Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie rozumiem idei tych wszystkich zabezpieczeń. Historia uczy nas, że czego by nie wykombinował producent, to tak czy tak zostanie to złamane i poleci do ludzi. Kwestia tylko ile to zajmie. Mnie osobiście irytuje podawanie kluczy produktu i wszelakich haseł czy innych badziewi. Na co to komu?

Nie żebym był za piractwem, ale po co utrudniać życie też tym którzy kupili grę jakimiś chorymi zabezpieczeniami które non stop coś krzaczą. Taki np. PB. Dziecko z podstawówki potrafi go obejść a ile czasem z nim kłopotów.

 

Co do niskiej sprzedaży, to ja już teraz mogę powiedzieć, że winą zostaną obarczeni piraci. No bo na kogo mają to zwalić? Na kiepski marketing?

jak to po co zabezpieczenia ? klucz produktu jak najbardziej abyśmy nie mieli bandy oszustów na serwerach, by każdemu zależało na oryginalnym kluczu.

 

a opinia na temat punkbustera...no to obejdź :lol: tak się składa że obecnie wszystko co publiczne jest zwalczane bardzo szybko, na prywatne sposoby hackerów nie ma rady, jednak właśnie te "dzieci z podstawówki" mają problem z PB, do tej pory nie ma praktycznie sposobu na obejście hardware bana -podobno linux na to pozwala jednak ile jest gier na linuxa...

myślę również że Punkbuster na prośbę producentów gier powinien banować graczy z pirackimi kluczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady ... jesli multi bedzie miodne to sie kupi oryginała ... tak jak d3 (imo must have... zeby na bn sobie pogrywac) .. jesli komus przeszkadza wklepanie seriala to na sile tlumaczy "sie" dlaczego chce piracic.

(a imo to kazdego prywatna sprawa... coś za coś ... albo multi z ludzmi albo "łatwe" życie z kejgenami co nam same wkleją seriala)

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Główny problem to raczej to, że te 10 mln fanów GTA IV już grę kupiło i raczej nie będzie im się chciało kupować tej samej gry 2 raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny problem to raczej to, że te 10 mln fanów GTA IV już grę kupiło i raczej nie będzie im się chciało kupować tej samej gry 2 raz.

No dokładnie ;]. Ale jest jeszcze dużo innych którzy gta4 kupią na pc wiec oby te 2-3 mln pękło (albo chociaz 1-2 mln ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przypominam sobie, by do GTA robili jakieś dodatki. Jak już to osobne gry. Coś jak San Andreas, bo to jakby dodatkowa gra do GTA 3.

 

Po za tym jakby mieli coś takiego zrobić to raczej najpierw konsole.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DooMIII for PC ponad 3mln sprzedanych kopii, podobnie Orange Box w wersji PC, więc gra klasy GTA4 powinna dobić do 5baniek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA4 jest slaba gra. o co Wam chodzi? Gra jest wtorna, gorsza niz poprzednie czesci. Doszedlem moze do 40% fabuly i mam dosyc. Nie gralem w to od dawna. Chyba od maja. Wole Tetris Evolution :) Jak mozna nawet dyskutowac o takiej slabej grze? dajcie spokoj, zenada.

Mi GTAIV się podobało, i pewnie drugi raz bym przeszedł. :D Oczywiście były misje które dobijały, ale gra mi się podobała. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z "pecetowców" robił takie ot w temacie o gta4 na konsole jak tutejsi "konsolowcy" (co poniektórzy) to już dawno zarobili by bana czy tam zp. Poza tym macie rozmowy na poziomie nie ma co...

Wracajac do tematu...

GTA 4, mam nadzieje, ze bedzie lepsze od tych wszystkich wczesniejszych wersji, gdzie czlowiek wali singla samotnie... Wolalbym gdyby multi tryb byl naprawde na poziomie, bo w dzisiajszych czasach ni wyobrazam sobie juz gier bez multi... Bo chyba o to glownie chodzi w gierkach. Wyobrazacie sobie serie CoD'a bez multi :blink:? Porazka. Fakt dotychczas seria GTA byla wylacznie singlem i nikomu to nie przeszkadzalo, ale ile mozna robic rozroby na ulicach VICE city i innych, toc to sie nudzi kazdemu po paru godzinach robienia tego samego... Powinni wreszscie zbudowac porzadnego multi i bylo by o wiele wiecej zabawy. Cala prawda GTA to budowanie nowego miasta + nowego silnika nic wiecej, ciagle to samo, no ludzie ile mozna?

Pewnie jest lepsza ;). Problem polega na tym ze San Andreas też było dla mnie lepsze od 3 i VC a grałem w nie tylko 2 tygodnie (a w 3 i vc każdą z rok ;p). Po prostu taki typ rozgrywki mi sie już przejadł a czwórka przecież jest podobna tylko z duża liczbą nowości i usprawnień no i oczywiście multi. Właśnie dzieki multi bedzie fajnie (mam taką nadzieje przynajmniej) i naprawdę warto bedzie tą gre kupić. A co do singla to ja DUŻO bardziej czekam na Mafie 2 (jedynka mnie zgniotła a byłem fanboyem gta ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Gdyby ktoś z "pecetowców" robił takie ot w temacie o gta4 na konsole jak tutejsi "konsolowcy" (co poniektórzy) to już dawno zarobili by bana czy tam zp. Poza tym macie rozmowy na poziomie nie ma co...

