Skocz do zawartości
Gość drizit

Dołożyć Ramu Czy Wymienić Całą Plaftormę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość drizit

Jak w temacie. Mam kompa jak w sigu. Opłaca się ładować w DDRki Jedynki czy wymienić platformę na AM2 albo C2D? Mając na myśli "wymianę" chodzi mi tylko o procesor, mobasa, ramy oraz grafikę.

 

I jeszcze jedno: opłaca się kupować C2D 2140 czy jakoś tak? Te z zegarem 1.6Ghz. Są dość tanie, a jak z ich potencjałem overlockerskim? :huh:

 

 

Pozdrawiam :razz:

 

 

ps. w temacie mały błędzik, chodziło mi o wymianę ramu na ddr400 a nie dołożenie.

Edytowane przez drizit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój komp najgorszy nie jest ale jeśli masz pieniądze na rozbudowę to lepiej się przesiąść na nową platformę a to czy wybierzesz AM2 czy C2D to zależy ile masz kasy. Ale możesz się wstrzymać do lipcowych obniżek bo jak mówię Twój komp nie jest zły i na pewno na nim wytrzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: opłaca się kupować C2D 2140 czy jakoś tak? Te z zegarem 1.6Ghz. Są dość tanie, a jak z ich potencjałem overlockerskim? :huh:

Inwestowanie w S939 nie ma sensu i jeśli masz kasę to lepiej zmienić na C2D.

jak masz ograniczone fundusze to kup 1 GB DDR 400.

Co do wspomnianych przez Ciebie procków to luknij tutaj http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Mam kompa jak w sigu. Opłaca się ładować w DDRki Jedynki czy wymienić platformę na AM2 albo C2D? Mając na myśli "wymianę" chodzi mi tylko o procesor, mobasa, ramy oraz grafikę.

 

I jeszcze jedno: opłaca się kupować C2D 2140 czy jakoś tak? Te z zegarem 1.6Ghz. Są dość tanie, a jak z ich potencjałem overlockerskim? :huh:

Pozdrawiam :razz:

ps. w temacie mały błędzik, chodziło mi o wymianę ramu na ddr400 a nie dołożenie.

patrzac na twoja dotychczasowa platforme to opyl to wsio na allegro lacznie z ta karta i pomysl o takim czyms

 

abit kn9

athlon x2 3600 brisbane

2x1gb ddr2 667 kingston

palit 8600gt

kolejna rozbudowa to ewentualnie phenom nawet 4 rdzeniowy po update biosu za x lat

Edytowane przez undertakeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz kase na wymianę teraz

bo jak nie to mozesz

kupić C2D+ asrocka pod intela wspiera agp+pcix

oraz DDR i DDR2

więc stopniowo mógłbyś się przesiadać

wiec co piszę bo sam tak zrobiłem

a ram kupuj pooki tani DDR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...