Skocz do zawartości
napster666

Nowy Zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Intel Core 2 Duo E6420

EVGA GeForce 8800GTS SuperClocked 640MB DDR3/320bit TV/DVI PCI-Express (1.2ns)

EVGA nForce 650i Ultra

GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 800 MHz

Be-quiet Dark Power PRO P6 ATX 530W

Samsung SyncMaster 226BW

WD Caviar SE-16 320 GB 16MB cache SATA-II

Logitech Cordless Laser Comfort Desktop (wiecie coś o tym zestawie ?)

 

coś tu warto zmienić ? komp będzie wykorzystywany celach domowych (gry, filmy, internet)

zależy mi na ciszy zestawu na który mogę przeznaczyć 5500 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok, osobiście ramy wziąłbym OCZ albo patriot a nie geil

zasilacz ewentualnie corsair 520W, chyba jest tańszy od tego bq dp

poza tym zasilacz bierzesz droższy niż płyta główna, czy nie lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> np bq sp 450 lub 550W i dołożyć do procka e6600

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok, osobiście ramy wziąłbym OCZ albo patriot a nie geil

zasilacz ewentualnie corsair 520W, chyba jest tańszy od tego bq dp

poza tym zasilacz bierzesz droższy niż płyta główna, czy nie lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> np bq sp 450 lub 550W i dołożyć do procka e6600

pozdro

plytke jak juz to koniecznie msi p35 neo-f po 430 sa na skapcu

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=410

 

ten nforce jest cienki jak barszcz

procek troche bez sensu e4300 by spokonie starczyl

 

pamietaj 22 lipca obnizki u intel a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie boxowe na intelu jest ciche ? polecacie msi, na pclabie czytałem recenzję evgy i wypadła nieźle jak na płytę w cenie <400 pln. wezme tego Corsair CMPSU-520HXEU - 520W, w komentarzach pisze że jest cichy a i tańszy od bq. zostanę chyba przy e6420, zawsze te 150 pln jestem do przodu. grafika to evga czy bfg lepsze będzie ?

Edytowane przez napster666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie boxowe na intelu jest ciche ? polecacie msi, na pclabie czytałem recenzję evgy i wypadła nieźle jak na płytę w cenie <400 pln. wezme tego Corsair CMPSU-520HXEU - 520W, w komentarzach pisze że jest cichy a i tańszy od bq. zostanę chyba przy e6420, zawsze te 150 pln jestem do przodu. grafika to evga czy bfg lepsze będzie ?

ten msi zapewnia zgodnosc z nadchodzacymi prockami intela w 45nm. E ten evga jest dobry tyle ze chipset nvidia jest cienki.

Kup sobie narazie e4300 go troche podkrecisz spokojnie ci starczy potem sobie kupisz jakiegos wypasionego peryna ktory nie dosyc ze bedzie sie lepiej krecil to bedzie wydajniejszy i zarl mniej pradu. Doloz te 80 do plyty i kup tanszego proca. Z pozostalych pieniedzy zainwestuj w chlodzenie bo box ta straszna kicha. Walnij jakiegos freezera 7 pro pwm albo scythe ninja revb

Edytowane przez undertakeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślmy - 24 h * 7 = 168 h w tygodniu.

 

138000 h / 168 h = 821,5 tygodnia = ~ 15 lat (będziesz tyle to używał :) ?).

 

PS Koniec użytkowania AC 7 Pro wypada w 2022 - w 2012 mają być w Polsce mistrzostwa Europy i stare azteckie mity wspomiają , że z tego powodu ma być koniec świata - więc chłodzenie posłuży ci wiernie do ostatniej godziny twojego istnienia :).

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...