Skocz do zawartości
Bezan

Tani Notebook Do 1200zł - Jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem notebooka do 1200zł.

Ma być raczej do prac z edytorem tekstu + filmy DVD. Nic więcej od niego nie wymagam.

Zastanawiam się nad n620c lub n610c. Co możecie o nich powiedzieć lub co zamiast nich? Toshiba odpada, gdyż miałem już 3 i każda miałą jakieś poważne usterki - nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej jakiegoś IBMa? Za te pieniądze spokojnie można by kupić jakiegoś ThinPad'a, np. T23.

Jeśli praca w edytorze i te filmy wystarczą Ci na matrycy 14,1", to bym brał właśnie to. Możesz nosić nawet w reklamówce z biedronki, a i tak będzie żył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

dokładnie.. jak dla mnie w tej cenie to tylko używane IBM, możesz naprawdę robić z nim wszystko. Stare 10 letnie IBMy lepiej wyglądają niż miesięczne acery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sprawdzenia nie napisałbym nic na forum. Wcale nie uważam, że propozycja lepsza, bo kupowanie tylko i wyłącznie dlatego że bebechy ma lepsze jest dla mnie bez sensu przy laptopach, które mają służyć jako urządzenia mobline. Sam się na tym przejechałem biorąc delikatną Toshibe Satellite, która parametrami zachwycała wtedy- stąd moje zdanie że warto płacić również za "opakowanie", nawet kosztem słabszej konfiguracji. A 2 laptopy Compaq jakie do tej pory trzymałem w rękach jednak nie były na poziomie IBMa (być może to tylko takie modele).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac nie znasz czasow kiedy compaqi evo N610c byly na rynku :lol:

Nie wiesz ile kosztowaly .. i czemu byly tak drogie ;)

 

A 2 laptopy Compaq jakie do tej pory trzymałem w rękach jednak nie były na poziomie IBMa (być może to tylko takie modele).

A pamientasz jakie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasów tych nie pamiętam- nie ma co ukrywać. Wiem jednak, że były to wysokie modele. Nie wiem ile kosztowały, ale dlaczego drogie, to raczej oczywiste.

Nie wiem jakie modele, bo nawet nie w głowie mi było to sprawdzać. Oba były podobne do siebie. Dlatego też napisałem, że może to tylo takie modele- może trafiłem na najzwyklejsze używane Compaq, które z high- endem nie miały wiele wspólnego.

Nie mam się co upierać przy swoim zdaniu, ale skąd wynika w takim razie taka sama cena, równie dobrych laptopów (odwołuje się do Twojego stwierdzenia), przy czym Compaq ma lepszą konf.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo n610c jest na p4m a n620c juz na platformie centrino... natomiast T23 to niestety tylko p3m ...

W dodatku obydwa modele compaqa maja porty USB 2.0 .. ibm jedynie 1.1 ... ba nawet w nowszym T30 IBM tez nie bylo usb 2.0 co mozna nazwac skandalem w tamtym czasie ;)

 

ps.Z tego ostatniego powodu kupilem w tamtych czasach Compaqa N800v zamiast T30 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...