Skocz do zawartości
fafowicz

Zestał Dla Kolegi Za Około 1700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Składam zestaw dla kumpla za jakieś 1700zł, chciałbym żeby to już było na dx10. Bez dysku, nagrywarki, klawy itp. Komp ma być do gier. No czasami jakiś film czy coś wydrukować. Wymyśliłem coś takiego. Sprzęt będzie trochę podkręcany.

 

 

CPU: Intel Core 2 Duo E4300 1,8 GHz

Mobo: ABIT AB9

Grafa: Galaxy GeForce 8600GE

RAM: Kingston 2X1GB 667MHz

Zasilacz: Modecom MC-350 ATX 350W

 

Co o tym sądzicie ?? Pogra się na tym trochę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte zmien na 7900GS (podobno lepsza od 8600GE)

i zasilacz na HK350

warto tez do płacic do jakiego chłodzenia na procesor jezel iebdize podkrecany np. Freezer 7pro

pozatym zestaw OK

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie że podobno lepsza ale chciał już na dx10 no to tak wezme.

Mozesz <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> z DX10 tylko czy sobie pograsz?? Jak na razie nie dość że są słabsze w DX9 od 7900GS a w DX10 nie ma mowy o graniu. Mozna oglądać conajwyżej pokaz slajdów ;) Jak w DX10 to tylko 8800GTS i wyżej albo Radeona HD2900XT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz koniecznie inny, np. jak kolega napisał huntkey 350. Co do grafy, to będzie najlepsza w tej cenie pod dx10. Możesz parę pln na płycie oszczędzić i wziąć np p5b asusa, albo gigabyte ds3, na tym procu i tak Ci podkręcania nie powinny ograniczyć;) A ramy zmienić na 800, chociażby kingmax.

Edytowane przez bartek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam zestaw dla kumpla za jakieś 1700zł, chciałbym żeby to już było na dx10. Bez dysku, nagrywarki, klawy itp. Komp ma być do gier. No czasami jakiś film czy coś wydrukować. Wymyśliłem coś takiego. Sprzęt będzie trochę podkręcany.

CPU: Intel Core 2 Duo E4300 1,8 GHz E2160

Mobo: ABIT AB9 EVGA 650i / Asus P5K / MSI P35 Neo

Grafa: Galaxy GeForce 8600GE 7900GS Galaxy 475/1400

RAM: Kingston 2X1GB 667MHz OK

Zasilacz: Modecom MC-350 ATX 350W Amacrox 450

 

Co o tym sądzicie ?? Pogra się na tym trochę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym zasilaczem, modecom starczy i sie nie spoci ;)

Problem w tym, ze modecom jak się trafi to pochodzi, a jak nie to komputer można trafić. Druga sprawa, że do podkręcania niezbyt się nadaje, a c2d grzech nie podkręcać:) Tak samo jak tej Galaxy z pięknym heat-pipe :P

Dobrze by też było, żeby jakiś zapas mocy zasilacz miał, na przykład przy wymianie grafy żeby nie trzeba było zasilacza też wymieniać, lepiej kupić raz, a porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze modecom jak się trafi to pochodzi, a jak nie to komputer można trafić. Druga sprawa, że do podkręcania niezbyt się nadaje, a c2d grzech nie podkręcać:) Tak samo jak tej Galaxy z pięknym heat-pipe :P

Dobrze by też było, żeby jakiś zapas mocy zasilacz miał, na przykład przy wymianie grafy żeby nie trzeba było zasilacza też wymieniać, lepiej kupić raz, a porządnie.

A Ty mówisz o Modecom MC-350W czy o FEELach?? Bo to zupełnie inne zasiłki. MC robi Forton więc nie ma co się bać. A FEEL to raczej do słabszych kompów można ewentualnie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> :)

Jak kasy starczy do dołóż do HunKeya :)

 

Co do grafy, to będzie najlepsza w tej cenie pod dx10.

W DX10 owszem ale jak zaznaczyłem nie pogra na niej w DX10 a w DX9 za tą cene znajdzie lepsze grafiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak nie? a moze jest ograniczony fundusz? B-)

 

imho jezeli styknie to:

evga 650i ultra

e2140/e4300

2x1gb goodram 667

7900gs cm 1,4ns

wd3200aaks

amacrox warrior/modecom mc

 

a jezeli nie to to samo tylko ze na brisbane + abit kn9.

 

cze! :)

Edytowane przez junioor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość drizit

Popieram. ja bym brał brisbane + kn9 (coś nie mogę się przerzucić na intela) - takiego składałem teraz koledze i hula az miło poklikać. co do Amacroxa to kupuję własnie do swojego zestawu. bardzo dobry i cichy w przystępnej cenie. z zapasem mocy mozna wziąć tego 400W (szczytowa 450W).

 

Grafę kupiłem i polecam edycję CoolerMastera Galaxy 7900GS 600/1600. Gothic III i Oblivion śmiga że hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...