Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Dwayne i Playboy x"
No więc nie wiem co zrobić ;) Zabić Dwayna czy Playboya, w sumie bardziej lubię Dwayna i chętnie zabiłbym Playboya, ale mam u niego mission progres 66%.. Co z tą pozostałą misją?

help mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron temu było o tym pisane.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Co sie stanie:)"
Jak zabijesz Dwayna to tylko Playboy sie na ciebie obraza, a jak unicestwisz Playboya to dostajesz jego chate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "A co sie stanie?"
A z irlandzkimi braciszkami to jak to jest, ja zostawilem gline i dostalem bonusa. Co ciekawego bym dostal zostawiajac przy zyciu tego drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby auto przy save zostało przed budynkiem musisz zatrzymać się w wyznaczonym żółtym polu przed hotelem.

No właśnie to jest dziwne... raz zostawiam i stoją, a niekiedy sobie pfff-znikają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak mi znikło moje ulubione zółte porsche, w momencie gdy robi sie wiecej save hous`ów poprostu znikło :( (mimo, że stało w wyznaczonym obszarze i kilkukrotnie z nim tam bez problemu savowałem)

 

taki jeden z bug`ów: zauwazyliście, że autobusy jezdza po ulicach tylko wtedy gdy podczas jakiejś misji kogoś scigamy? Tak to tylko stoją na przystankach/poboczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "sasasasa"
To ja wiem, że dostane chatę, ale co z tym zaległym zadaniem? Mam 66% u Playboya.. Jakie jest 3 zadanie?

To jest wlasnie 3 zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... Wczoraj skończyłem - ostatnia misja jest baaaardzo wkurzająca przez głupie błędy i skrypt, dwie godziny stracone - ale może jestem sprawny inaczej ...

 

Creditsy to przegięcie - jak krótkometrażowy film dokumentalny, a ludzi jak w książce telefonicznej :)

 

Właśnie zaliczyłem wyścigi - porażka, komputer jeździ jak idiota. Teraz poluję na gołębie - włażenie na szpital przypomniało mi wspinaczkę po schodach w FF7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

 

Czy da się grać bez płyty? Jeżeli tak to jak?

 

Mam oczywiście oryginał od cenegi, ale korzystam dość często z napędu i ciągłe żonglowanie płytami jest wkurzające. Nie muszę dodawać, że gra bez płyty w takich warunkach jest całkowicie legalna i nie ma nic wspólnego z tzw. piractwem.

 

PROSZĘ O POMOC, BO SZLAG MNIE TRAFIA Z TĄ ŻONGLERKĄ :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie znikających samochodów przed domkiem, to przy wysiadaniu należy wdusić i przytrzymać klawisz "F"... wtedy słychać jak gdyby takie "tryt" - wyłączenie radia...

 

 

Wtedy jak wsiadamy do samochodu to Niko włącza radio i silnik, jak krótko wdusimy "F" przy wysiadaniu to jak wsiadamy to chodzi silnik i gra radio. A wiec krotko mowiac, trzymajmy długo "F" bo nam wozek buchną ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam wielki problem z GTA 4 ponieważ gdy uruchamiam grę to pojawia się błąd dd3d30

grę kupiłem 6 grudnia i do dziś nie mogę rozwiązać tego problemu mam

sapphire radeon HD 3870

1gb RAM

core 2 duo 1,86

system XP media center edition

SP3

najnowsze sterowniki DX

__________________

czy to wina mojego systemu

napiszcie co i jak mam zrobić żeby zadziało

sterowniki do karty pobrałem ze strony http://www.sapphiretech.com/po/

proszę o odpowiedz :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się mod usprawniający mapę, bo ta jest strasznie biedna, nie ma na niej wielu obiektów (mogły by się pojawiać po pierwszym odwiedzeniu) a i brak możliwości definiowania własnych punktów trochę doskwiera. Swoją drogą co to za miasto gdzie jest 5 sklepów z ciuchami? Gdzie można kupić gadżety jak okularki czy kapelusz, bo można je założyć ale nie znalazłem gdzie kupić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katalogu gdzie masz zainstalowaną grę tworzysz plik tekstowy o nazwie commandline i piszesz w nim takie coś:

 

-norestrictions

 

Następnie odpalasz grę i nie masz już żadnych ograniczeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 30% gry.

Podsumowując dotychczasową rozgrywkę mogę powiedzieć, że gra jest świetna. Ludzie, fizyka, zniszczenia... wszystko fajnie zrobione, wciąga i sprawia, że banan się pojawia na twarzy :D Samochody mogłyby mieć trochę twardsze zawieszenia i sprawniej się poruszały - trochę za bardzo pływają.

Oprócz optymalizacji i problemów z grafiką nie widzę większych błędów w grze.

Raz miałem w czasie odwożenia Romana, w czasie filmiku walnął mi z łokcia i wyrzucił z auta krzycząc "Give me my car!". W Strip Clubie panna spadająca z nieba - chyba tak być nie powinno :D I jeszcze jedno co zauważyłem, gdy wychodzę z taxi Niko stoi na ulicy, taxa odjeżdża a kamera wraz z nią :) I na koniec zmiana karty graf spowodowała zanikanie głosu, tego się nie da wytłumaczyć w żaden sposób chyba.

Do fabuły też mam pewne 'ale'. Gra bardzo przypomina Hitmana. Ciągle kogoś zabijamy. Niko jest jak pies na posyłki. Każdemu chce pomagać "Ok, ty nic nie musisz robić, to ja to zrobię za Ciebie!". I szkoda, że nie można dokonywać częściej wyborów czy chcemy kogoś zabić czy go oszczędzić.

Taksówki są bardzo pomocne, nie wiem jak było w poprzednich GTA, ale teraz tylko tym się poruszam. Telefon również bardzo przydatny.

Tyle ode mnie, idę grać dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Was tez to wkurza ze jest tak ciemno w zakamarkach, jak robilem ta misje co trzeba po dachach skakac to nie widzialem tych drabinek :/ :D

 

 

 

Szkoda ze auta maja takie zawieszenie jak moja mikra 89 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon mnie strasznie wnerwia, zawsze do mnie dzwonia w najmniej odpowiednich momentach. A ten z UL papers (czy jakos tak) to prawdziwy natret. Wiem ze jest opcja zablokowania fabuly w telefonie ale to nie o to chodzi. Jak odmowisz przyjecia misji to nie mina dwie minuty i znow tel dzwoni. Masakra... jak w "real life", z checia bym wyrzucil ten telefon w gta gdyby byla taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...