Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych przycinek to była to wina sterowników po aktualizacji wszystko chodzi ok.

 

''Gra prezentuje się wyśmienicie na komputerach obdarzonych dwurdzeniowym procesorem i kartą graficzną z serii GeForce 8800, podczas gry zdarzyły się niewielkie spadki fps, jednak jak zapewnia recenzent nie musimy się tym specjalnie przejmować //Edit: Okazało się, że problemem były nieaktualne sterowniki karty. Po aktualizacji wszystko jest ok ''

 

źródło gtasite.net

 

Mam 9600GSO więc taki trochę okrojony 8800GT i mam nadzieję że gra będzie ładnie działac :razz:, specjalnie kupiłem dodatkowy 1GB ramu dla tej gry :rolleyes:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą ekipę trzymają w biurach bez okien z pancernymi drzwiami. Mam nadzieję, że nasi jakże ambitnie pseud programiści wymyślą dużo fajny modów. Chociaż na początek sama gra wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Mnie cieszy podwojona ilość graczy w multi chociaż przydałby się jakiś mod jak do SA na 200 osób. Dobrze też, że te ścinki to wina sterowników no i oby GTA IV nie wyciekło do sieci przed premierą z resztą ja i tak lecę do MM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisie Kotaku.com zostały zamieszczone dwa filmiki pt. "Comrades" i drugi pt. "Burgatory", które zostały nakręcone na PC-towej wersji GTA IV przy użyciu zapowiedzianego Video Editor.

 

Tych, którzy chcą przekonać się o możliwościach Video Editor zapraszam tutaj.

 

Info z gtasite.net

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że ten video editor + wsparcie w postaci modów czynią z tej gry nie tylko must have, ale także od razu wiadomo dlaczego warto mimo wszystko jeszcze inwestować w gry na kompa. Z tego co widzę ten video editor to kawał porządnego narzędzia już widzę ten wysyp własnych filmów po 3 grudnia, będzie co robić przez świeta :razz:

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Preview multi i filmik SuperNiko zrobiony w edytorze http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3171505

 

filmik z użycia video editora <lol2> http://www.gametrailers.com/player/43131.html

 

 

Swoją drogą R* chyba dla siebie zrobili ten edytor bo wydają po kilka filmików dziennie ^ ^

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą ekipę trzymają w biurach bez okien z pancernymi drzwiami. Mam nadzieję, że nasi jakże ambitnie pseud programiści wymyślą dużo fajny modów. Chociaż na początek sama gra wystarczy

 

A zamiast siedzieć na krzesłach i spać w łóżkach to leżą na stertach wytłoczonych płyt :lol:. Nie wierze,że jakiś maniak nie wyniesie kopi z tłoczni, albo chociaż skopiuje. Chociaż wcale R$ nie życzę, bo w pełni zasłużyli na te pieniądze. Gra jest naprawdę znakomita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 MultiPlayer nie dla Polaków

 

2 Grudnia Empik - kolejka do kasy, wszyscy stoją po GTA 4, które zostało właśnie wydane. Na okładce widzimy wspaniałe logo Windows Live! Jesteśmy ucieszeni tym, że z kolegami zagramy w multiplayer. Zainstalowaliśmy grę! Odkrywamy nasze rozczarowanie po kilku godzinach. Niestety sprzedano nam bubel bez multiplayera. Nie możemy zarejestrować się w usłudze Windows Live!. - tak wyglądać może nasz scenariusz.

 

Tydzień przed premierą postanowiliśmy zapytać microsoft co sądzi o usłudze Windows Live i kiedy zostanie wprowadzona! Zadzwoniliśmy do kilku konsultantów by informacja ta była pewna.

 

Uzyskaliśmy odpowiedź. Nie zagramy legalnie w multiplayer, jedynym wyjściem jest rejestracja w innym kraju ale...

- możemy stracić konto

- możemy mieć z tego powodu nieprzyjemności

- nie będziemy mogli uzyskać pomocy technicznej

- KONSULTANCI WYRAŹNIE DALI NAM DO ZROZUMIENIA ŻEBY SIĘ TAM NIE REJESTROWAĆ

 

Microsoft odpiera zarzuty. "My nie zajmujemy się sprzedażą tej gry w Polsce".

