Skocz do zawartości
ath

Fifa 08

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiec pierwsze miejsce jest juz przypisane nowemu pesowi, a fifa jak co roku (od pro evo3) za nim.

panowie z ea powinni zrobic sobie roczna przerwe i wydac cos naprawde porzadnego na pc, aby grafika byla na poziomie dzisiejszych maszyn, a nie ciagle to samo ,rok w rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEWS DLA KONSOLOWCÓW ;)

to będzie gierka :>

masz na myśli nową "kopankę uliczną" z numerkiem 3, hmmmm brzmi fajnie, jedynie co grałem to w pierwszą część na pc...tzn, odpaliłem i wyrzuciłem , wogóle mi nie podeszła, //po 10 minutach uniinstall/ niewiem jak sie gra na konsoli, ale mam nadzieję, że o wiele lepiej niz na blaszaku, a co do 3-jki to graficznie będzie pewnie przeeee - cudnie wyglądać //mam na myśli ps3, box-a//...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze xbox xD Patrz, nawet zes pamietal ze uninstall robiles a tu taki psikus xD

 

co do Fify 2008. Gralem i powiem tyle. Nadal niewąsko mnie wnerwia to, ze mam pilke, jestem zasloniety tylem do przeciwnika, a ten wystarczy ze sie przytuli do mojego zawodnika, nacisnie przycisk odebrania (na pc zazwyczaj 'D') i juz pilka jego. Pod tym wzgledem bedzie PES wygrywac, bo ten maly element sprawia ze gameplay tych gier sie bardzo rozni. Wlasnie to ze do pilki w PES trzeba dojsc by ja odebrac, a nie tylko sie zblizyc do zawodnika ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy bedzie demo?

 

COŚ OKOŁO 6.09.2007

 

A MOŻE:

 

""Zapewne zauważyliście ostatnio na rozmaitych stronach i forach dyskusyjnych, że naprawdę sporo pisze się o premierze wersji demonstracyjnej naszej najnowszej gry piłkarskiej.

 

Pragniemy poinformować, że w demo FIFA 08 zagracie prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, najpoźniej w przyszłym ;-)

 

Wersja na PC została już bowiem zaakceptowana przez EA Sports i aktualnie czekamy na moment, w którym plik instalacyjny zostanie oficjalnie udostępniony na naszym serwerze.

 

W międzyczasie, do testów przesłane zostały wersje demo na PS3 i Xbox 360. Spodziewajcie się ich w ciągu najbliższych dwóch tygodni.""

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci fify zapchały serwer, stanęło na 7% i umarło [;

dzieci fify, a sam sciagasz... :lol:

 

no to teraz bedziemy miec relacje live z tego kto ile juz sciagnal demka....

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci fify, a sam sciagasz... :lol:

No bo w nowej fifie jest liga arabska w której można sobie postrzelać z kałacha no i triki, triki, triki!

Jak znajdziecie gdzieś alternatywne linki to wrzucajcie, ja sie dobiłem do kolejki ale leci po 40kb/s

 

To chyba logiczne żeby looknąć demko zanim znów jak co roku napiszę się: pro evo lepsze? [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci fify, a sam sciagasz... :lol:

 

 

dokładnie, kazdy wrogi wróg fif..."mitoman" hehehehe

 

NIKT NIE MOżE ZASSAć //łADNIE LUDU SIE RZUCIłO//!!!!

 

czyżby "magia fify"?

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIKT NIE MOżE ZASSAć //łADNIE LUDU SIE RZUCIłO//!!!!

 

czyżby "magia fify"?

Magia fify znika po jej 'zassaniu'. :lol2: Nie wiem czego niektorzy oczekuja po nowej odslonie produktu od EA. Kilka zmian, ktore zostaly wprowadzone w nowej czesci na pewno nie zmienia jej 'oblicza'. Fifa potrzebuje rewolucji by mogla konkurowac z PES'em, a nie 'liftingu'. Ladna graficzka w wersji na next geny to tez za malo, bo ile czasu bedziemy sie podniecac super oprawa spotkania jak gameplay bedzie nie do przyjecia. Imo dopoki panowie z EA nie zrozumieja o co w pilce noznej naprade chodzi to co rok beda wydawac crapa w ladnej oprawie graficznej na konsole, bo o PC'tach juz dawno zapomnieli. I nie pisze tego jako antyfan Fify tylko takie sa niestety fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia fify znika po jej 'zassaniu'. :lol2: Nie wiem czego niektorzy oczekuja po nowej odslonie produktu od EA. Kilka zmian, ktore zostaly wprowadzone w nowej czesci na pewno nie zmienia jej 'oblicza'. Fifa potrzebuje rewolucji by mogla konkurowac z PES'em, a nie 'liftingu'. Ladna graficzka w wersji na next geny to tez za malo, bo ile czasu bedziemy sie podniecac super oprawa spotkania jak gameplay bedzie nie do przyjecia. Imo dopoki panowie z EA nie zrozumieja o co w pilce noznej naprade chodzi to co rok beda wydawac crapa w ladnej oprawie graficznej na konsole, bo o PC'tach juz dawno zapomnieli. I nie pisze tego jako antyfan Fify tylko takie sa niestety fakty.

