Skocz do zawartości
ath

Fifa 08

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek ma sie ukazac demko na PS3 i X360 wiec sami ocenicie tego crapa z ladna graficzka. ;]

 

PS. 'chodza' glosy, ze PES2008 bedzie mial premiere 5 pazdziernika, a nie jak planowane bylo 26. :P Jezeli to info sie potwierdzi to juz niedlugo powinno byc dostepne demko. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pipol, ssasz, demko na xbl [;

,,Właśnie zacząłem ściąganie dema tegorocznej edycji FIFY. Niestety zupełnie nie rozumiem, czemu demo dostępne jest na kontach ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady, Hong Kongu, Korei, Singapuru i Tajwanu, a nie ma go w Europie. Major Nelson pisze, że na Starym Kontynencie zawita ono lada dzień, ale niesmak pozostaje. W końcu popularność piłki nożnej w USA i w Europie jest drastycznie różna."

 

POLYGAMIA.PL

 

No to pojechali...

 

PS.

 

 

Kucyk, z łaski swojej pisz moją ksywe jak należy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, nie wiedzialem, ze wielkosc liter ma takie znaczenie :)

to zaloz sobie konto na usa, chyba, ze wykorzystales limit 3 darmowek z konsola?

Nie, mam tylko jedno konto. Ale w sumie mam nadzieje, że dla europejczyków tez dadza szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam tylko jedno konto. Ale w sumie mam nadzieje, że dla europejczyków tez dadza szybko...

no to sobie zaloz na USA, darmowy live przez 1 miesiac, jestes fanem fify wiec nie wierze, ze bedziesz czekac do jutra :P Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zagrałem... Heh, słaby sex moze tak, ale miłosci z tego nie będzie... Pełną stestuje, bo dostaje i tak za free od EA. Chociaż zapewne w pełnej będzie to samo.

 

Nawet nie wiem co by tu o niej napisać...

 

A miało być taaaaak fajnie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.xboxonline.pl/viewtopic.php?t...sc&start=30

 

Kucyk, my się nie znamy czy oni? A moze za krótko grałem...

 

 

 

Chyba dam jej jeszcze szasne, i obczaje lepjej sterowanie, bo w sumie może ta gra jest naprawde tak dobra jak piszę...

 

Dzisiaj wieczorem testowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, gralem wczoraj z 10 meczykow, w tym 5 z kumplem i juz sobie wypracowalem opinie na temat tej gry, jest bardzo dobrze, ale do poczucia wolnosci, przypadkowosci tej z PES'a jeszcze jej brakuje, zdecydowanie lepiej jest niz rok temu, ale to jeszcze nie to

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie oprawa tak...

ale imho sam wygląd zawodników i sposób poruszania się...jak zobaczyłem jak się Scholes porusza na jednym z tych filmików, które zarzucił Kucyk...wtf?

nie idzie poznać kto jest kto po ruchach...a powinno...

 

a tu jeden cytacik z xboxonline

Animacja piłkarzy niewyobrażalnie rzeczywista...

ja się pytam gdzie ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego FIFA08 w wersji na PC różni sie od tej na X360 tłumaczył pracownik EA w wywiadzie dla CDA(obecne wydanie)

w skrócie, stwierdził że tylko około 10% obecnych PCtów poradziło by sobie z FIFA08 na X360 ... bla bla bla coś w tym stylu, mało pamiętam bo na szybcika czytałem gazetkę w Empiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widac po filmikach - widac ze jest ciekawiej , troche poprawili , bo wczesniejsza fifa to taki gniot był że nie dało sie grac po 2 meczu juz mi sie nudzila ta statyczna gra .......

Napewno skusze sie i przemoge zagrac z 10-15 meczykow i zobacze :)

PESFAN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą pare meczyków w Fife ;) Tak na szybko sprawdzałem ten tryb Be a Pro i troche lipa. Komputer reaguje z opóźnieniem albo ja mam takie wrażenia :lol: Grafika jest zmieniona , nie to co w demo widzieliśmy :) Grafika na filmikach z ripleji i przed meczem jak wchodzą piłkarze na stadion syci :lol: Trików na razie żadnych nie potrafię wykonać. Co do rzutów wolnych to masakra ... W ogóle nie mam pojęcia jak je wykonywać. Wyczytałem na tych poradnikach jak sie gra ładuje , że jakoś analogami się ustawia podkręcanie piłki itd. I to na tyle w tej chwili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż jak wygląda w rozdzielczości 1280x1024 (lub wyżej) z detalami na High, a nie 800x600, wtedy dopiero będzie można oceniać grafike. W fifie poziom grafiki jest uzależniony w duzym stopniu od rozdzielczosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...