Skocz do zawartości
ath

Fifa 08

Rekomendowane odpowiedzi

Moze razor troche pisze chaotycznie, ale wiadomo o co mu chodzi, znowu nie ma argumentow, aby sensownie wybronic sama gre, wiec temat sprowadza sie do pyskowek miedzy userami.

Po co to wszystko jak wiadomo jak to sie skonczy, temat odejdzie w zapomnienie po kilku tygodniach jak co roku...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screny:

 

...

O mamo... Wersja na X360 powoduje opad szczeny...

chłopie zwolnij z tym zachwytem nad x0 ... co post to ohy ahy na temat xboxa .... bo jak byś nie zauważył piszesz w dziale o grach na PC Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie zwolnij z tym zachwytem nad x0 ... co post to ohy ahy na temat xboxa .... bo jak byś nie zauważył piszesz w dziale o grach na PC

,,Chłopie", gra jets multiplatformowa, a że temat jest w dziale PC to nie moja wina, tak samo jak nie moją winą jest to, że najlepjej wygląda na X360 i PS3...

 

Co do screenów, przecież FIFA zawsze wygląda jak na screenach, tylko niektórzy myśla że screeny które oglądają są na PC i potem dziwią się, że na monitorze widzą co innego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do screenów, przecież FIFA zawsze wygląda jak na screenach, tylko niektórzy myśla że screeny które oglądają są na PC i potem dziwią się, że na monitorze widzą co innego:)

jasne, bo EA nie retuszuje screenów dla celów marketingowych i wszystko co piękne to z wersji x0 , lub czemu EA reklamuje grę na różne platformy screenami z x360 ?

dlatego też potencjalni nabywcy maja prawo mieć żal do producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, bo EA nie retuszuje screenów dla celów marketingowych i wszystko co piękne to z wersji x0 , lub czemu EA reklamuje grę na różne platformy screenami z x360 ?

dlatego też potencjalni nabywcy maja prawo mieć żal do producenta

Zawsze są screeny z wersji na PS2, PC, PSP i X30, więc w czym problem?

 

Pozatym wyobraź sobie, że np. na pokazach jest zazwyczaj wersja z PS2.

 

Więc nie przesadzaj:)

 

Zresztą, wszystko okaże się 28 sierpnia po ukazaniu się demka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screny:

 

http://media.xbox360.ign.com/media/908/908851/imgs_1.html

 

O mamo... Wersja na X360 powoduje opad szczeny...

Zdjęcia są naprawdę cudne, niemalże wszystko odwzorowane w 100% -> robi wrażenie heeh //nawet ochraniacze pod getrami// so sweet :) tylko szkoda, że są to foty z ps3;box...a po drugie szkoda, że to beckham na ty fotach :rolleyes: "co za pion"ja wiem, że jest on najsłynniejszym futbolowym lovelassem, ale niestety nie jest już najlepszym piłkarzem :) heheh ale ok....nowy klub, nowa koszulka, nowe logo nowy becks... :lol:

 

Ciekawe kiedy zarzucą fotami z pc ---> mam nadzieje, że będą jeszcze lepsze od konsolowych, w najgorszym wypadku niech będą "podobne"-isze ? hmm :wink: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są naprawdę cudne, niemalże wszystko odwzorowane w 100% -> robi wrażenie heeh //nawet ochraniacze pod getrami// so sweet :) tylko szkoda, że są to foty z ps3;box...a po drugie szkoda, że to beckham na ty fotach :rolleyes: "co za pion"ja wiem, że jest on najsłynniejszym futbolowym lovelassem, ale niestety nie jest już najlepszym piłkarzem :) heheh ale ok....nowy klub, nowa koszulka, nowe logo nowy becks... :lol:

 

Ciekawe kiedy zarzucą fotami z pc ---> mam nadzieje, że będą jeszcze lepsze od konsolowych, w najgorszym wypadku niech będą "podobne"-isze ? hmm :wink: B-)

Foty z PC już są od dawna, wyggląda to jak troszke poprawiaona FIFA 07. Nie zanosi się też na zmiane silnika w przyszłym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna porca zdjęć niestey z boxa

 

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa08&a...=115&id=254

 

a poniżej zdjęcia z pc.... http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa08&a...=112&id=251 niestety fatalnej jakości

 

ps.

demo w następnym tyg.:)

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL - watpie ;)

Moge przezyc te dziwne podania i ruchy, ale w 07 brakowalo mi przede wszystkim soczystych, sensownych i tam "gdzie ja chce" strzalow, jak to porawia to bedzie naprawde dobrze i dosc miodnie, jak nie i bramkarz dalej bedzie lapal strzaly na stojaco z 16m jakby nigdy nic to nic z tego...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL - watpie ;)

Moge przezyc te dziwne podania i ruchy, ale w 07 brakowalo mi przede wszystkim soczystych, sensownych i tam "gdzie ja chce" strzalow, jak to porawia to bedzie naprawde dobrze i dosc miodnie, jak nie i bramkarz dalej bedzie lapal strzaly na stojaco z 16m jakby nigdy nic to nic z tego...

