Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Czyli jest to czego się można było spodziewać. Zapewne poczekają jeszcze trochę aż się Episodes from Liberty City dobrze posprzedaje i wydadzą DLC na PC (raczej tylko w tej formie, wątpie żeby dublowali całą grę na dwóch płytach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jakiś czas temu ktoś robiący moda natknął się na system do sciągania DLC tylko wyskakiwał error, że nie można się połączyć z serwerem ;p

 

Aha i przypominam, że trwa konkurs na zrobienie Horroru przy użyciu edytora w grze ;) Nagroda za pierwsze miejsca to dysk Raptor a i za kolejne coś tam jest ;)

Dołączona grafika

 

Przydałaby się lista tego co ulepsza ten dzisiejszy patch. W multi już nie wywala z Croops N Crocks podczas dołączania do trwającej sesji, grałem w 20 osób w ten tryb i nikogo nie wywalało podczas dołączania. Grałem też w TDM'a w 30 osób i lagi mniejsze tak, że dało się grać. Poza tym mamy możliwość przypisania 2 klawiszy do jednej czynności.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń do Cenegi...

Witam, odpowiadając proszę zacytować całość korespondencji.

 

Uprzejmie prosimy o kontakt z obsługą Game for Windows Live kraju w którym

dokonał Pan rejestracji gry. Informujemy również iż oficjalnie usługa nie

jest dostępna w Polsce i nie mamy możliwości udzielenia pomocy technicznej w

kwestiach funkcjonowania tejże usługi.

Sz. P.

 

Jestesmy zobowiazani, by zapewniac najlepszy serwis dla wszystkich uzytkownikow Xbox LIVE oraz dajemy priorytet inicjatywom zwiazanym z ta usluga. Obecnie nie mamy w planach wprowadzenia Xbox LIVE w Polsce. Jednakze zawsze dostosowywujemy sie do potrzeb konsumentow i oszacujemy wypuszczenie Xbox LIVE na rynki, by zapewnic znakomite przezycia w uzytkowaniu konsoli.

 

 

 

Z pozdrowieniami

 

 

 

Centrum Obslugi Klienta Xbox

150 i mp poszlo sie j** :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja bym się kłócił o wymienienie gry!

 

W ogóle te debile z Live'a wiedziały, że masz wersję PC?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie do końca rozumiem twój problem, ty możesz aktywować grę, ale nie możesz zalogować się do LIVE? Jaki dokładnie jest komunikat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie zalogowac do Live czyli nie moge zapisywac save i grac na mp

"Twoj klucz zostal uzyty dopuszczalna ilosc razy. Prosze wpisac nowy klucz" (instalowalem gre TYLKO na moim kompie i na tym samym IP ciagle)

 

w necie jest cos na ten temat z tym ze jest numer ale do obslugi do stanow... i im dali nowe klucze a w tym pie*** kraju nic nie ma... cenega to w powazaniu mnie ma

 

Ja bym się kłócił o wymienienie gry!

Ja tam zadzwonie w czwartek i im powiem co o nich sadze Edytowane przez bartek46op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To masakra jeśli faktycznie jest taki limit z tymi kluczami. Ja często robię format, i zawsze po formacie LIVE prosi o podanie klucza, nawet jak się skopiuje folder XLive, gdzie plik z tym kluczem się tworzy po jego wpisaniu.

 

Totalna wtopa, i chyba kolejny powód dla którego w pełni zrezygnuje z grania na kompie. Szukam coś w goglach na ten temat, ale póki co nic.

 

EDIT.

 

Zmiany jakie wnosi patch - http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html

 

Tylko numeracja coś im sie chyba pomyliła.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

To masakra jeśli faktycznie jest taki limit z tymi kluczami. Ja często robię format, i zawsze po formacie LIVE prosi o podanie klucza, nawet jak się skopiuje folder XLive, gdzie plik z tym kluczem się tworzy po jego wpisaniu.

Totalna wtopa, i chyba kolejny powód dla którego w pełni zrezygnuje z grania na kompie. Szukam coś w goglach na ten temat, ale póki co nic.

 

EDIT.

 

Zmiany jakie wnosi patch - http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html

 

Tylko numeracja coś im sie chyba pomyliła.

Lol no proszę Cię ;]

 

Ja chyba ponad 10 razy też już przeinstalowywałem gre i mi nie zablokowali klucza, coś chyba źle robił.

 

Bartek zapytaj na tym forum

http://www.gtaforums.com/index.php?showforum=233

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na oficjalnym forum GfWL też kilka osób miało ten problem.

 

Wyczytałem też że klucz trzeba było zawsze podać po formacie gdyż w rejestrze generuje się coś takiego jak PC ID. Gdy ta wartość się zmieniła (wystarczy ją usunąć, i tworzy się nowa po uruchomieniu gry) to prosiło o klucz.

 

W wersji 3.0 GfWL ten problem po części znika. Jak raz wpiszemy klucz na tej wersji, to już nie będziemy musieli go podawać, o ile będziemy mieć kopię folderu XLive (a w nim Titles/nr_id_gry/Token.bin).

Usunąłem kilka razy XLive z rejestru, robił się zawsze nowy PC ID ale gra już nie prosiła o klucz.

 

Natomiast Fallout 3 chce ponownie klucz, bo Token.bin mam z wersji 2.0 GfWL.