Gameplay na next genach też jest inny od wersji PC ( o wiele lepszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia fify znika po jej 'zassaniu'. :lol2: Nie wiem czego niektorzy oczekuja po nowej odslonie produktu od EA. Kilka zmian, ktore zostaly wprowadzone w nowej czesci na pewno nie zmienia jej 'oblicza'. Fifa potrzebuje rewolucji by mogla konkurowac z PES'em, a nie 'liftingu'. Ladna graficzka w wersji na next geny to tez za malo, bo ile czasu bedziemy sie podniecac super oprawa spotkania jak gameplay bedzie nie do przyjecia. Imo dopoki panowie z EA nie zrozumieja o co w pilce noznej naprade chodzi to co rok beda wydawac crapa w ladnej oprawie graficznej na konsole, bo o PC'tach juz dawno zapomnieli. I nie pisze tego jako antyfan Fify tylko takie sa niestety fakty.

 

Magia może zniknie, ale "serducho do gier sportowych i do samego sportu nigdy" ... Z twojego opis można wywnioskować, że już sprawdziłeś demo-pograłeś i niestety nie zachwyciło cie...szkoda, że nie podzieliłeś sie z nami wrażeniami!!!! co nowego, co starego, co na plus, itd. Szczerze to sam już nie moge sie doczekać odpalenia, zresztą demo - to demo, co innego full, zza jakiś czas powinny powychodzić ładki, co do rozdzielczości, itp,itd. No cóż zobaczymy, czym to sie je!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze broniłem Fify, nie przeszkadzały mi kotlety, ale to już woła o pomste do nieba ;/ tragedia dalej to samo! Byłbym za zbojkotowaniem tej części, niech się opamiętają ;/

Widziałem wczoraj trailer z wersji na X-360 to aż slinka leciała, mega fajna grafika, wszystko gra łała :D napaliłem się, a tutaj taki gniot ;/ porażka ;/

 

 

@Koowi skąd my się znamy :P:P niahniah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo

 

2736994[/snapback]

Macie pare skrinów :P Nie wiem czy jest czym sie chwalić ... dalej to samo ;)
no ostra żenua...

 

to konami nawet w tym roku przerzuciło na PC'ty engine swojej pilk z next-genów, gdy w tym samym czasie EA beszczelnie probuje zbijac kase na "magii fify" (xD) a raczej własnie "dzieciach fify" wciskajac im gniota

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/997abd8f702a7443.html - to juz jest przegiecie :blink: mamy 2007 a oni prezentuje grafe ktora wyglada jak z przed 2-3lat, OMG. Poza numerkami w tytule fify chyba nic sie nie zmienia.

 

ps. chyba zaraz anuluje sciaganie demka...

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba uczepiliscie sie screena 800x600 bez aa itd to jak to moze wygladac? u mnie 07 wyglada duzo lepiej w normalnej rozdzialce z aa itd, dla mnie grafa w 07 wystarcza, choc brakuje "smaczkow" no i ta widownia :/

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL jednak prosiłbym o przeproszenie mojego kolegi, to są autentyczne screeny z Fify 08, przysięgam, bo własnie w fife gram. I tak to wygląda.

 

Dowód

Lol... Jeśli to nie fake to przepraszam... Ale jaja...

 

Dlatego nawet nie ściągam na PC dema.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pipol - nie podniecaj sie tak, po co bluzgasz na ludzi, nie od dzisiaj wiadomo, ze wersja na pc jedzie na starym silniku to czego tu sie spodziewac, chyba nikt nie jest zaskoczony zenujacym wygladem tej gry, wstrzymaj sie do wersji na x360, tam przynajmniej mozna sie zmusic do grania ze wzgledu na grafe ;)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...