Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Tripsta, myślę że na karcie NV nie miałbyś takich problemów z wodą.

Świetnie mu pomogłeś :damage_wall:. Bo na ATI grafika wygląda inaczej niż na NV...

 

Nie wiem co wywołuje ten problem, ale sam mam karte ATI i woda wygląda tak jak ma wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten problem dotyczy tylko serii 5000, woda i cienie nie wygladaja tak jak powinny wygladac w gta 4, z tego co wiem to ati pracuje nad fixem do tego, ale kiedy on wyjdzie to niewiadomo, moglby ktos zrobic kilka screenow wody na najwyzszych detalach, albo jakis maly filimik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczy to mnie po formacie (XP>7) to mnie też nie prosiło, ale za to już z LIVE'm nie dałem sam rady, bo nie rozumiem czemu do cholery oni chcą abym się najpierw zalogował, a dopiero potem zarejestrował, no ale w końcu pomógł mi kolega, który jest tu zbanowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Włodi nie miałeś racji bo inne karty ATI nie mają problemów z tą grą. Widać, że za NV byś oddał życie. Opinia fanboya nie pomaga w rozwiązaniu problemu, a starsze karty ATI generują normalny obraz taki jak i karty NV.

Inne nie, problem dotyczy sterownikow pod nowe Radeony. Poczytaj strone AMD, moderka pisala, ze jest to "difficult to fix, take some time". Wiec sobie poczekaja ci, ktorzy maja 5xxx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać trzeba, że ATI nie popisało się ze sterownikami pod nowe karty. W ogóle pierwszy raz widze, żeby było aż tyle problemów z nowymi kartami. W serii 4xxx, aż takich problemów nie było w czasie premiery. A tak na marginesie to problem cieni w GTA dalej istnieje w 5xxx?

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Rozgryzłem już o co chodzi z kluczem do LIVE.

 

Mianowicie w folderze XLive jest ten plik Token.bin dla każdej gry. W przypadku GTA IV ten plik jest generowany podczas aktywowania gry. Wczoraj to zauważyłem na testowym Windowsie. Do tej pory zastępowałem go zawsze starym plikiem, a jak się okazuje gdy tego nie zrobimy to nas LIVE o seriala nie prosi.

Wskazuje to na to że ten Token.bin zawiera jakieś informacje o aktualnej instalacji Windowsa, bo nie może to być raczej związane ze sprzętem skoro oba Windowsy mam na tym samym kompie.

Tak więc jeśli zawsze będziemy mieć świeży Token.bin to LIVE nas nie będzie prosić o seriala, więc teoretycznie nie powinno być problemów ze zużyciem klucza.

 

Natomiast problem dalej występuje w grach które nie posiadają aktywacji, tym samym plik Token.bin może dla nich być wygenerowany tylko przez podanie klucze przy logowaniu do LIVE.

Sprawdziłem Fallout 3 na testowym Windowsie no i niestety pyta mnie o klucz.

Tak więc w tej chwili istotne jest czy da się coś zrobić (jakies pliki/wpisy w rejestrze) aby pliki Token.bin z innego systemu operacyjnego działały na nowym systemie, no i czy dla wszystkich gier jest ten limit 10 wprowadzeń klucza.

 

Ogólnie to dość popularny temat na forum GfWL, więc chyba tam to wszystko napiszę, może uda się coś wyjaśnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje pomocy, na misji gdzie skacze motorem i mam wejsc do helikoptera za cholere nie umie wejsc. Naciskam jak głupi spacje i nic..... juz nie mam pomyslu, E i F też używałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy doszedł już ktoś jak zrobić swoiste "god mode" ? :) Widziałem w necie trainery, ale one działają tylko w MP, więc w kij z nimi. :? Poprawnie działającego na SP z najnowszą łatką jeszcze nie widziałem. Chciałbym pobawić się w spokoju z fizyką. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Wlasnie zainstalowalem sobie znow gre :) Jakie mody byscie polecali? Wczesniej gralem bez modow, wiec nie wiem co jest dobre, a co nie. Chcialbym cos na realizm, lepsze samochody i upiekszenie grafiki (np wlaczenie AA)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że po zainstalowaniu najnowszego patcha (1.0.4.0 z listopada) na spolszczoną grę (z gtapolska.pl) gra nie chce się uruchomić.

Pomaga tylko usunięcie spolszczenia i zainstalowanie na nowo najnowszego patcha.

Szkoda. Znów muszę grać po angielsku.

Nie wiecie czy już rozwiązano ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziger to bardziej byl post z informacją jak poradzić sobie z tym problemem bo z tego co czytałem na innych forach ludzie płaczą, że im sie gra nie włącza a wystarczy zrobić to co opisałem wyżej. Pytanie zadałem z czystej ciekawosci, moze ktos z was wie co i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy doszedł już ktoś jak zrobić swoiste "god mode" ? :) Widziałem w necie trainery, ale one działają tylko w MP, więc w kij z nimi. :? Poprawnie działającego na SP z najnowszą łatką jeszcze nie widziałem. Chciałbym pobawić się w spokoju z fizyką. ;)

To słabo szukasz.

GTAIV SIMPLE NATIVE TRAINER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie komus zwalczyc problem z deadzone kierownicy? Czytalem duzo postow jakis czas temu i jedyna solucja bylo... zmniejszenie ratio do 170 stopni co jest conajmniej szmieszne. Pojawilo sie moze jakies nowe rozwiazanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...