Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=29555&r=top

 

Jakość obrazu, pc vs konsole.

to jest fake

te zdjecia widziałem jeszcze przed premierą na X'a

poza tym na drugim screen'e po prawej stronie jest obrazek z multi

 

 

chciał bym sie mylić

 

PS. dla tej gry warto wydać te 140zł, ja kupiłem konsole i nie żałuje bo wciaga na maxa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez prawda, po kiszkowatej oprawie VC i SA mogliby wreszcie sie przylozyc i podkrecic silnik, zeby wygladal lepiej niz przed kilkoma miesiacami :> Chcoaiz nie ukrywam - zagram bez wzgledu na koszty i grafe.

W GTA nie chodzi o grafikę, to nie Crysis :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej czesci moze i nie chodzilo - teraz sa inne wymagania, oczekuje ze program bedzie wygladal nie jak gra sprzed 2 lat, a na czasie :> Nie zaczynajmy ponownie tematu - grafika </> od grywalnosci, lecz potraktujmy grafike jako element calosci, bardzo istotny zreszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie nieźle wyglupie teraz ale jak myslicie czy gta ruszy na gf6600? Niby zgodna z dx9.0c co sie zgadza z podawanymi wymaganiami, tylko pamieci ma troche malo (128mb) no ale w koncu jeszcze mi sie nie zdarzylo nigdy zeby gra mi nie poszla przez mala ilosc ramu na karcie wiec kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie nieźle wyglupie teraz ale jak myslicie czy gta ruszy na gf6600? Niby zgodna z dx9.0c co sie zgadza z podawanymi wymaganiami, tylko pamieci ma troche malo (128mb) no ale w koncu jeszcze mi sie nie zdarzylo nigdy zeby gra mi nie poszla przez mala ilosc ramu na karcie wiec kto wie...

Pewnie ruszy ... ale czy granie będzie przyjemnością przy np. 12 FPS ? Albo przy braku AA + AF i w niskiej rozdzielczości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Największa różnica w grafice to na pewno będzie draw distance, który mam nadzieję będzie taki jak na screenie zza pleców Niko. Do tego zapewne dostaniemy tekstury wyższej rozdzielczości.

Mam tylko nadzieję że nie będzie doczytywania tekstur tak jak w poprzednich częściach, gdzie widać jak się tekstury zmieniają zbliżając się do obiektów. To jest największa bolączka tej serii. Tu nowy engine to może tego nie będzie, ale myślę że na max detalach zamuli nie jednego mocnego kompa. Jestem prawie pewien że draw distance najbardziej będzie wpływał na wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ruszy ... ale czy granie będzie przyjemnością przy np. 12 FPS ? Albo przy braku AA + AF i w niskiej rozdzielczości ...

ten stary proc nie ma niektórych instrukcji które dziś są istotne i duża większość nowych gier nie chce bez nich działać, zresztą na takim złomie można grać w SA a nie GTA4. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten stary proc nie ma niektórych instrukcji które dziś są istotne i duża większość nowych gier nie chce bez nich działać, zresztą na takim złomie można grać w SA a nie GTA4.

To fakt ale jedyna gra która nie ruszyła mi poprzez brak instrukcji to race driver:grid. Reszta chodzi normalnie.

No cóż może nie będzie tak źle z tymi 12 fpsami w każdym razie jeśli ta gra mi ruszy będzie to fart tysiąclecia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...