Skocz do zawartości
nrl

Soul Calibur 4

Rekomendowane odpowiedzi

No i zacialem sie na amen ....45-46 pietro. Na 46 poziom dochodze juz tylko jedna postacia i to na resztkach energii, wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek walce. Ta postac z 45 pietra to jakis koszmar....wale, wale i tak prawie nie schodzi z niej energia. Na 46 chyba to samo.....

 

Bylby ktos na tyle mily i napisal konkretnie jaka postacia lub postaciami dojsc do konca? Jakie specjalnosci wybrac, jaki stroj, jak walczyc ? :) Jestem juz niby tak blisko a zarazem tak daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szacunek dla twórców :lol:

Gra jest już ponad miesiąc na rynku, a do tej pory nie pojawił się żaden patch poprawiający rozgrywkę internetową. Na dzień dzisiejszy granie po live to przejaw sadomasochizmu -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zacialem sie na amen ....45-46 pietro. Na 46 poziom dochodze juz tylko jedna postacia i to na resztkach energii, wiec nie ma mowy o jakiejkolwiek walce. Ta postac z 45 pietra to jakis koszmar....wale, wale i tak prawie nie schodzi z niej energia. Na 46 chyba to samo.....

 

Bylby ktos na tyle mily i napisal konkretnie jaka postacia lub postaciami dojsc do konca? Jakie specjalnosci wybrac, jaki stroj, jak walczyc ? :) Jestem juz niby tak blisko a zarazem tak daleko...

 

Yun-seong lub Kilik i nie ma mocnych :] Kilikiem trzeba dobrze grać technicznie i trzymać dość duży dystans. Yun-seong'em wystarczy doprowadzić do critical finishera :]

 

1000 of 1000 wpadł jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szacunek dla twórców :lol:

Gra jest już ponad miesiąc na rynku, a do tej pory nie pojawił się żaden patch poprawiający rozgrywkę internetową. Na dzień dzisiejszy granie po live to przejaw sadomasochizmu -_-

nie zwalaj winy na lagi jak grac nie potrafisz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lagow to nie zgodze sie. Ja gram z pingiem zoltym i nie mam zadnych lagow. Jedynie czasem wkurzaja mnie te wszystkie napakowane postacie. Wolalbym grac zwyklymi z gry.

 

Nierealny

 

Dzieki za pomoc. Zeby to bylo takie proste jak piszesz...Grzmace w ta postac ile tylko wlezie :) nawet rozwalam jej fatalaszki, ale ciagle spozniam sie z tym critical finish. Juz sie pogubilem z tym.... Critical finish mozna zrobic tylko, gdy pasek przeciwnika jest czerwony i mruga i traci zbroje to mam ulamek sekundy na wcisniete LB?

 

Co do gry nie bede nudzil, kazdy kto widzial wie, ze cud miod palce lizac :) Zreszta 3-jka z PS2 tez taka byla.

 

BTW sciagnal ktos z Was na punkty te customizacje postaci? Co tam dokladnie jest, bo troche to malo liczy...

Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaro, zrób tak:

 

Bierzemy oryginalnego Astarotha i go przerabiamy. Wybieramy strój 1P lub 2P - tak, by nie można było zmieniać ubrań.

Dzięki temu można założyć kryształ. Do tego kupujemy broń, która ma zdolność Soul Crush B.

Najważniejsza zdolność do kupienia, to wysysanie życia.

Jako trzecia może być cokolwiek. Mnie było stać jeszcze na autoGI klasy B.

Całość przechodzimy za pomocą 1A / 1[A]B. Żadnych innych ciosów nie używać.

Jeśli przeciwnicy mają bardzo wysoką obronę i nasze ataki prawie nic nie zabierają, to robimy 1A kilka razy by zrobić Soul Crush i CF.

1A / 1[A]B - dolny ukos w lewo + wciśnięty X i potem dorzucamy Y. Ja od 40 poziomu doszedłem do końca.

 

grając z ludźmi z PL lagi są praktycznie niewidoczne, na 4 kreskach jest już różnie. Czasem zwalnia całą walkę, a kiedy indziej działa pięknie.

 

kto chce detmacza?