 

Pewnie jest lepsza ;). Problem polega na tym ze San Andreas też było dla mnie lepsze od 3 i VC a grałem w nie tylko 2 tygodnie (a w 3 i vc każdą z rok ;p). Po prostu taki typ rozgrywki mi sie już przejadł a czwórka przecież jest podobna tylko z duża liczbą nowości i usprawnień no i oczywiście multi. Właśnie dzieki multi bedzie fajnie (mam taką nadzieje przynajmniej) i naprawdę warto bedzie tą gre kupić. A co do singla to ja DUŻO bardziej czekam na Mafie 2 (jedynka mnie zgniotła a byłem fanboyem gta ;]).

Bo moderatorzy też mają konsole ; )

 

Ale w GTA IV nie ma więcej usprawnień poza nowym enginem. Brakuje wielu elementów jakie były w SA jak chociażby tuning samochodów, szkoły jazdy,pływania i latania. Fabuła i żarty są jak z prostackiego amerykańskiego filmu akcji dobrze, że chociaż jest fizyka to gra sprawia frajdę gdy po prostu rozbija się autami po mieście :wink: Również czekam na Mafię 2 :wink:

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jeszcze niczego odnośnie wersji PC nie pokazano a wy już wymagania chcecie... nie mówiąc, że jak gra chodzi zazwyczaj wiadomo i tak dopiero po premierze bo dane z pudełka mijają się z prawdą.

 

Swoją drogą bardzo cicho przeszło to, że GTA IV będzie na PC. Spodziewałem się ogłoszenia na GC z jakimś trailerem i gadką a tu nic. Reklam w TV pewnie też nie będzie, autobusów oklejanych tym bardziej a później będzie tylko mowa o piratach : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to widze. Widać jak nie ma dodatkowych $ od MS to i nie bedzie jakiejś specjalnej kampanii reklamowej...

 

Mnie martwi ze wydawcą gta4 w pl jest z[ciach!]a Cengega :|. Wyjebią pewnie znów ceny z [gluteus maximus] i każą nam czekać tak jak na premierę SA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to widze. Widać jak nie ma dodatkowych $ od MS to i nie bedzie jakiejś specjalnej kampanii reklamowej...

 

Mnie martwi ze wydawcą gta4 w pl jest z[ciach!]a Cengega :|. Wyjebią pewnie znów ceny z [gluteus maximus] i każą nam czekać tak jak na premierę SA...

OMFG ciekawe kto będzie podkładał głos pod Nica :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak bedzie tłumaczone więcej jak kinowo to i pewnie czekać trza bedzie to jak po prostu [ciach!]lę Cenege i kupuje w UK :lol:. Jak chcą nie zarobić to ich problem - później sie dziwią ze gre piraci dużo osób w PL no skoro premiera jest tak opóźniona..... Oczywiscie to tylko gdybanie ale w przypadku Cenegi właśnie taki scenariusz jest prawdopodobny :|.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Cenega Rulezz

 

"Niko potrafi też korzystać z bankomatu. W dzisiejszych czasach lepiej nie Jeśli w grze znajdzie się komputernosić gotówki przy sobie podłączony do Internetu nie będzie też problemu, by „posurfować” po sieci!"

 

:lol2:

 

Oby gra była na STEAMie w dniu premiery.

 

PS jak wezmą tych od Farcry'a to ich cudzoziemski akcent może się przyda bo Niko angielskiego akcentu też nie ma ^ ^

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wyjdzie na Steam tak jak GTASA. Tanio, po angielsku i w dniu premiery, hooray.

też lubię kupować ze Steama ale nowości są praktycznie w tych samych cenach co wersje pudełkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"(...) dystrybutor serii Grand Theft Auto, powiedział naprawde ciekawą wiadomość, mianowicie to, iż Grand Theft Auto IV zostanie wydane na PC! Nie, to nie jest żart! GTA IV na PC zostanie wydane 18 Listopada 2008 roku w Ameryce, a 21 Listopada w Europie! Tak więc, wszystkie "przepowiednie" się potwierdziły, a teraz pozostaje nam tylko czekać...

 

Oto wypowiedź Sama Housera, dyrektora Rockstar Games na ten temat:

 

,,Jesteśmy bardzo podekscytowani wydaniem Grand Theft Auto IV na PC. Cały zespół został dedykowany do stworzenia jednej z najlepszych gier na PC. Gra wygląda bardzo przepięknie, jest super grywalna i nie możemy doczekać się, aby wszyscy mogli w nią zagrać. Zapraszamy niedługo na stronę GTA IV, aby dowiedzieć się więcej!"

 

News zaczerpnięty ze strony "gtasite.net" :))

 

:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No nie zartuj :D? ja nie widzialem, ale wtopa :D

Bo R* tak się starało by było o wersji PC "głośno"

 

Na GC ma być pokaz wersji PC ale za zamkniętym drzwiami... R* kocha fanów prawda ; ] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...