Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Kupowanie kluczy do tych gier jest nielegalne, ponieważ nie ma możliwości pobrać samej instalki gry.

 

 

 

Przetestowałem ten iCEnhancer i jak dla mnie porażka jednak. Wszystko biało-czarne, wszystko sie świeci, nawet wyłaczenie bloom i sky-lighting nic praktycznie nie zmienia. Do tego klimat GTA jest kompletnie zatracony, mam nadzieje że Rockstar nigdy nie pójdą w takim kierunku.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jakbyś odpalił pirata i grał na multi, na jedno wyjdzie. :]

 

To jednak jest niewykonalne, więc raczej na jedno nie wyjdzie. Aczkolwiek nie ma oficjalnego wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem ten iCEnhancer i jak dla mnie porażka jednak. Wszystko biało-czarne, wszystko sie świeci, nawet wyłaczenie bloom i sky-lighting nic praktycznie nie zmienia. Do tego klimat GTA jest kompletnie zatracony, mam nadzieje że Rockstar nigdy nie pójdą w takim kierunku.

 

 

 

Przepraszam bardzo ale jeśli nikt nie zauważył to podpowiem, że jeżeli nie potrafi się moda zainstalować to takie wypowiedzi raczej wystawiają Twoją (Jego)osobę na pośmiewisko. Przynajmniej w moich oczach. Reszta raczej chce być miła i udaje, że nie zauważyła co napisałeś. Ja akurat tego moda nie używałem ale śmiało mogę powiedzieć(po tym co zobaczyłem na tym filmie), że postęp jest duży a uzyskany obraz jest bardzo szczegółowy.

 

Jak zawsze pozdrawiam.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem GTA, zalogowałem się do profilu LIVE i nie mam save'ów, czy da się je jakoś odzyskać? Bo myślałem, że są razem z profilem a tu pusto.

ASUS K53V - Na Benchmarku wykrywa mi kartę graficzną HD Intel, dlaczego tak? W ustawieniach grafiki w grze pokazuje 989Mb (coś koło tego).

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem formata, mam przegrane cały katalog użytkownicy (z partycji ze starym systemem) , zainstalowałem na nowo gta, przegrałem katalog z zapisanym stanem gry (ok. 50%) i zawsze zaczyna mi się gra od początku? jest jakiś sposób aby odpalić stan gry poprzedni czy znowu grać trzeba od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby to zrobić musisz posiadać xliveless, działają wtedy jakiekolwiek save z gta 4(games for windows nie jest wymagane) ale nie pograsz online a save będą przechowywane w moje dokumenty/Rockstar games/GTA IV/savegames. Polecam Xliveless

Edytowane przez łopian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co ja podałem to nie zwykły xlive.dll tylko odpowiednio zmodyfikowany. Przegrać masz tylko plik z save o nazwie SGTA000(zamiast zer będzie jakiś numer). Więc kopiujesz xlive.dll do katalogu z grą kopiujesz save tam gdzie podałem i musi działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zaczyna ci gre na nowo, ale próbowałeś potem wczytać save-a ręcznie z menu? Bo mi też sie tak kiedyś stało jak jeszcze korzystałem z LIVE w tej grze.

 

Skoro skopiowałeś Users, to tym samym XLive, więc dziwne jakby save-y nie działały.

 

Natomiast używając Xliveless katalog save-ów jest w "moich dokumentach", trzeba tam ręcznie przenieść save-y. Wszystko jest opisane tutaj - GTAForums.com -> [REL|GTAIV] XLiveLess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwoliłem sobie odkopać troszkę temat. Z nudów przypomniało mi się GTA4 (przeszedłem kiedyś na xboxie360) i o tym że posiada dwa fajne dodatki (EFLC) a więc zakupiłem je, zainstalowałem -> patch 1.1.2.0 i chciałem troszkę "wycisnąć" z graficzki. A więc zapodałem:

EnbSeries 0.082 for EFLC v1.1 (Compatibility List :EFLC Patch 1.1.0.2 or GTAIV Patch 1.0.7.0)więc powinno działać i działa. Ale tylko w dodatku TLAD (po ok 2-3min gry się wysypuje do windowsa) a w dodatku TBoGT gra wysypuje się od razu po załadowaniu. Zmniejszałem nawet detale na min ale nic nie pomaga ;/ a szkoda bo gra wygląda dużo ładniej z ENB

 

Czy ktoś miał taki przypadek, wie co z tym zrobić? może jakaś inna wersja ENB ? jak ktoś ma pomysł to poproszę o poradę :)

ps. Windows 7 64bit a sprzęt to laptop z podpisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa. Dawno temu grałem w gta na troche słabszym sprzęcie (mniej ramu, gorsza grafika) i na patchu 1.1 czy 1.3 działąło to ok; teraz zainstalowałem bratu na xp grę i na patchu 1.4 i 1.7 po 5 minutach gry, kiedy wszystko działa ok gra nagle dostaje zawiechy i mam 1fps/10 sek .. .o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chodzi o grafike. Jak widać oświetlenie jest bardzo podobne, tylko że stonowane, nie ma przeciach!ego blooma, kontrastu z [gluteus maximus], i są jakieś kolory a nie wszystko biało-czarne i świecące się jak psu jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

znacie może jakiś mod na hdr lub wygładzanie krawędzi?

taka ciekawostka w grze mam ustawione wszystko na max na karcie mam 1280mb w grze ustawienia powodują że teoretycznie gra ma używać aż 1370mb a po godzinie grania gpu-z pokazała max użycie 1020mb..

co powoduje spadki w tej grze zazwyczaj mam 70-80fps a czasem spadki są do 30-40 i utrzymuję się przez około minute potem jest ok. mam za słaby procesor czy kartę?

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam następujący problem.Kiedy gram i "przytulam" się do ściany podczas strzelaniny nagle kamera zaczyna wędrować i jakby odczepia się od Niko i wędruje gdzieś sama.Wtedy pomagaa tylko restart gry.Dodatkowo podobna rzecz dzieje się przy jeździe pojazdami.Nie dzieje się to zawsze ale czaeem sięzdarza co jest niezmiernie irytujące.Gra jest oryginalna,podpięta do profilu LIVE i Rockstar Social Club.Komputer spełnia wymagania gry.Nigdy czegoś takiego nie miałem...Patch 1.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest popularny błąd podczas używania złego cracka

 

Czytałes dobrze poprzedni post?Gra jest oryginalna,nie używam żadnych cracków.Zaczęło mi się to dziać dopiero dziś,podczas jakiejś strzelaniny podczas jednej z miisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...