Skocz do zawartości
AragornPL

Szybka Piłka - Jaką Grafikę Na Agp Do 500 Zeta?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po tak długiej przerwie...

Pytanie jak w temacie - jaką grafikę na AGP do 500 zeta?

Jak najwydajniejszą

Zaraz jedziemy z kumplem na giełdę komputerową celem dokonania zakupu (swoją drogą kumpel też się wpakował w s939 z AGP tak jak ja swego czasu, więc teraz ma problem, dokładnie tak jak ja kiedyś ;))

Piszcie jak najszybciej, ja będę tego posta sprawdzał na bieżąco przy pomocy telefonu i PSP

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jakby obeszło się bez % (nie, nie tych alkoholowych, tylko karnych), to by było fajnie, bo ten post nie jest chyba zbyt spoko, taki krzykliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Oj chłopie [; Troche nie warto ale jak już to szukać 7600gs palit sonic, 7900gs od palita albo galaxy, lub X1950pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, grafa ma być dla kumpla od s939

Dziś niestety nie miał kasy, więc nie kupił jeszcze nic

Aha i kwota się zmieniła - do 600

Pewien mój znajomy polecił mu 7600GT, jeszcze się pytaliśmy o X1950 Pro, ale mówił, że 7600 są popularniejsze

Zresztą niedługo kolega (ten co chce kupić grafikę) sam tu napisze, bo to w sumie jego problem

A tak totalnie OT - sam nabyłem ASRocka 4CoreDual-VSTA, a w przyszłym tygodniu będę miał E4300 :D

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tak, grafa ma być dla kumpla od s939

Dziś niestety nie miał kasy, więc nie kupił jeszcze nic

Aha i kwota się zmieniła - do 600

Pewien mój znajomy polecił mu 7600GT, jeszcze się pytaliśmy o X1950 Pro, ale mówił, że 7600 są popularniejsze

A tak totalnie OT - sam nabyłem ASRocka 4CoreDual-VSTA, a w przyszłym tygodniu będę miał E4300 :D

Nie opłaca sie 7600gt, a pozatym brać tylko dlatego że popularny to troche śmieszne ;) Jak 600zł to szukać 7900gs albo X1950pro!

 

BTW: Gratki zakupu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleć mu X1950PRO bo jest mniej popularna i bedzie większy szpan ;) a wogóle będzie szpan bo to najszybsza grafika na AGP ;) Ale jak ma te 600 zł to niech zmieni płyty na coś na NF4 np ABITA i niech kupi 7900GS Galaxy albo Palit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie to ta grafika to dla mnie ma byc - szczerze dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Niestety, zmiana plyty narazie nie wchodzi w gre. Jak rozumiem, najrozsadniejszym wyborem bylby ten X1950Pro, tak? Zaraz poszukam na allegro.

 

Pozdrawiam, ZinC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...