Skocz do zawartości
nrl

Soul Calibur 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika



Pierwszy filmik

http://www.gamevideos.com/video/id/12170

The 1UP crew have managed to get their hands on Namco's latest hack-n-slash fest, Soul Calibur IV, and have a few details to share. Soul Calibur has been a major franchise for Namco Bandai and the latest edition promises to build upon its legacy. Apparently, Ivy, Mitsurugi and Nightmare will all return along with a slew of new, unannounced characters. Soul Calibur IV will also feature realistic environments, enhanced AI, cool interactive stages and a brand spanking new battle system. Sounds sweet. A lot more details of the game will be revealed in the July issue of EGM.



jak dla mnie najlepsza seria bijatyk jaka powstała!!

edit.
dlaczego mamy czekać do 2008r :( Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam ta serie za najlepsza jesli chodzi o bijatyki, wiec jestem napalony na gierke.

 

Temat założony w złym dziale.

 

EDIT:

Jeden temat do wywalenia.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu do czegoś mi się przyda drugi pad który leży od dłuższego czasu w szufladzie...

bedziesz grał sam ze sobą? xD

 

 

oby był tryb on-line to Was spiore :] No i zeby lagow nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że to jest jej główna broń ^^ ale równie dobrze mogliby pominąć te paski które ma zakryć to co wystaje, bo za dużo to one nie zakrywają :/ Niedługo to chyba będziemy golasami walczyć bo ubrania kobiet są coraz bardziej skąpe.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że to jest jej główna broń ^^ ale równie dobrze mogliby pominąć te paski które ma zakryć to co wystaje, bo za dużo to one nie zakrywają :/ Niedługo to chyba będziemy golasami walczyć bo ubrania kobiet są coraz bardziej skąpe.

Co do wygladu jej stroju, to zakrywa on mniej/wiecej tyle samo co te z poprzednich części, po których rowniez można było smiało stwierdzić że "Niedługo to chyba będziemy golasami walczyć bo ubrania kobiet są coraz bardziej skąpe." bo nie wiem czy grałeś Ivy w SC3, także Rom4n.G. tej części zapewne rownież nieocenzuruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wygladu jej stroju, to zakrywa on mniej/wiecej tyle samo co te z poprzednich części, po których rowniez można było smiało stwierdzić że "Niedługo to chyba będziemy golasami walczyć bo ubrania kobiet są coraz bardziej skąpe."

Co nie zmienia faktu, ze wdzieki bohaterek gier z kazda czescia staja sie coraz wieksze ;-) Czyzby zapotrzebanie gynku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, ze wdzieki bohaterek gier z kazda czescia staja sie coraz wieksze ;-) Czyzby zapotrzebanie gynku ?

Tak tak, dlatego sam wspomniałem ze ma za duże :) No ale co do strojów, to sadze ze nie wiele sie zmienia, jeśli nie nic.

 

... co rownież nie zmienia faktu :D ze jest to kolejna gra obok tekkena6 dla ktorej warto będzie kupić ps3/XO (w moim przypadku ps3 ;)

 

miejmy taką nadzieje!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby był tryb on-line to Was spiore :] No i zeby lagow nie było

Jest, popatrz na końcu trailera pisze na jakie platformy pod spodem i przy xbox 360 masz napisane LIVE [;

będzie się działo B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny smaczek.

 

Czy w Soul Calibur IV będziemy mogli pokonać przeciwnika jednym ciosem?

Soul Calibur to bardzo ceniona seria bijatyk, która wraz z najnowszą częścią ma przenieść się na konsole nowej generacji. Wygląda na to, że nie tylko oprawa graficzna się zmieni. W najnowszym numerze Official PlayStation Magazine jeden z głównych programistów w Namco Bandai - Masaaki Hoshino – zdradził, że czwarta część Soul Calibur IV doczeka się niezwykle interesującej nowości.

 

Wygląda na to, że nie będziemy musieli już tak bardzo zwracać uwagę na energię naszych oponentów. „Mamy tu nowy element rozgrywki, który pozwoli Wam wygrywać bez odbierania całego paska życia Waszemu przeciwnikowi” – zdradził Hoshino.

 

Redaktorzy magazynu przypuszczają, że możemy tu mieć do czynienia z patentem znanym ze starego tytułu z PSone - Bushido Blade, w którym jednym celnym ciosem mogliśmy pokonać przeciwnika. Pismo sugeruje też, że w czwartej części Soul Calibur może powrócić system zużywania się broni w czasie walki, znany jeszcze z Soul Edge z PSX-a. Twórcy gry jak na razie nie potwierdzają tych rewelacji.

 

Dokładna data premiery Soul Calibur IV nie została jeszcze ustalona. Wiadomo jedynie, że możemy spodziewać się tego tytułu dopiero w 2008 roku.

baj:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=35577

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj: co byście polecali, Soul Calibur II, czy III (o 4-ce pomyślę jak będzie w platynie)?

Oby dwie nówki kosztują 50zł. Za miesiąc, za dwa kasa będzie, lecz wtedy zapomnę się spytać :P

Z moich ustaleń: w IIkę gra się fajnie na automacie (w IIIkę nie grałem) i jest w niej Heihachi (osobiście nim nie gram, ale zawsze smaczek). W IIIce (albo to była IIka?) jest jakiś PSEUDO-RPG-StoryMode (czytałem instrukcję :P ), który mnie odpycha. Lecz ponoć nowsze jest lepsze.

P.S. Byłem dziś w chyba jedynym sklepie w BB z używanymi grami i zastanawiałem się, czy nie brać SC zamiast Tekkena - po tym jak gościu mi powiedział, że to praktycznie jednakowe gry, zastanawiałem się, kto takim daje pracę w skepie z grami :/

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w dwojce nie gralem w zadne tryby singlowe, w trojce gralem w ten wspomniany story mode, ponadto jest jeszcze inny tryb singlowy. Wogole w trojce mozesz tworzyc wlasne postacie i takie tam. Nie pamietam jak bylo z tym w dwojce. Ale szczerze mowiac nie kupuje sie gry po to zeby bawic sie samemu, tylko naparzac z kumplami. Mi tam zadne tryby singlowe radochy nie sprawiaja. W tej chwili młuce caly czas w trojke i ta ci polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...