Skocz do zawartości
Ofey

Zestaw MCS2 - zestaw do 250 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jestem poczatkujacym uzytkownikiem i niedawno zaczalem bawic sie w o/c, a teraz czas przyszedl na wc. Wiem, ze tematow zajmujacych sie poradami bylo juz wiele (wiekszosc przeczytalem), jednak chccialbym konkretnie dowiedziec sie czego o Zestawie MCS2 ( http://chw.siliconvalley.pl/sklep.html#zes

W sklad zestawu wchodza:

Blok wodny CPU 'Wave W1'

Zapinka N1

Chłodnica aluminiowa mała

Pompa 600l/h AquaSzut w pojemniku z plexi 1.4l

Wąż gumowy 2m (12/16mm)

Zaciski metalowe 6 szt.

 

Oczywiscie jest to zestaw ekonomiczy ale w koncu od czegos trzeba zaczac :D .

Czy ktos moze jest posiadaczem owego zestawu? Czy za taka cene wogole mozna kupic cos naprawde porzadnego ? Jak sie sprawuje ?Prosilbym o jakies sugestie ....

 

Przegladalem juz wiele stron i sklepow poswieconych wc (glownie znalezionych na tym forum) jednak nie napotkalem sie na podobny zestaw w takiej cenie (no obrocz badziewia z cpc). Moze ktos zna jakas alternatywe ?

Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...wiem (wlasnie tam znalazlem ten zestaw). Niestety obencnie nie stac mnie na ten nico drozszy zestaw :? Mam do wydania max 250 zl. W koncu jak sprzet sie sprawdzi to zwsze jest mozliwosc modernizacji (zmiana bloka, pompki, chlodnicy ).

Czy moze ktos mi napisac jak sprawuje sie w/w zestaw - i jak z glosnoscia bo szczerze mowiac na tym mi takze zalezy (procz oczywiscie wydajnosci).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodnica z tego zestawu kosztuje 115 zł ... mozna by pokombinowac i zamiast niej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jakas nagrzewnice (no chyba , ze materialy zeshrootowane nie wchodzą w rachube).Nie bede dyskutowal nad jej skutecznoscia ;/ A blok BLAST powinien byc dobry .. jesli byla by taka mozliwosc to na twoim miejscu - oszczedzilbym .. wyczarowal , czy cos ; te 50 zeta .. naprawde nie wiem co myslec o bloku wave ...

ktos z posiadaczy moze sie wypowie ?

-----

co do glosnosci - wentyle na 5v nie powinny byc za glosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...