Skocz do zawartości
Gość

Płyta "przyszłościowa",

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy dobrym zakupem będzie ta płyta chyba pod Penryna ??

 

PS.

Czy to wogóle jest płyta do penryna ? Jak tak, to czy będzie obsługiwała wszystkie technologie, które Penryn będzie wprowadzał ?

 

A czy są na rynku płyty główne pod AM3 ?

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt już nie produkuje plyt bez dźwięku i sieci ^_^ i to od dawna!

 

@Macio117 zadajesz pytania z innego świata :D Nie ma jeszcze w sprzedaży AM2+ a tu już wiadomo co i jak z AM3 :huh: czary czy coś?

Jak nie ma sieciówki i dźwiękówki jak ma

Nikt już nie produkuje plyt bez dźwięku i sieci i to od dawna!

To czemu w specyfikacji pisze, że nie ma :?:

 

A teraz na Barcelona, nie ma co czekać, bo żadna rewelacja to nie będzie, ponieważ, Kentsfield z zegarem szybszym o 50% okazał się być o 58% szybszy od Barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale zawiódł...

 

A co do mobo, pod Penryna, to jak widzę, to GIGABYTE GA-P35-DQ6, na niesamowite chłodzenie, czego nie można napisać o MSI P35 Neo-F Intel P35 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:damage_wall: oslabiasz mnie :lol2:

 

wiecej takich tematow

:huh:

Może chodzi Ci, o "na", chodziło mi o "ma"... :rolleyes:

 

A co do mojej wypowiedzi, która okazała się b. kontrowersyjna, więc radzę spojżyć na te foto:

GIGABYTE GA-P35-DQ6 S775(ta z chłodzeniem, którą wychwalałem):

Dołączona grafika

MSI P35 Neo-F Intel P35

Dołączona grafika

 

Ps.

Jeźeli chipset P35, mało się grzeje to kupię tego z MSI :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wyczyszczony ze zbędnych postów. Radzę już nie wracać do tematyki AM2+ itp.

Ja też polecam tańszą opcję. Po co dopłacać 300zł, jeśli za mniejszą cenę można mieć to samo (czy prawie to samo), tylko że taniej. Poza tym ja bym się gigabyte'a nie tknął, ale to tylko moje prywatne zboczenie spowodowane makabrycznymi przeżyciami z tymi płytami (w tym tymi najdroższymi) ;-) Możecie się z tym niezgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wyczyszczony ze zbędnych postów. Radzę już nie wracać do tematyki AM2+ itp.

Ja też polecam tańszą opcję. Po co dopłacać 300zł, jeśli za mniejszą cenę można mieć to samo (czy prawie to samo), tylko że taniej. Poza tym ja bym się gigabyte'a nie tknął, ale to tylko moje prywatne zboczenie spowodowane makabrycznymi przeżyciami z tymi płytami (w tym tymi najdroższymi) ;-) Możecie się z tym niezgodzić.

wlasnie wel gigashit co u niektorych zwany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...