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na ludzi z pl praktycznie nie trafiasz :(

Najbardziej irytuję mnie to, że lag=freez gry :[

 

Co do napakowanych postaci, to już przywykłem do tego, że 3/4 graczy gra customem Kilika używając do tego 2 ciosów na pałę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Zeby to bylo takie proste jak piszesz...Grzmace w ta postac ile tylko wlezie :) nawet rozwalam jej fatalaszki, ale ciagle spozniam sie z tym critical finish. Juz sie pogubilem z tym.... Critical finish mozna zrobic tylko, gdy pasek przeciwnika jest czerwony i mruga i traci zbroje to mam ulamek sekundy na wcisniete LB?

to obejrzyj filmiki na youtube i wszystko sie wyjasni :P

Yun-seong'em wystarczy uzywac praktycznie tylko 6B,B zeby zbic Soul Gauge. LB wciskasz w momencie gdy wskaznik Soul Gauge (koleczko obok paska zycia) zmieni sie na czarne. Nie musisz zadnego pancerza rozbijac. Najpierw caly pasek miga na czerwono, robisz kilka uderzen i jest taki taki moment, ze na chwile koleczko pęka i zmienia sie w czarne, wtedy wcisnij LB.

 

1000 of 1000 wpadł jakiś czas temu.

Zeby zrobic tysiaka trzeba zdobyc wszystkie 'skrzynki' z Tower'a (2 achievmenty z ekwipunkiem i sprzetem)?

 

No i drugie pytanko:

Czy jest tylko jedna plansza 'Phantom Pavilion' czy sa dwie plansze: 'Phantom Pavilion' oraz 'Phantom Pavilion Seesaw'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na ludzi z pl praktycznie nie trafiasz :(

Najbardziej irytuję mnie to, że lag=freez gry :[

 

Co do napakowanych postaci, to już przywykłem do tego, że 3/4 graczy gra customem Kilika używając do tego 2 ciosów na pałę :lol:

Dlatego uważam, że cały ten ranking jest [ciach!]o warty. Kiliki mają się nijak do ogranych Cervantesów czy Mitsurugich, gdzie wpi.rdol można dostać za każdym razem. Najlepiej łupie się ustawiane mecze, lag niewidoczny i można sobie komentować walkę.

 

Z ciekawostek: musemum\battle records

(trochę próżności)

Play time: 81h:47min

2131 first atakow

21 just impacts

286 impacts

103 critical finishers

187 soul crushes

124 wall hits

31023 landed atacks

guarded 10892 times against attacks

performed 87 grapple breaks

przebiegniete 34233m

132 wygrane z low hp

325 perfectów

zdobyte 3211150 złota

 

enigma_pl Jeśli chcesz odkryć wszystkie przedmioty, to nie musisz się katować we wieży tylko możesz je później kupić w sklepie. Wieża daje tylko to, że nowe itemy są za darmo

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Mitsurugim jeszcze idzie sobie jakoś poradzić, ale Cervantesem masz rzeczywiście racje :lol:

Gdyby ktoś był dziś chętny, to mogę pograć jakąś godzinkę (ale nie dłużej, bo trzeba trenować forze) :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzilo, bo niektore skrzynki sa naprawde ciezkie dla mnie...

 

A co z tym?

No i drugie pytanko:

Czy jest tylko jedna plansza 'Phantom Pavilion' czy sa dwie plansze: 'Phantom Pavilion' oraz 'Phantom Pavilion Seesaw'?

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos kupowal oficjalne poradniki do SC ? Bo mysle czyby sobie nie zaimportowac bo ciagle przelaczanie sie miedzy demonstracja ciosow a ich trenowaniem jest upierdliwe.

 

Acha no i czy mi sie wydaje czy niektore ciosy sa nie do zrobienia bez arcade sticka (glownie te wymagajace plynnego przejscia z A na K albo B na G glownie). Hmm a moze powinienem pod L1, L2, R1, R2 przebindowac A,B,G,K i wtedy by sie dawalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w niedzielę posprzątałem w Szkatułce, a chyba nikt nie podawał.

Ciekawostka. W demie na pleju, w zdjęciach na końcu, jest pokazany Vader wraz z głównym bohaterem z Force Unleashed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba fake, bo znajomi by o tym już dawno wspomnieli.

 

A tak w ogóle, to wyszedł patch balansujący postacie - niby trochę lepiej jest, ale dalej wiara wkurza tymi customami :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na te customy najprościej robić sidestepy, gorzej już przy lagu kiedy postać nie reaguje, a wszystkie warjacje kilika siadają nam na łeb/nogi. Dobrze, że zośce niczego nie wykastrowali :lol: masakruje całe hordy kilików i cevantesów.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...