Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon mnie strasznie wnerwia, zawsze do mnie dzwonia w najmniej odpowiednich momentach. A ten z UL papers (czy jakos tak) to prawdziwy natret. Wiem ze jest opcja zablokowania fabuly w telefonie ale to nie o to chodzi. Jak odmowisz przyjecia misji to nie mina dwie minuty i znow tel dzwoni. Masakra... jak w "real life", z checia bym wyrzucil ten telefon w gta gdyby byla taka mozliwosc.

Dokładnie, jest to tak denerwujące jak np. chcesz sobie polansować po mieście a tu jep koleś do ciebie dzwoni z misją i co dobre 2-3 minuty nie ważne ile razy nei odbierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co od tych telefonów to mnie irytuje bardziej, to że jade przez cale miasto do jakiegoś typa po misję a tu nagle, gdy jestem na miejscu, wysiadam z samochodu to dzwoni stary znajomy, z zapytaniem czy nie wyjdę z nim gdzieś (złośliwość normalnie). I teraz nie zgodzimy się to tracimy respect, a zgodzimy się to tracimy dużo czasu na dojazdy i zawsze ta policja gdzieś się napatoczy.... :razz: i misje idą w odstawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest jak się zgodzisz z kimś wyjść ustawiasz się jedziesz po niego, a w tym czasie dzwoni inna osoba i tak zrezygnujesz z tego co jedziesz respect w dół olejesz tego co dzwoni też i tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..]

Do fabuły też mam pewne 'ale'. Gra bardzo przypomina Hitmana. Ciągle kogoś zabijamy. Niko jest jak pies na posyłki. Każdemu chce pomagać "Ok, ty nic nie musisz robić, to ja to zrobię za Ciebie!". [..]

Bo jakby nie patrzec potrzebuje hajsu to sie chyta wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FC2 Wam to właśnie nie pasowało :P

Ale w GTA 4 nie masz drętwego modelu jazdy, nudy i wszędobylskiej "bezpłciowości" lecz niezłe dialogi, otoczkę fabularną, makabrę, radiostacje, policję i tony innych dupereli - w FC2 jest bieda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści o nowych patchach ? ? ?

 

oficjalne i nieoficjalne ważne żeby poprawiły błędy

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jakby nie patrzec potrzebuje hajsu to sie chyta wszystkiego.

Hmm... Hasju? A po co mu ten hajsu? Jedyne co w tej 'fabule' fajnego to poszukiwanie 'special someone'. Kasa nie potrzebna. A zresztą... chwyta się wszystkiego dla pieniędzy... też takie drętwe i nudne. Rozwalasz każdego i wszystkie misje się na tym opierają... aż denerwujące to jest. Szkoda, że nie można podejmować więcej własnych decyzji o tym kogo zabić a kogo oszczędzić.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Chcą bym zabił drugiego, a potem sapią :)"
Dimtri każe mi zabić Michaila - zabijam i Dimitri się mnie wypiera i strzela focha, że jak ja tak mogłem.

Playboy chce bym zabił Dwayne - zabijam i to samo - sapie mi, że to jest nie fajne itp i zrywa kontakt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Chcą bym zabił drugiego, a potem sapią :)"
Dimtri każe mi zabić Michaila - zabijam i Dimitri się mnie wypiera i strzela focha, że jak ja tak mogłem.

Playboy chce bym zabił Dwayne - zabijam i to samo - sapie mi, że to jest nie fajne itp i zrywa kontakt...

Bo jakbyś zrobił na odwrót, czyli wg własnych(bohatera gry) przekonań a nie to co ci każą, sprawy potoczyły by się na plus dla honoru.

O to w tym chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym telefonem????????? Przyjmujecie propozycję spotkania, a zaraz potem oddzwaniacie z opcją anulowania planów. Respect nie ulega zmianie :)

A jak już, to taxi i załatwiamy wszystko w 3 minuty...

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GTA IV kupiłem w Wigilie orginał , Na laptopie nie miałem internetu (dzisiaj przyszedł)

Kiedy Porejstrowałem się tam w Social Club i w Windows Live

Odpaliłem Gierkę , poszły wszystkie te 'r' i wyświetlił się napis 'Grand Theft Auto IV'

I zrobił się czarny ekran , po kilku sekundach wyskakuje błąd

GTA IV FATAL ERROR: UNABLE to create depth render target - Please re-install Directx/or install the latest video card driver

 

To jest Laptop marki Acer Extensa

System :Windows Vista Home Basic

 

Procek : Intel Pentium Dual - Core 2.0 GHz

2gb ram

Karta Graficzna : Intel Graphics Media Accelerator 732mb 4500M

 

Prosze O Pomoc !

 

Z góry DZIĘKI ;d :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X4500?

W laptopie mam X3100 i fajnie by bylo gdyby San Andreas mialo z 25kl/s w 800x600 i low :wink:

 

Obstawiam ze roznica w wydajnosciach tych kart to jakies ~30%

W koncu X4500 to chyba nastepca.

Tak wiec w mim krotkim podsumowaniu zycze milej gry w GTASA (nie szalej z detalami) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W laptopie nie da sie zmienić karty graficznej

Można wymienić jeśli karta jest dedykowana, a nie zintegrowana.

 

Kobra66646

zależy jaki to komputer

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtx280 jest dobra

 

Już z mody wyszły. GTX 295 to jest coś dla Ciebie, panie Kobra. ( XD )

 

89% graczy uważa, że najważniejsza jest karta graficzna ...

 

Takie znane słowa, myślę że dadzą do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...