Ha, a ja jestem dobrej myśli. Po filmikach które oglądałem widac, ze są zmiany. Nawet w ruchach. Moment, znajde filmy i Ci pokaże, chociaż więcej gadania niż pokazów gry, ale widać zmiany ruchów.

 

EDIT:

 

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa08&page=16

 

EDIT 2:

 

http://media.xbox360.ign.com/media/908/908851/imgs_1.html SCREENY B-)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, a ja jestem dobrej myśli. Po filmikach które oglądałem widac, ze są zmiany. Nawet w ruchach. Moment, znajde filmy i Ci pokaże, chociaż więcej gadania niż pokazów gry, ale widać zmiany ruchów.

 

EDIT:

 

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa08&page=16

 

EDIT 2:

 

http://media.xbox360.ign.com/media/908/908851/imgs_1.html SCREENY B-)

 

screeny powodują, opad szczeny !!!!!!!!!

 

ciekawe, jak to będzie w pełni wyglądać na pc, jedynie można sie domyśleć, że skoro nie będzie wzbogacony nowym silnikiem, możemy sie spodziewać coś na stylu 07 z minimalnymi poprawkami, strojów, kibiców, cieni ?

Najbardziej bym sobie życzył poprawy samej murawy, aby była bardziej zielona...realistyczna, a nie grając na san siro...//widzimy wytarte bojo// no chyba, że tak naprawde zespół nie ma podgrzewanej hehe, :wink:

 

I qrde co chyba najważniejsze, sama rozgrywka, żeby tego nie spiepszyli !!!!!!!

no to czekamy do dema !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny wysyp zdjęć:

 

http://www.fifa4fans.de/pre_network/fifa08/screenshots.php

a właśnie co jest z tym DEM-em ?? :blink:

Panie i Panowie... Demo niedługo na PC, na X360 i PS3 6 września.

 

Ale... Mam 2 filmiki które w szczególności powinien obejrzeć Kucyk, stary jeśli tym razem powiesz ze PES jest nie wiadomo jak lepszy, to sorry ale więcej dyskusja z Tobą jak dla mnie nie będzie miała sensu:)

 

 

 

Zwracam szczególną uwagę na akcję z pierwszego filmiku, a dokładniej na strzał w słupek:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poprzeczke jak juz cos, wedlug mnie bez rewelacji, wkurzajace w 07 bylo to, ze zawodnik wykonujacy "skrypt" byl po za kontrola pada, te podania tez jakies takie lewe, widac poprawe, ale ta pilka ciagle lata jak by wszystko opieralo sie na skryptach, do tego, zaden pilkarz nie wychodzi do podania tylko kazdy czeka :blink: przez to wyglada to nie naturalnie, podanie, czekanie, odbior, obrot, podanie itd itp.

nie podoba mi sie, zobaczymy, demko juz niedlugo

nie wiem co ty chcesz ode mnie, jestem maniakiem pilki noznej i zycze fifie jak najlepiej, bo na tym skorzystam, ale ona naprawde jest jakas sztuczna :?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pc, ma byc wersja z grafa z xboxa czy z ta grafa beznadziejna co byla rok temu??? jest to jedyna szansa dla fify...

Prawdopodobnie to gów... co przed rokiem ja już tę grę skreśliłem właśnie ze względu na to, że EA wali ewidentnie w chu... no chyba, że nastanie cud i zapodadzą nowy engine, to wtedy dostanie szansę, ale na to się nie zanosi. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jeszcze chciał aby przeciwnik był w stanie (nawet na najłatwiejszym poziomie) wykonać pojedynczy drybling w stronę bramki (bez żadnych akcji typu podanie) zakończony próbą strzelenia gola, innymi słowy - aby umiał wykorzystać potencjalną sytuację gdy przed nim nie ma nikogo tylko bramkarz w polu karnym ;o Czy tak dużo wymagam?? ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...