Skocz do zawartości
owlman

Mysz Dla Gracza, Ktora Wybrac? ~200 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Copperhead i G5 odpadaja ;s lasery sux, nie ma to jak precyzja sensora optycznego.

Za 184zł na allegro kupisz już DeathAddera + jakieś 20zł na nowe śligacze, bo te standartowe to kicz totalny.

Edytowane przez FsH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Jak się umie obsługiwać mysz laserową to jest jeszcze bardziej dokładna niż optyk... Baa, mój Copperhead śmiga na QcK. Nie musze tego komentować B-) Jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie powiedział bym tego, że laser jest dokładniejszy od optyka ;S

Też mam coppera i w porówaniu do DA, kóper się chowa, nie ze względu na kształt ale precyzje ;S (cholerne skoki co ileś pix w tył przy wolnych ruchach)

Edytowane przez FsH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie powiedział bym tego, że laser jest dokładniejszy od optyka ;S

Też mam coppera i w porówaniu do DA, kóper się chowa, nie ze względu na kształt ale precyzje ;S Ch przy wolnych ruchach często się cofał o ileś pix :< Przy szybszych ruchach było to już mniej zauważalne.

... może nie umiesz "obsługiwać lasera" ? :wink2:

 

ps. swoją drogą takiej bredni jak "się umie obsługiwać mysz laserową to jest jeszcze bardziej dokładna niż optyk" to w życiu nie słyszałem .... co za ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja od siebie polece... G5, mam i sobie chwalę ;) Nie zauważyłem żeby kursor sie cofał a podkładki nie mam (goły blat [; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

... może nie umiesz "obsługiwać lasera" ? :wink2:

 

ps. swoją drogą takiej bredni jak "się umie obsługiwać mysz laserową to jest jeszcze bardziej dokładna niż optyk" to w życiu nie słyszałem .... co za ...

Dokończ....

 

Bo wnioskuje że uważasz że Copperhead jest do bani....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='10 cze 2007, 15:18' post='2643785']

Dokończ....

 

Bo wnioskuje że uważasz że Copperhead jest do bani....

http://www.esreality.com/?a=longpost&i...679&page=21

 

... maksymalna "stabilna" prędkość w coppershit nawet nie dochodzi do 1m/s - jak na mysz za takie pieniądze to wręcz "cudowny" wynik :lol:

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.esreality.com/?a=longpost&i...679&page=21

 

... maksymalna "stabilna" prędkość w coppershit nawet nie dochodzi do 1m/s - jak na mysz za takie pieniądze to wręcz "cudowny" wynik :lol:

Nie wiem czy można reklamować inne serwisy (nie konkurencję) więc tego nie zrobię. Jednak u nas na stronie jest masa recenzji, które pewnie pomogą. Ja od siebie polecam Razer Krait za to, że nie ma bocznych przycisków i bardzo dobrze trzyma się w ręce. Sam jednak mam Razer Diamondback (miałem copperheada, ale go sprzedałem) na Steelpad QCk, Icemat 2nd Edition (zależy co robię :P) i mogę go śmiało polecić, bardzo dobrze trzyma się ręki, jest niezawodny i nie ma z nim żadnego problemu :) W razie jakichkolwiek pytań walić śmiało, sprzęt dla graczy poznałem dość wnikliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ Intellimouse 3.0, nie ma i nie bedzie lepszej myszki do grania :) Ja moja mam juz jakies 2 lata (kupilem uzywke od goscia co ostro na niej gral) i dziala jak nowa. Teraz wyszla reedycja za 99pln, za 200pln kupisz dwie i bedziesz mial na pol zycia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można reklamować inne serwisy (nie konkurencję) więc tego nie zrobię. Jednak u nas na stronie jest masa recenzji, które pewnie pomogą. Ja od siebie polecam Razer Krait za to, że nie ma bocznych przycisków i bardzo dobrze trzyma się w ręce. Sam jednak mam Razer Diamondback (miałem copperheada, ale go sprzedałem) na Steelpad QCk, Icemat 2nd Edition (zależy co robię :P) i mogę go śmiało polecić, bardzo dobrze trzyma się ręki, jest niezawodny i nie ma z nim żadnego problemu :) W razie jakichkolwiek pytań walić śmiało, sprzęt dla graczy poznałem dość wnikliwie.

U nas masa recenzji ale mało wartościowych - jakikolwiek pomiar to podstawa dobrej recenzji. Dziwię się że nie ma w tej "masie naszych recenzji" ani jednej z najbardziej podstawowym pomiarem - czyli pomiarem rozdzielczości ( jak to zrobić już wymyśliłem i wieki temu na tym forum napisałem ).

 

Oczywiście ta z ESR nie jest doskonała - nie zmierzono rozdzielczości tych myszy ... ale pomiar prędkości jest bardzo istotny.

 

ps. pwlj chyba jako jedyny piszący recenzję robił kontrolę rozdzielczości i stosowny raport zamieszczał - ale to chyba jedna recenzja jednego recenzenta

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pretensje nie do mnie, ja nie piszę - ja reklamuję te recenzje ;) no... pady opisywałem i klawiaturę ;p ale wiadomo, że nas bebechy nie interesują - nas interesuje to jak się gra ;)

 

nie chce być złośliwy, ale robisz sporo błędów w swoich testach :D

np. testujesz pada QPad CT, a w podsumowaniu gdzie wypisujesz zalety i wady napisałeś QPad XT-R lol

 

FsH możesz napisać o jakie ślizgacze dokładnie Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ta z ESR nie jest doskonała - nie zmierzono rozdzielczości tych myszy ... ale pomiar prędkości jest bardzo istotny.

Przyjrzyj się, są... Ale nie sprawdził interpolacji :]

ps. pwlj chyba jako jedyny piszący recenzję robił kontrolę rozdzielczości i stosowny raport zamieszczał - ale to chyba jedna recenzja jednego recenzenta

Recenzji było kilka, ale obecnie mam to gdzieś i nie piszę, jeżeli nikt nie potrafi mi wykonać platformy testowej, to jakikolwiek test myszy jest g warty

Bo wnioskuje że uważasz że Copperhead jest do bani....

Najgorszy "firmowy" laser? :D

Razer na dodatek oszczędza na sensorach, montując tańsze, gorsze wersje w porównaniu np. do logitecha, czy nawet a4techa, albo... hamy za 20zł.

 

E tam, tak ogólnie, to rządzą klasyki od microsoftu ie3.0, wmo, imo :P

Oczywiście, nie wszyscy lubią 400DPI :]

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...