Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie skąd takie wahania w podawanych wynikach , jedni piszą że chodzi ok a inni że tragedia .

Dla niektórych 25 fps to już "super płynnie"...

 

Cóż, z pierwszych wyników widać kompletny brak optymalizacji (jakoś nie chce mi się wierzyć żeby quad dawał jakąkolwiek poprawę). Jak znam życie to za 3 miesiące pojawi się patch trochę poprawiający to albo (co jest bardziej prawdopodobne) usłyszymy coś w rodzaju "buy a better GPU".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że ta gra nie należy do jakiś specjalnie wypasionych graficznie , czy naprawdę nie można tego było tak zrobić aby działo płynnie , jako że udało im się to na konsolach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kartach od Nvidi też nie jest różowo, więc to nie tylko zasługa 4870. Może to kwestia sterowników. Pewnie wkrótce wyjdą jakieś stery zoptymalizowane pod spierdzi.. konwersję GTA 4. Zarówno pod ATI i NV. Ale czy to pomoże. Szkoda bo liczyłem, że pogram płynnie z AA na 1280x1024. O Aa już mogę zapomnieć. Żal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie g@wno wiadomo w kwestii wymagań. Wszystko to wiadomości z n-tej ręki :wink: .

 

Mam nadzieje, że tragedii nie będzie i na ATI 4850 da się zagrać, tym bardziej, że graficznie nie jest to pecetowy aeropag. W kązdym razie napewno nie kupię gry "w ciemno" :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na kartach od Nvidi też nie jest różowo, więc to nie tylko zasługa 4870. Może to kwestia sterowników. Pewnie wkrótce wyjdą jakieś stery zoptymalizowane pod spierdzi.. konwersję GTA 4. Zarówno pod ATI i NV. Ale czy to pomoże. Szkoda bo liczyłem, że pogram płynnie z AA na 1280x1024. O Aa już mogę zapomnieć. Żal!

też miałem nadzieję, że w końcu pogram w GTA IV w pełni płynnie i w porządnej rozdzielczości a tu niespodzianka

 

Dołączona grafika

 

 

Całe pół FPSa pomiędzy low a medium high miodna optymalizacja

 

 

Można w MM zwracać gry? Bo coś czuję, że jeszcze jutro najdzie mnie taka ochota.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie zaraz trafi !!

 

Jak oni robia te dzisiejsze gry ?! FC2 - random crashes, F3 = random crashes, GTA IV = 22fps i totalny freeze po 30s gry !!

 

Inne gierki smigaja az milo, TDU, oba Crysisy, Arma, Stalkery.

 

Raz wyskoczyl blad RESC10, ktory oznacza (wedlug tabeli bledow Rockstar) Video Out Of Memory. Co to ma znaczyc przy karcie z 512 MB VRAM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil

Ehh... przeciez Euforia to nie byle animacjax20 tylko obliczenia w czasie rzeczywistym na dodatek kazdego modelu ktory ma sprawiac wrazenie czlowieka i byc animowany dynamicznie w rozny sposob.

Ja znalazlem takie wytlumaczenie, nie bede wiecej dyskutowal ani przekonywal nikogo bo to bez sensu, wkoncu moge sie mylic.

Wyłączam sie z dyskusji bo mnie zjedza zaraz ;)

Animacja przechodniów to zwykły mo-cap. Euphoria odpala dopiero gdy musi (czytaj - potrącasz gościa samochodem ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze wyplynela jak i tak nikt tego nie odpalil :D xD

ehh nie moge sie doczekac paczki z gta4 :P

 

Juz jest crack :)

 

 

Z tego co czytalem nie jest tak zle z plynnascia, ale ludzi malo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi, a ja już mam :D Właśnie się instaluje, ale nie pogram do północy tak ? Cóż, jak to dobrze, że jutro mam wolne...

 

/wiem, pewnie fpsy ostudzą mój zapał ale nawet gdybym miał grać w 800x600 all low to przejde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Animacja przechodniów to zwykły mo-cap. Euphoria odpala dopiero gdy musi (czytaj - potrącasz gościa samochodem ;))

Ale przecież w X0 jest procesorowa bestia a Intel dorobił się na zapałkach bo nie umie robić procesorów...

 

 

@Kaxxxl nie promuj piratów usuń lepiej tego posta ;/

 

PS nowe stery NV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy jęczą nad wymaganiami :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=fE69ftt6M7c

 

Koleś jak widać ma E2180 @ 2 Ghz i radka 3870 i na medium w 1680x1050 pogrywa sobie całkiem ładnie.

Wypowiedz z Pclaba, mam nadzieje ze bedzie dobrze ale ja i tak kupie dopiero pozniej, nie chce kota w worku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos powoli przeczuwalem ,ze z ta gra jeszcze nie bedzie kolorowo.ostatnie 2-3 miesiace kiedy byly nowe relasy gierek to masakra.kazda jakies babole i niedorobienia ;/

 

E:kuebk bo na nv moze wogole nie dziala ;D

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...