 

Z ciekawości zainstaluję jeszcze testowo Windowsa na innym dysku aby przetestować tą teorię. Gdyby jednak prosiło ponownie o klucz to chyba się gry pozbęde, póki jest "pełnowartościowa".

 

 

Swoją drogą oficjalne forum GfWL to masakra, mi się nie udało zalogować na żadnym z trzech kont. Jest tam nawet temat o tym problemie, obecnie nikt nowy nie może się tam zarejestrować (a to robi się przy pierwszym logowaniu) bo pojawia się komunikat iż nie posiadamy gamertaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No jeden kod, ale najpierw wpisuje się go w okienku aktywacji, a potem w samej grze przy pierwszym logowaniu do LIVE, wtedy tworzy się plik Token.bin w folderze XLive i już nie trzeba go więcej wpisywać, przynajmniej do czasu formatu w moim przypadku (nie samej reinstalacji gry, tylko po utracie kluczy z rejestru).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeden kod, ale najpierw wpisuje się go w okienku aktywacji, a potem w samej grze przy pierwszym logowaniu do LIVE, wtedy tworzy się plik Token.bin w folderze XLive i już nie trzeba go więcej wpisywać, przynajmniej do czasu formatu w moim przypadku (nie samej reinstalacji gry, tylko po utracie kluczy z rejestru).

U mnie nigdy nic sie nie wpisywało przy logowaniu do LIVE. Tylko prosi o email i hasło nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gory przepraszam bo pewnie pytanie ktore zadam nie raz juz bylo poruszane na forum ale ze kupilem win 7 64 bit i strasznie mi sie spieszy zeby go zainstalowac to moze ktos mi na szybko odpowie co mam z kopiowac z instalki gry zeby sevy zostaly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie ma znaczenie jakie konto. Save-y masz zawsze na dysku, różnica jest taka że w przypadku profilu online nie jest konieczne skopiowanie folderu XLive. Profil online można pobrać z LIVE, save-y będą działać, tylko oczywiście trzeba mieć ich kopię, bo one na serwerach się już nie zapisują.

 

 

Co mnie natomiast zastanawia to jakim cudem od was gra nie chciała seriala przy pierwszym logowaniu do LIVE (czy też po formacie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wyraźnie napisane, gdzie są save:

 

Uzytkownicy Visty:

Kopiujemy zawartosc folderu C:\Users\NAZWA UZYTKOWNIKA\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\ oraz zawartosc folderu C:\Users\NAZWA UZYTKOWNIKA\AppData\Local\Microsoft\XLive w bezpieczne miejsce.

 

Uzytkownicy XP:

Kopiujemy zawartosc folderu C:\Documents And Settings\YOURUSERNAME\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\ oraz zawartosc folderu C:\Documents and Settings\NAZWA UZYTKOWNIKA\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\XLive w bezpieczne miejsce.

Oczywiście używamy opcji "Pokaż pliki ukryte..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy od czasu wyjścia gry pojawiły się jakieś dobre stery ze strony ati poprawiające fps i problemy z grafiką?

Pytam się ponieważ planuje zmianę grafiki (głownie pod gta) i nie jestem pewien co brać nv czy ati.

Jaka masz reszte kompa? W tej grze wazniejszy jest procek - im wiecej jaj tym lepszy kozak, grafika ogolnie nv jesli chodzi o fps.

 

Co masz na mysli piszac "problemy z grafika"? Ja ani na 4850 ani na 5850 nie mialem zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie woda wyglada tragicznie nawet na najwyzszych ustawieniach

 

edit: zrobilem filmik, woda u mnie w grze wyglada jak jakis pixel sharder 1.0 :(, gra chodzi plynnie ani razu nie spadla pozniej limitu 30 fps jaki ustawilem we frapsie, te dragania co wygladaja jak przyciecia to moje ruchy kamera http://www.megavideo.com/?v=E9E4QF7Q, cienie tez pozostawiaja duzo do zyczenia, a najbardziej mnie denerwuje brak aa, ustawienia na jakich nagrywalem to praktycznie wszystko na max oprocz viewing distance on byl na 50%.

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz reszte kompa? W tej grze wazniejszy jest procek - im wiecej jaj tym lepszy kozak, grafika ogolnie nv jesli chodzi o fps.

 

Co masz na mysli piszac "problemy z grafika"? Ja ani na 4850 ani na 5850 nie mialem zadnych problemow.

Mam Athlona x4 620@3.5, 4 gb ram i 9600gso 384mb :/

Myślę że procek wystarczy, ewentualnie mogę go podgonić jeszcze.

 

Miałem na myśli cienie i znikającą jezdnię, spotkałem się z czymś takim w jendym z filmików na YT.

 

@tripsta Jeśli chodzi o wodę to u mnie pomaga ustawienie filtrowania tekstur na high quality.

Edytowane przez papillon86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Athlona x4 620@3.5, 4 gb ram i 9600gso 384mb :/

Myślę że procek wystarczy, ewentualnie mogę go podgonić jeszcze.

 

Miałem na myśli cienie i znikającą jezdnię, spotkałem się z czymś takim w jendym z filmików na YT.

 

@tripsta Jeśli chodzi o wodę to u mnie pomaga ustawienie filtrowania tekstur na high quality.

mam te filtrowanie na highest, i tak woda wyglada jak na tym filmiku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...