Skocz do zawartości
matei

Nie Wiem Jaki Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki zasilacz do tego configa? Proponowano mi HuntKey HK-350AP oraz chiefteca 450W, lecz nie wiem czy pociągną mój zestaw po o/c. Zasugerujcie coś za około 200zł. :wink:

 

a64 x2 3600+ brisbane

abit kn9 nf4u

galaxy 7900gs

2x 1gb goodram 800mhz

2x nagrywara dvd

2x dysk pod pata

2x katoda

3x wentyle 120mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny konfig tylko, że z inna płyta glowna i z jednordzeniowym athlonem. Mam to na zasiłce Chieftec GPS 450W i jets jeszcze sopry zapas. Polecam ze swojej strony Amarcrox 400W albo Modecom MC-400W(nie Feel!).

 

PZDR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 200zl prosze

Topower TOP-400SPW U12 OEM ,

Amacrox Warrior AX450-PNF ,

YESICO SC430-PS12

napisales "Proponowano mi HuntKey HK-350AP oraz chiefteca 450W" hmmm na huntkeya bym sie skusil jeszcze ale Chieftec 450 to pewno seria GPS robiona przez Delta Electronic..... nie mialem nigdy Delty i nie ubolewam szczegolnie z tego powodu. Jak dyplomatycznie mi wyszlo :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chieftec 450 to pewno seria GPS robiona przez Delta Electronic..... nie mialem nigdy Delty i nie ubolewam szczegolnie z tego powodu. Jak dyplomatycznie mi wyszlo :) .

w końcu się przyznał, bo szumi o tym jakie to te Delty złe na całym forum. Czyli jak widzę argumenty dostoswujesz do aktualnych potrzeb nie trzymając sie pewnej linii, bo Chieftec kosztuje przeciez ponad 150zł, wiec już nie jest taki tani jak te z allegro nie - za to krytykowałeś Delty z allegro?? Chłop ma alergię na Delty od urodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiał się przyznawac, widać było po wypowiedziach, trzeba mieć coś w ręku żeby o tym konkretnie mówić. Powoływanie się na recenzje innych jest też śmieszne, bo każdy ma swój subiektywny punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 200zl prosze

Topower TOP-400SPW U12 OEM ,

Amacrox Warrior AX450-PNF ,

YESICO SC430-PS12

napisales "Proponowano mi HuntKey HK-350AP oraz chiefteca 450W" hmmm na huntkeya bym sie skusil jeszcze ale Chieftec 450 to pewno seria GPS robiona przez Delta Electronic..... nie mialem nigdy Delty i nie ubolewam szczegolnie z tego powodu. Jak dyplomatycznie mi wyszlo :) .

spw nie ma wtyczki pci-e. ok, moze w zestaewie bedzie, ale... to zawsze przejsciowka, z jakościa roznie moze byc. Moze to moje prywatne uprzednie, jakos nie poparte faktami, ale... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza w normie, na pewno nie można powiedzieć że hałasuje. Podobno w niektórych słychać jakiś delikatny pisk(cewki?) po wyłączeniu, jednak ostatnio miałem tą Deltkę przez dwa dni i nie doświadczyłem czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...