zmieniające grafikę itp, chcę pograć w to co zostało oryginalnie wydane, póki co. Ewentualnie jakieś mody poprawiające funkcjonalność gry. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem nowy temat, zostal zamkniety, rozumiem, nie poszukalem odpowiedniego watku, sorry, zaznaczam - MAM ORYGINALNA WERSJE!!! Wiec napisze tutaj raz jeszcze.

 

Witam, wygrzebalem sobie GTA 4, pomyslalem przejde od nowa, bo dawno tego nie robilem, ale mam dosc duzy problem z grafika. Gram na laptopie ASUS G53JW (i7 2,66GHz, ale przewaznie smiga na 3,4-3,5GHz - tak pokazuje Everest, GF GTX 460M 1,5GB, 4GB RAM). Patch 1.0.4.0. Grafa przy ustawieniu wszystkiego na maksymalne detale jest brzydka, widac schodki na krawedziach,tak jakby AA byl nie wystarczajacy, w panelu nVidii ustawilem zeby dla GTA wlaczal FXAA

Dołączona grafika

jest troche lepiej, ale i tak nie za bogato, poza tym przy FXAA obraz czasami sie rozmaze. Czasami zrobi sie troche szarawa sceneria. Podpialem lapka pod monitor 1680x1050, bo matryce mam 1920x1080 i to troche za duzo na karte, ale to chyba bez znaczenia dla ustawien w panelu nV? U kumpla wczoraj tez zainstalowalismy GTA, jego komp Phenom X3, nie wiem jaki dokladnie, GF 275GTX, 4GB RAM i mimo, ze ma ustawienia detali duzo slabsze ode mnie to u niego grafika wyglada ladniej. Jakies sugestie?

 

Kolega borsuczy_król polecil, zebym zainstalowal http://mrhaandi.blog...injectsmaa.html ale niewiele pomoglo, dalej jest kupa. Tzn nie satysfakcjonuje mnie AA.

 

Przegladajac GTA4/common/shaders sa foldery do roznych kart (lowati, nv6, nv7, nv8) czy gra po rozpoznaniu karty wczytuje dla niej odpowiednie komponenty? moze po prostu przez to, ze widzi mobilna karte wczytuje jakies lipne shadery? nie mam juz sily, a przeciez az taki ten sprzet zly nie jest, zeby nie dac rady sobie z gta 4. Robilem defragmentacje contigiem, wylaczylem dziennik zdarzen, nie pomoglo.

 

 

 

Screen z max ustawieniami (Filtrowanie anizotropowe x16, + to co wyzej na screenie + smaa) nie wiem, moze sie po prostu czepiam, to uswiadomcie mnie ;p

 

http://zapodaj.net/3...cdbd89.bmp.html

Edytowane przez rafal328

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego ty oczekujesz? To 460M jest dużo słabsze od 275GTX twojego kumpla(wbrew pozorom numerek to nie wszystko), a z wymaganiami GTA4 dotyczącymi grafy i proca to na twoim miejscu bym się cieszył, że się w ogóle odpala.

 

Patrząc na screen i konfig to powiem Ci jedno - i tak to dobrze wygląda.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, a ja ostatnio zapuściłem sobie po przerwie GTA 4 via steam i nie chce w ogóle ruszyć, a przedtem działał bez problemu ;/ Nie pamiętam błędu (pojawiał się po pierwszym ekranie, przy logowaniu do GfWL, potem wywalało mnie do windy), niemniej od poprzedniego czasu nie zmieniałem OS'a, sterowniki aktualne, soft wszelaki uaktualniony i nic, przeszukałem forum o błędach i w końcu musiałem zrezygnować ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DeathTomahawk, mozliwe, ze duzo slabsza, tylko kumplowi tnie juz na ustawieniach grafiki na polowe, a ja moge sobie pograc na duzo wyzszych, chodzi mi jedynie o AA, ktory po prostu jest do [gluteus maximus] a nie o to, ze mi gra tnie, wiec co tu ma wydajnosc owych ukladow?

 

@kwasior500 2 dni temu zainstalowalem patcha 1.0.7.0 i bez zmian, AA i tak bardzo marne

Edytowane przez rafal328

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat grafiki został poruszony to też zadam pytanko.

