Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

To "revoke license" to jest przy procesie deinstalacji czy jak sie instaluje ? W jakim momencie ?

Cofnięcia licencji możesz dokonać w każdej chwili choćby ze skrótu w Start->Rockstar Games->Grand Theft Auto IV->Revoke License, albo podczas procesu deinstalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja na konsoli nabijałem w Hangman's NOOSE, tyle że tam było multum ludzi, i z czasem znalazłem sporo świetnych rank-10-graczy z którymi przechodziliśmy misję w 1:55-2:30, nabijając przeważnie 50k w 45-50 minut wliczając szukanie się w lobby, co takie trudne nie było jak się dało im pozytywną opinię i negatywne opinie wielu losowym graczom.

 

Na PC podziwiam tych co mają rank 10, bo strasznie mało ludzi gra. Zresztą nie wiem czy by mi sie chciało znowu to robić, wtedy grałem jakiś miesiąc po kilka godzin dziennie.

 

Swoją drogą na liście znajomych mam gościa z którym grałem wiele wiele razy, jest nr 1 na liście w tym trybie, ma ponad 82 miliony $!!! Gość prawie tylko w to gra, do tego ma obsesję na punkcie teorii spiskowych (9/11, szczepionki, New World Order itp itd). Zawsze prawi różne ciekawe monologii, ogólnie strasznie fajnie sie z nim grało, ciekawe doświadczenie to było. :)

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No na PC wszyscy tylko free mode i zabawa modami :/ Też nabijam na Hangmanie ale mam dopiero 5 level. Właśnie a co trzeba zrobić żeby Petrovic wyszedł z samolotu? Czasem się podjeżdża pod samolot a on nie wychodzi. Można by kiedyś zrobić jakąś ustawkę żeby nabić nowy rekord bo póki co mam 2:20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Najlepszy sposób jest taki: dwóch zostaje i zabija gliny, trzeci (lub dwóch gdy jest czterech graczy) bierze elektryczne autko i jedzie po helikopter. Wraca helikopterem pod samolot, gdy większość glin została zabita to Petrovic wyjdzie z samolotu i pobiegnie do heli. Wtedy reszta wsiada i lecimy.

Gdy jest czterech graczy to bierzemy dwa helikoptery i czwarty albo od razu leci do safe pointa, albo leci pomóc w zabijaniu glin.

 

Nie warto brać Petrovica vanem, bo nie dość że zajmie to dłużej, to po drodze do helikoptera (a najczęściej przy nim) lubi się narobić pełno glin i często można wtopić.

 

Najlepiej też grać na padzie z auto-aimem, wtedy ładnie i szybko headshoty lecą. Gdy obaj gracze dobrze umieją strzelać to można nawet pobiegać i pozbierać troche kasy z glin.

 

A do rekordów to chyba są jakieś glitche, bo nie brakuje osób które zrobiły misję w 30-pare sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Cholera chyba mnie format czeka ;/ Czyli co zrobić, żeby odinstalować grę i nie przekroczyć 5 aktywacji? Trzeba najpierw wziąć revoke license przed uninstallem czy jak? I co trzeba skopiować żebym mógł grać na moim profilu online i żeby mi sejwy nie zginęły? Chyba mi ukrytych folderów nie pokazuje przez wirusa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Podczas deinstalacji sie automatycznie robi revoke. A o backupie jest info w FAQ - folder z save-ami oraz XLive (tylko pamiętaj żeby go przywrócić przed ponowną aktywacją gry, żebyś nie musiał podawać seriala przy logowaniu do LIVE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

moze masz niewidoczne ukryte foldery ?

Nie mogę włączyć opcji pokazywania ukrytych folderów, zawsze miałem to przez jakieś trojany :/ Zrobiłem skan i niby jakieś tam wirusy wykrył i usunął ale dalej nie pokazuje folderów ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę włączyć opcji pokazywania ukrytych folderów, zawsze miałem to przez jakieś trojany :/ Zrobiłem skan i niby jakieś tam wirusy wykrył i usunął ale dalej nie pokazuje folderów ;/

Jakiego antyvira używałeś kiedy doszło do infekcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jakiego antyvira używałeś kiedy doszło do infekcji ?

Dr. Web. Do infekcji? Nie mam pojęcia ale od wczoraj mi się nawet GTA nie włącza bo wyskakuje błąd securoma.

 

Zrobiłem skana Malwarebytes, usunęło parę wirusów i GTA IV znów działa. Foldery też widać.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

U mnie z tą nową wersją enbseries gra sie wykrzacza od razu na starcie, do tego trzy razy ("... has stopped working"). Próbowałem zarówno na domyślnym .ini jak i na zmodyfikowanym z wyłączonym wszystkim praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No przecież napisałem że z nową wersją. Właśnie wersja 0.076 działa z najnowszym patchem, a z 0.077a się gra od razu wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

U mnie było na odwrót. 0.076 nie działał z najnowszym patchem za to 0.077a działa ;)

 

Tutaj dwa zestawy shadery+ ini do enb

więcej tutaj

http://www.gtaforums.com/index.php?showtop...918&st=1040

 

 

Pierwszy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

http://rapidshare.com/files/341927807/111.rar.html

 

Drugi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

http://rapidshare.com/files/341929127/1234.rar.html

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ściągnąłem paczke 1234 i z nią działa mod, tylko że jak zostawie plik enbeffect.fx to są cuda na ekranie, wszystko biało/srebrne. Jak go "usunę" to jest ok, tyle że poza odbiciami nie widze różnicy.