 

Chcieliśmy zapytać dystrybutora gry dlaczego sprzedaje nam bubel. Niestety na oficjalne zdanie Cenega Poland Sp. z o.o. musimy zaczekać do jutra. Pani na zegarku miała godzinę 17:56 i nie miała ochoty prowadzić już rozmowy bo śpieszyło się jej do domu. Minute później cała infolinia nie odpowiadała.

http://www.gtam.pl/index.php?mod=comment&a...amp;id=10000230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jaja robią. Przecież multi w większości gier jest jedynym wabikiem do zakupienia oryginału. Żałosne, programiści zarobią mniej tylko dlatego, że microsoft dał [gluteus maximus].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Przez kilka lat Xbox Live też oficjalnie w polsce nie było a wszyscy grali ;]

 

 

Swoją drogą mam problem z powiązaniem konta na social club z kontem Windows Live

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ nie banuję za konta tworzone na adres z innych krajów*... co nie zmienia faktu, że cała ta sytuacja z polskim live jest żałosna.

 

* przynajmniej na klocku, bo tak wygląda korzystanie z "najlepszej usługi sieciowej na konsolach" w naszym kraju.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie, działa live bez problemów na konsolach to czemu ma nie działać na PC? Zresztą pomoc techniczna jest, dzwoniłem do UK na infolinie i załatwiłem to co chciałem.

Wyszedł poradnik oficjalny gta4poradnik.pl ja zamówiłem sobie, może wreszcie skończę tą grę. Nie grałem od czerwca. Nie ma co sie zbytnio napalać na tą grę naprawdę. A co do multi w tej grze to jest beznadziejne jak utwory polskiego popu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

W previewach wszyscy piszą, że multi na PC jest lepszy więc takiej tragedii jak na konsolach nie będzie. A jeśli historia lubi się powtarzać to GTA IV powinno wyciec jutro ( na konsolach wyciekło 6 dni przed premierą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszego płaczu :| posiadacze xbox'ów w Polsce mają tak od zawsze - zakładacie konto z danymi adresowymi USA / UK i tyle. Opanujcie się...

To nie jest śmieszne białe pudełko z podstawką na piwo (nie brać tego do siebie sam miałem to białe pudełko) tylko urządzenie na którym od wieku wieków MP był łatwy, prosty, przyjemny, bezpłatny (oprócz MMORPG) i wszędzie dostępny <_<

Co nie zmienia faktu, że moje konto Live jest bodajże zarejestrowane na adres jednego z pałaców królowej Anglii.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W gazetce Saturna jest zapowiedź i planowana cena to 149 zł, strasznie drogo, zdecydowanie najdroższa gra na PC od dawna, jeśli miała by to być zwykła edycja, a na to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenega udzieliła nam wyczerpującej odpowiedzi drogą elektroniczną. Wraz z grą w pudełku znajdziemy kupon na którym znajdą się login i hasło do usługi Windows Live oraz unikalny kod(o czym doskonale wiemy już od kilku tygodni). Problem z serią GTA IV został częściowo rozwiązany.Potwierdzimy jeszcze tą wypowiedź w rozmowie telefonicznej.Dziękujemy za zainteresowanie i obiecujemy go nie zmarnować. Za kilka dni zostanie wysłane drogą tradycyjną pismo do Microsoftu z prośbą o udzielenie informacji na temat wprowadzenia usługi Windows Live.Pozostały jeszcze pytania:1) W jaki sposób zarejestrować się na games for Windows Live, jeśli usługa nie jest u nas oficjalnie dostępna (do tego celu właśnie dostajemy kupon, który sam w sobie bez rejestracji jest bez użyteczny)2) Jakie gwarancje daje nam Cenega jeżeli konto takie zostanie zablokowaneNa te pytania jeszcze dzisiaj udzielimy odpowiedzi.

Żródło: http://www.gtam.pl/index.php?mod=comment&a...amp;id=10000230

 

Wiec może cos z tym fantem zrobia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...