Skocz do zawartości
dondexterro

Zaznaczanie Plików I Folderów W Kde

Rekomendowane odpowiedzi

widziales kiedys windowsa xp? wiesz co to jest zaznaczanie plikow?

ale okej moge dokladniej...

klikam myszka lewym przyciskiem i nie pusczam. zmieniam polozenie kursora i pojawia mi sie prostokat w z wypelnieniem niebieskim przezroczystym. boki zas prostokata (ew. kwadratu) sa niebieskie. chcialbym to samo miec w moim KDE, wiem ze sa na to patche lub program bo kiedys o tym czytalem, jesli jeszcze czegos nie rozumiesz to moge nawet umiescic screeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba jest domyślnie w kde... przynajmniej w moim kubuntu ;) na 100% jest też w gnome i na 99% efekt w windows xp jest zaczerpnięty właśnie z gnome :] afair jeszcze w redhacie 7.2 albo 7.3 było takie coś pod gnome ;)

 

 

ps. kde control center -> apperance -> zakładka effects -> rubberband effect ;) znalezione w ok. 40sekund... tak trudno? :P

Edytowane przez DiJo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak trudno bo ja nie mam zakladki effects... ;) znam centrum sterowania na pamiec

kde 3.5.7

 

dzieki znalazlem. rubberband effect, nie potrafilbym sam tej nazwy wymyslic :)

http://www.kde-apps.org/content/show.php?c...5e3d832f1482cc6

 

edit: xxxx blada, ja mam kde-meta, musze kombinowac

 

edit2: SOLVED, dodanie flagi "perrty" do make.conf, sie kompiluje i bedzie dzialac, thx dijo

Edytowane przez dondexterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...