 

Ta paczka 111 wygląda super, otoczenie bardzo realistyczne. Masz to na dysku? Bo link już nie działa. Potrzeba jeszcze coś żeby to tak wyglądało, czy tylko ten mod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

U mnie właśnie też jest problem bo nawet w nocy wszystko świeci jak w dzień. Trzeba wcisnac shift+F10 ale po chwili znów robi się mega mocny hdr :/ Ta osoba co robi te screeny używa "environment mod 5 + fix for patch 1.0.0.4, Better City Textures, Shaders from RealizmIV v6.2"

 

tutaj inny link

http://ifolder.ru/16135262

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

U mnie te mody nie dają żadnego efektu. Zainstalowałem ten environment mod 5 + fix i grafika jest taka sama. Z tego co widze po filmiku to przynajmniej niebo powinno od razu inaczej wyglądać.

A nie dość że niebo jest takie samo to wszystkie filtry post-processingowe też, a nie jak na filmikach. Coś źle robie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było na odwrót. 0.076 nie działał z najnowszym patchem za to 0.077a działa ;)

 

Tutaj dwa zestawy shadery+ ini do enb

więcej tutaj

3451886[/snapback]

A ztego jak sciagnac ten plik?

 

Tutaj LINK jest pokazane jak to wyglada. W opisie jest jakich modow uzyto.

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

U mnie z enb działają odbicia i nie ma standardowych filtrów, ale takiego nieba nie mam, czemu to nie wiem, a instalowałem i envmod 5 i visualIV (osobno oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City zagoszczą na PC i PS3 już w marcu!

http://www.rockstargames.com/newswire/2010...tation_3_and_pc

 

Serwery popadały z tymi setami do ENB. Miałem ściągniętą tylko pierwszą paczką tą mniej "brązową" więc tylko ją uploadowałem.

http://www.sendspace.pl/file/5e4fd090216779dfcd251de

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

30 sty 2010, 18:35

Post #5187

 

 

Uczestnik

 

 

Grupa: Stały użytkownik

Dołączył: 24-luty 08

 

 

Ostrzeżenia:

(30%)

 

wgrywa się tak

http://pgc-cs.eu/temat-jak-instalowa%C4%87-auta-do-gta-iv

 

a auta można znaleźć chociażby tu

http://www.gtainside.com/en/news.php

http://www.gta4-mods.com/

 

 

hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=aIxAMafeh28...player_embedded

 

W końcu przeszedłem główny wątek. Ale nie zmieściłem się w 30h :/ Wam się udało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Za pierwszym razem jak grałem to się nie zmieściłem bo robiłem dużo innych rzeczy. Przechodząc praktycznie samą fabułę nie ma najmniejszego problemu. Bez cutscenek i jeżdżąc taksówkami można nawet w mniej niż 10 godzin, ja przeszedłem w ok. 15.

 

A z zadań pobocznych strasznie męczące są gołębie, zwłaszcza że wszędzie jest policja i co pare gołębi (czasem po każdym) trzeba uciekać.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie sorry jęśli to już było wałkowane ale przebicie się przez 173 strony tego tematu nie jest proste.

Generalnie przez ostatni rok grałem w GTA IV na Xklocku. Multiplayer był super można było fajnie sobie pograć. Po odsprzedaży klocka kupiłem sobie GTA IV na PC z myślą też o MP. Dla mnie generalnie był szok jak po wejściu na pierwszy lepszy serwer napotkałem dziwnych gości którzy pojawiali się w wybranych miejscach mapy którzy byli nieśmiertelni itp.

 

Tylu jest cheterów w tej grze, że dla mnie generalnie MP się skończył. Do momentu, aż czegoś nie wykombinują pozostaje albo SP albo samemu zapodać cheata... Makabra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Trzeba trafić na normalnych ludzi ;) Na Free mode głównie grają ludzie z trailerami i bawią się w robienie wyskoczni itp.

 

Już wiem o co chodzi z Petrovicem w Hangman NOOSE. Trzeba zabić 15 antyterrorystów żeby mógł wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, może pomożecie....

 

ledwo gdy wyszła gra na pc, przeszedłem ją dość szybko... potem chciałem zrobić format na lapku, savey zapisałem ale niestety tylko z katalogu gta... brak z xlife... teraz zainstalowałem ponownie i szlak mnie trafił ze gra idzie od zera... da się jakoś przywrócić na xlife te pliki ? lub może mi ktoś swoje podesłać przynajmniej na 3 wyspach ale na te dwa foldery ?

 

ręce mi opadły a tak chciałem "popykać" : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...