 

Dziś postanowiłem wrócić do IV i chciałbym grafikę nieco ulepszyć stosując ENB + ewentualnie jakieś tekstury. Podchodziłem do ENB dla gta już wiele razy, ale zawsze była jakaś lipa.

Ma ktoś z was może ustawioną już wersję tego moda? Może namiar na link do downloadu z jakąś paczką?

Moje gta to wersja steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat grafiki został poruszony to też zadam pytanko.

 

Dziś postanowiłem wrócić do IV i chciałbym grafikę nieco ulepszyć stosując ENB + ewentualnie jakieś tekstury. Podchodziłem do ENB dla gta już wiele razy, ale zawsze była jakaś lipa.

Ma ktoś z was może ustawioną już wersję tego moda? Może namiar na link do downloadu z jakąś paczką?

Moje gta to wersja steam.

 

Ice enhancer 2.1 z wylaczonym dofem i ssao na high bez aa (mimo tego spadek fps o blisko 50%). Wersja steam 1.07 z downgrade do 1.04 jak zaleca autor moda. Tekstur nie instalowałem gram na tv 40" ze sporej odległości więc nawet bym nie zauważył róznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem - gra oryginalna steam.

Ściągam. instaluję - wszystko chodzi ok.

Po restarcie kompa - gra wchodzi do menu po czym się minimalizuje i nie da się w nią zagrać. Jedyne co pomaga to kolejny reinstall...

 

Ktoś się z czymś takim spotkał ?

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję powrócić do GTA IV, oczywiście z upiększaczami.

 

Póki co zainstalowane:

1. VisualIV_1.7.1

2. GTA IV Ultimate Textures

3. enbseries_gta4_v0079

 

Będę jeszcze próbować z Photorealistic 8/9.

 

Ma ktoś doświadczenie i sprawdzone "paczki" dla 1.0.0.7? Dołączona grafika

Edytowane przez sthEn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zakupiłem wersję pudełkową GTA IV & Episodes from Liberty City.Wszystko ładnie zainstalowałem lecz działa tylko GTA IV a gdy chcę wybrać dodatek to otwiera się Windows live z jakimiś punktami których nie mam i wyskakuje okienko żeby podać numer z karty pay.

W instrukcji mam podane dwa klucze i tylko podczas instalacji czystego GTA IV wołało o klucz a przy dodatkach już nie.Poradzicie co zrobić żeby dodatki ruszyły??

Konto w games for windowws mam a w social club nie,ale wybieram "graj offline" i gra startuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi wasza pomoc.

Jestem na misji (już nie wiem który raz).

W momencie kiedy Niko wyskakuje motocyklem w górę i łapie się rurki napisane jest żeby wciskać szybko spajcę.

U mnie to wciskanie powoduje jakby zmianę kamery. Spacja wciśnięta - kamera 1, spacja puszczona kamera 2. Szybkie wciskanie powoduje migotanie obrazu i przeskoki między 1 a 2.

 

Niko oczywiście się nie wspina i główny bad charakter mi ucieka.

Jakiś czas temu wywaliłem grę jak mi się to zrobiło po którymś podejściu.

Aktualnie mam moda ENB, ale było tak i bez niego.

 

Dziś po przerwie chyba miesięcznej albo lepiej uruchomiłem grę i znów to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary bug i pokaz "kunsztu" ludzi portujących grę.

Gra działa... za szybko na pecetach i tutaj jest problem.

 

Jest kilka pomysłów na rozwiązanie problemu:

Włącz vsync.

Jeżeli nie pomoże to zaraz po skoku wejdź do menu, ALT-TABnij grę i w menadżerze urządzeń przypisz proces gry do jednego rdzenia i obniż priorytet procesu. Wróć do gry, wejdź do helicoptera, menu, alt+tab przywróć poprzednie ustawiania w menadżerze(bo gra może chodzić słabo...).

Jeżeli masz FRAPSA to możesz tez zacząć nagrywanie tuż przed skokiem. W zasadzie wszystko co obciąży kompa powinno dać radę.

 

Nie ma co, piękny port...

 

 

Pozrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

Dopóki dopóty nie powstała GTA 5, GTA 4 była moją ulubioną pozycją :)

Długo długo nic i później Medal of Honor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...